Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

THERM LINE FORTE - wasze opinie

06 kwi 2011 - 14:52:05

witam moim rodzice stosowali te tabletki i oczywiscie jakas diete do tego - ale nie byla to jakas specjalna dieta - po prostu mniej jedli - moj tata zmniejszyl sie o 11 kg w ciagu 4 miesiecy
mama tez troszke zrzucila ale nie tak duzo jak tata. teraz ja zaczne stosowanie i zobaczymy...

THERM LINE FORTE - wasze opinie

07 kwi 2011 - 15:13:04

Witam
Jadłam tabletki THERM LINE w 1,5 miesiąca schudłam 8 kg,czyli bardzo szybko,nie jadłam już po 17,posiłki były 2 lub 3 ,porcja mała,jadłam głównie: warzywa, owoce,gotowane mięso,chlebek chrupki wasa i.t.p
Jednak mimo sukcesu osiągniętego był również WIELKI minus, dostałam silnych bóli brzucha,przez 7 dni leżałam w szpitalu ,diagnoza : nadmiar śluzówki w żołądku i pozapychane jelita :/
Mnie te tabletki zaszkodziły,kilogramy w prawdzie spadły lecz ucierpiało na tym moje zdrowie,generalnie nie polecam.
Życzę powodzenia w walce z kilogramami :)

THERM LINE FORTE - wasze opinie

08 kwi 2011 - 20:55:21

Hej! Powiem szczerze że jestem pozytywnie nastawiona do Therm Line Forte! Pokładam w tych tabletkach wilkie nadzieje. Urodziłam dwoje dzieci i moj organizm zwariował, wyglądam teraz jak chipopotam (dosłownie). Wiem ze same tabletki nie wystarczą więc ograniczam sie jak moge a z ćwiczeniami jest róznie, zresztą kto ma dwójke małych bardzo aktywnych dzieci wie ze po całym dniu biegana za nimi wieczorem pada sie na twarz! Moj problem polega na starszych ciągotach do słodkiego! Ale koniec z tym! od wczoraj łykam TLF i nie jem słodyczy.... Mam zapas na miesiąc więc mam nadzieje ze po jakichs dwóch tyodniach bede sie mogła pochwalic małym sukcesem;-)

THERM LINE FORTE - wasze opinie

09 kwi 2011 - 19:22:01

Cytat
Iska1301
Witam
Jadłam tabletki THERM LINE w 1,5 miesiąca schudłam 8 kg,czyli bardzo szybko,nie jadłam już po 17,posiłki były 2 lub 3 ,porcja mała,jadłam głównie: warzywa, owoce,gotowane mięso,chlebek chrupki wasa i.t.p
Jednak mimo sukcesu osiągniętego był również WIELKI minus, dostałam silnych bóli brzucha,przez 7 dni leżałam w szpitalu ,diagnoza : nadmiar śluzówki w żołądku i pozapychane jelita :/
Mnie te tabletki zaszkodziły,kilogramy w prawdzie spadły lecz ucierpiało na tym moje zdrowie,generalnie nie polecam.
Życzę powodzenia w walce z kilogramami :)

faktycznie 8kg w 2 m-ce to niezdrowe... ale wydaje mi się, że nierozsądnie się za to wzięłaś. 2-3 małe posiłki dziennie to zdecydowanie za mało, tak samo ostatni posiłek o 17 (powinien być 3-4h przed snem)

a dopadł cię efekt jojo?

