Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

motywacja na diecie

20 minut temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sex i sex oralny a okres.

10 kwi 2013 - 20:14:10

Nie jestm trollem, ale tak na Was działa mój post więc co mi tam :)

Sex i sex oralny a okres.

10 kwi 2013 - 20:15:08

Cytat
kiciek1985

dział nie jest dla mnie obrzydliwy ale pisanie, że mój facet się podnieca tym że brodzi jezorem w twoich skrzepach krwi już tak.

Co jest obrzydliwe dla ciebie nie musi byc obrzydliwe dla innych, tytuł wątku jasno mowi o czym bedzie - mogłaś nie wchodzić jak cie raził.

A co do skrzepów krwi - jeśli masz je powinnaś udać sie do lekarza, bo nie powinno ich tam byc ;)

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Sex i sex oralny a okres.

10 kwi 2013 - 20:15:29

Cytat
kiciek1985

no raczej nie taki czyściutki skoro miał mordkę utytłaną we krwi :/

ja ci odpisałam,a ty edytowałaś ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-10 20:16 przez klasiula.

Sex i sex oralny a okres.

10 kwi 2013 - 20:15:46

Cytat
-potui
Jaka pruderia ogarnęła wszystkie szafowiczki... powiem tak nic co ludzkie nie jest mi obce.

Znam facetów którzy na prawedę lubią to podczas okresu, jak widać są też laski - o co wiec taka napinka dziewczyny ? Jak lubi i jej dobrze, to spoko.
Bardziej chodzi o to, że o tym pisze. Co kto lubi, ja tam w tym czasie wolę sam seks.

Sex i sex oralny a okres.

10 kwi 2013 - 20:17:25

Cytat
-potui
Cytat
kiciek1985

dział nie jest dla mnie obrzydliwy ale pisanie, że mój facet się podnieca tym że brodzi jezorem w twoich skrzepach krwi już tak.

Co jest obrzydliwe dla ciebie nie musi byc obrzydliwe dla innych, tytuł wątku jasno mowi o czym bedzie - mogłaś nie wchodzić jak cie raził.

A co do skrzepów krwi - jeśli masz je powinnaś udać sie do lekarza, bo nie powinno ich tam byc ;)

pozwolisz , ze sprawę posiadania lub nie posiadania skrzepów zatrzymam dla sibi, nie mam potrzeby dzielenia się takimi rzeczami na forum.
czekam na wątek: na które Twoje oko się spuszcza Twój facet.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-10 20:17 przez kiciek1985.

Sex i sex oralny a okres.

10 kwi 2013 - 20:17:37

W Y C H O D Z E !

Sex i sex oralny a okres.

10 kwi 2013 - 20:18:02

Tu miała być dyskusja. Ja na przykłąd napisałam tez ze w czasie penetracji w okres, nie czułam prawie nic. ale tego już zadna nie doczytała.

Sex i sex oralny a okres.

10 kwi 2013 - 20:18:44

Cytat
young_girl
Cytat
-potui
Jaka pruderia ogarnęła wszystkie szafowiczki... powiem tak nic co ludzkie nie jest mi obce.

Znam facetów którzy na prawedę lubią to podczas okresu, jak widać są też laski - o co wiec taka napinka dziewczyny ? Jak lubi i jej dobrze, to spoko.
Bardziej chodzi o to, że o tym pisze. Co kto lubi, ja tam w tym czasie wolę sam seks.

A czemu ma nie pisać ? Od tego jest ten dział.

Sex i sex oralny a okres.

10 kwi 2013 - 20:19:06

klasiula: wiem wiem, pisałaś o jednej dziurce brudnej a o czyściutkim guziczku.
samo się edytowało- to tylko szafa pe el

Sex i sex oralny a okres.

10 kwi 2013 - 20:19:54

Mega niesmaczne to ... no ale co kto lubi :) jesli wam się takie zabawy podobaja to spoko :p

Nie najlepszym chyba pomyslem bylo dzielenie sie tym na forum , jednak to prywatne , indywidualne upodobania .

My takich zachcianek nie mamy ufff :)

następna dyskusja:

Schudnąć do wakacji