Obecnie rozmawiamy o:

Sypialnia tapeta

2 minuty temu

Hiszpania

godzinę temu

Wakacje w Hiszpanii.

godzinę temu

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 3.293
Ostrzeżenia: 1/5

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

26 wrz 2009 - 15:01:43

to są plamienia (mniejsze bądź większe krótsze bądź dłuższe) :):) zdarzają się w ciąży nie ma co się stresować pozdrawiam

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

26 wrz 2009 - 15:03:59

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-26 15:06 przez malinowaAa.

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

26 wrz 2009 - 15:06:29

Cytat
EBKarlik
Każde " plamienie " nawet najmniejsze , "krwawienie" w okresie ciąży może stanowić zagrożenie dla dziecka i powinno być zgłoszone położnikowi i skierowane do diagnozy , wdrożone odpowiednie postępowanie zapobiegawcze . Cytuję ginekologa , który prowadził moją ciążę .
Nie ma okresu w ciąży .
Czasem plamienie jest skutkiem ronienia , ale wtedy tylko szpital ....
Każda pacjentka z plamieniem itp. będąca w ciąży jest przyjmowana na oddział bez skierowania .
( Przynajmniej tak było)
Byłam 3 razy i myślę , że moja mała ( ur. 2005 / 18 maj ) 3370 waga , 58 cm długość , zdrowa i śliczna to cud .
Data urodzin też ma wielkie znaczenie.....
Wiecie kto urodził się 18 maja??

Oczywiście, Papież Jan Paweł II no i moja córeczka Oliwka :)

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

29 wrz 2009 - 14:09:46

Ja tez milam jeden dzien lekiego wlasciwie plamienia, a potem zanikl na dobre :)

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

29 wrz 2009 - 14:14:22

Cytat
EBKarlik
Każde " plamienie " nawet najmniejsze , "krwawienie" w okresie ciąży może stanowić zagrożenie dla dziecka i powinno być zgłoszone położnikowi i skierowane do diagnozy , wdrożone odpowiednie postępowanie zapobiegawcze . Cytuję ginekologa , który prowadził moją ciążę .
Nie ma okresu w ciąży .
Czasem plamienie jest skutkiem ronienia , ale wtedy tylko szpital ....
Każda pacjentka z plamieniem itp. będąca w ciąży jest przyjmowana na oddział bez skierowania .
( Przynajmniej tak było)
Byłam 3 razy i myślę , że moja mała ( ur. 2005 / 18 maj ) 3370 waga , 58 cm długość , zdrowa i śliczna to cud .
Data urodzin też ma wielkie znaczenie.....
Wiecie kto urodził się 18 maja??


18 maja urodził się mój synek i Jan Paweł II

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

30 wrz 2009 - 08:30:12

od tamtej pory minęło parę dni a ja krwawię jak hydrant...jak podczas normalnego zwykłego okresu...tzn ten nie jest zwykły bo od końca ostatniego dzieli go zaledwie tydzień jak zaczęło się to...plamienie...a teraz...od 4 dni powódź...ale robiłam test i ciąży nie było żadnej więc to nie poronienie...a jeśli nie to to co spowodowało u mnie takie anomalia....najwyższa pora pokazać się doktorowi... przez wzgląd na krwawienie pewnie zrobi jakieś usg....

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

30 wrz 2009 - 08:44:37

jest to mozliwe znajoma miała 3 miesiace okres

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

07 paź 2009 - 22:16:33

nie musi ci się przytyć.......ja chudłam w pierwszej ciązy na początku koło 8 kg.......,a teraz jestem w drugiej i moja waga jest dość dziwna.....bo do szóstego miesiąca przytyłam w sumie 5 kg wszystkiego a w międzyczasie zdarzało mi się schudnąć w ciągu miesiąca 1,5 kg....ale lekarz mówi że wszystko jest ok i usg miałam już 3 x więć chyba jest ok.co do plamienia to występuje w ciąży i przypomina miesiączkę ale nią nie jest a i każde takie zdarzenie szczególnie w pierwszym trymestrze trzeba zgłosić ginowi:Dproponuje dla świętego spokoju zrobić test w domciu i wszystko będzie JASNE!!!!!

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

12 paź 2009 - 12:27:18

A czy miałyście w czasie ciąży jakieś objawy miesiączki tzn jakiś wcześniejszy ból brzucha??

zweryfikowana
Posty: 3.372
Ostrzeżenia: 1/5

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

12 paź 2009 - 12:33:42

moja znajoma tak miała

Cytat
duska6
A czy miałyście w czasie ciąży jakieś objawy miesiączki tzn jakiś wcześniejszy ból brzucha??

ja miałam na początku ciąży bóle brzucha ale potem to minęło



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-12 12:34 przez egrewagra.

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

12 paź 2009 - 12:37:14

Kurde nie wiem co o tym myśleć;p Za 2 dni mam mieć okres, niby boli mnie brzuch (tak jak na okres), ale jest też duże prawdopodobieństwo, że mogę go nie dostać.. Zwariuje z nerwów;/

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

15 paź 2009 - 17:56:39

Cytat
betulek
moja kumpela miała okres prawie normalny, tzn. 2 dni, kilka godzin przerwy i znowu jeszcze 2 dni. Chciała iść z tym do lekarza, ale akurat była sesja na studiach i nie było czasu, potem stwierdziła, że to pewnie przez tabletki anty + zwiększona ilość seksu (wyszła za mąż). Po kilku miesiącach ktoś zauważył, że dziwnie tyje w brzuchu, temat został przedyskutowany i zrobiła test - no i się okazało, że jest w PIĄTYM miesiącu. Cały czas brała tabletki...


olobosci;] chyba je czasmi zapomniała łykać;]

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

15 paź 2009 - 17:59:35

ja przy pierwszej ciąży miałam przez trzy miesiące okres, przy drugiej miałam do piątego miesiąca ciąży;]

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

15 paź 2009 - 18:07:30

ja jak bylam w ciazy to w pierwszym miesiacu mialam okres;-) trwal w sumie 3 dni ale byl,

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

24 paź 2009 - 15:17:59

A czy przy takich plamieniach w ciazy występują normalne objawy jak przy okresie? Ból brzucha, zły humor???

następna dyskusja:

Operacja migdałkow