THERM LINE FORTE - wasze opinie

09 kwi 2011 - 19:28:52

Brałam therm line i sporo schudłam w miesiąc ok.6-7 kg ale przy bardzo radykalnej diecie!
niestety później był efekt jojo wiec zraziłam się do tego typu specyfików...może jeszcze spróbuję bo teraz regularnie uprawiam sport i na pewno nie będę stosować tak radykalnej diety jak wtedy-może po tym był efekt jojo a nie po therm line.
Przymierzam się też do linea detox...ale mam do zrzucenia ok.8 kg więc chce spróbować najpierw bez wspomagaczy:)

THERM LINE FORTE - wasze opinie

12 kwi 2011 - 14:55:47

Oczywiście efekt jojo nastąpił :/


Pozdrawiam :)

THERM LINE FORTE - wasze opinie

28 kwi 2011 - 15:56:18

a powiedzcie mi jakie są tabletki w tm therm line forte? duże? powlekane? ciągle mam problem z przełykaniem tabletek i wywalam pieniądze w błoto bo leki potem leżą :(
Przeczesuje własnie net w poszukiwaniu jakiś suplemetów diety- zmieniłam zywienie, biegam i chciałam się wspomóc tabletkami.Padło na te.

THERM LINE FORTE - wasze opinie

05 maj 2011 - 22:21:38

Zapraszam na www.emuscle.pl - oferujemy suplementy, odżywki w super cenach. Porady w sprawie suplementacji - GRATIS ! - dla Klientów z Szafy.pl - możliwość negocjacji ceny :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-05 22:22 przez emuscle_pl_odzywki.

niezweryfikowana
Posty: 102
Ostrzeżenia: 3/5

THERM LINE FORTE - wasze opinie

01 lip 2011 - 08:19:11

Jakie suplementy na spalanie tłuszczu sa najlepsze? slyszalam ze therm line II jest dobry.pomozcie, cwicze i stosuje diete:)

niezweryfikowana
Posty: 1.835
Ostrzeżenia: 3/5

THERM LINE FORTE - wasze opinie

01 lip 2011 - 10:08:54

nie uzywaj takich środków tylko więcej ćwicz! one w niczym nie pomagają a mogą zaszkodzic.

zweryfikowana
Posty: 961
Ostrzeżenia: 1/5

THERM LINE FORTE - wasze opinie

01 lip 2011 - 10:11:24

te tabletki maja sluzyc temu ze przy cwiczeniach bardziej sie pocisz przez co spalasz wiecej tluszczu ale powiem ci ze ja zaczelam sie pocic wiecej dopiero gdzies po tygodniu i wcale nie pomoglo mimo to.

THERM LINE FORTE - wasze opinie

01 lip 2011 - 10:12:03

Jeśli ćwiczysz dobra jest l-karnityna, która występuje również w produktach spożywczych. Pij zieloną herbatę też.Chemii lep[iej unikaj

THERM LINE FORTE - wasze opinie

01 lip 2011 - 10:12:23

pomagaja tylko trzeba wiedziec co brać, nic co znajdziesz w aptece nie pomaga bo są to zbyt slabe srodki. polecam przejść się do sklepu sportowego lub kulturystycznego i tam sa takie suplementy ktore pomagaja bardzo bo sa po prostu mocne. dzieki nim schudlam 13 kilo kilka lat temu i nic nie wróciło. Wszytsko robic z glową a bedzie dobrze.

THERM LINE FORTE - wasze opinie

01 lip 2011 - 10:14:50

Clen Burexin jest dobry jeśli chodzi o rzeczy ze sklepu sportowego. Ale czy zdrowy?!
Ten Clen Burexin bierzesz dwie tabletki pół godziny przed sportem popijając dużą ilością wody i on zwiększa ciepłotę organizmu i więcej się pocisz. Jeśli uprawiasz sport to zmniejsz jego intensywność, a wydłuż czas trwania. To zwiększa spalanie tłuszczu i duuużo chudego nabiału



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-01 10:18 przez Monisia787878.

THERM LINE FORTE - wasze opinie

01 lip 2011 - 10:14:53

ja używalam thermo fat burner. na poczatki super efekty, a pozniej brak apetytu, zawroty głowy i czesto było mi niedobrze, zwlaszcza podczas jazdy samochodem. ale "spalacz" dobry ;)

następna dyskusja:

jak sie zabezpieczacie?sex...