Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

14 minut temu

Budowa domu

18 minut temu

Projekt wnętrza

52 minut temu

usługi stomatologiczne

55 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co jeść zeby przytyć?

07 kwi 2013 - 15:20:19

hmm ja mam ten sam problem, jestem jak przecinek

Od jakiegos czasu staram sie jesc poprostu regularnie. Warzywka (aktualnie zakochana jestem w hortexie z przyprawa wloska mmm) z makaronem, szpinak z ryzem, czasem chodze na normalne tzw polskie obiady ziemniaki, schabowy i marchewka, pije bardzo duzo wody, nawet zainwestowalam w britte, soki jednodniowe zazwyczaj marchewkowe, a jesli sa w sklepie to buraczano-jablkowe, pokrzywke, rzadziej bratek i miete.

Staram sie mimo regularnego jedzenia jesc zdrowo, bo zalezy mi naZDROWYM PRZYTYCIU a nie zrobieniu z siebie opasionego prosiaczka (a taki efekt osiagnal chociazby gosc z filmu super size me):)

Oczywiscie nie odmawiam sobie od czasu do czasu hamburgera, pizzy, czy tortilli, bo z umiarem takie rzeczy nie szkodza, a po prostu mam ochote.

Dorzucilam do tego wszystkiego delikatne cwiczenia modelujace, by cialo pozostalo w dobrej kondycji, nie powstawaly jakies boczki (Chodakowska mi przypadla jakos do gustu) i jak tylko sie rozpogodzi planuje zaczac biegac.

Aktualnie jestem po obiadku, juz w porze deseru siedze z pudeleczkiem lodow waniliowych i ciesze sie, ze mimo tej zdrowej diety pogrubiajacej moge sobie pozwolic na takie tuczace rarytasy ;p

Tak jak z odchudzaniem- tyć trzeba madrze, zeby nie zrobic sobie krzywdy :)

co jeść zeby przytyć?

07 kwi 2013 - 15:24:24

z tyciem to ja nie mam problemów, zdradźcie mi sekret jak jeść i NIE TYĆ! oddam wiele ♥

co jeść zeby przytyć?

07 kwi 2013 - 15:25:33

dużo kichana białka czyli serów białych żółtych naprawde to bomba kaloryczna

co jeść zeby przytyć?

07 kwi 2013 - 15:29:25

a z tym majonezem tez slyszlalam kiedys od jakiejs pani dietetyk, by jak zrobisz sobie jakas pyszna, "pietrowa" kanapeczke (pomidorki, serki, szyneczki, etc) dac kapke majonezu na sama gore :)

co jeść zeby przytyć?

07 kwi 2013 - 15:30:06

a Ty czasem nie masz problemów z tarczycą ? (nadczynność tarczycy)

zweryfikowana
Posty: 956
Ostrzeżenia: 1/5

co jeść zeby przytyć?

07 kwi 2013 - 15:31:48

Jedz makarony z sosem i banany z czekoladą:) miałam tak jak Ty dawno temu i przytyłam w ten sposób

co jeść zeby przytyć?

07 kwi 2013 - 15:33:40

Ja bardzo przytyłam po Mullermilkach : waniliowych, truskawkowych i pistacjowych. Piłam codziennie po 2-3 takie 400ml i w 2 tyg waga +3 kg ;p

Jedz dużo na wieczór, przed pójściem spać.
Jedz dużo węglowodanów prostych, szczególnie pod wieczór.
Jedz mało produktów bogatych w błonnik (pęcznieje w brzuchu przez co zachowujemy na długo sytość).
Zamiast wody pij jakieś soki z kartonów.
Jedz dużo tłuszczów, smażone mięso na patelni, najlepiej wieprzowe bo ma dużo tłuszczu.
Rób ćwiczenia z obciążnikami, aby Ci urosły mięśnie, wtedy nie będziesz tylko szczupła, ale też silna. Takie workouty znajdziesz na youtube.
Jedz dużo bananów, jak lubisz ponieważ są jednymi z najbardziej kalorycznych owoców.

Nic więcej nie przychodzi mi do głowy.

co jeść zeby przytyć?

07 kwi 2013 - 16:16:32

Dzięki za wszystkie rady ;)
Co poniektóre wprowadzę w życie.

Co do tarczycy, to nie mam pojęcia, ale sądzę, że wszystko w porządku. U mnie to raczej problem genetyczny. Mam w rodzinie sporo szczupłych/bardzo szczupłych osób.

co jeść zeby przytyć?

07 kwi 2013 - 16:19:05

Cytat
gelaaa
Przede wszystkim dużo majonezu ! :)
Ja przytyłam 5 kg, jadłam codziennie pół słoika majonezu. W nocy pieczone kartofelki z majonezem :)

Zwymiotowałabym :O

co jeść zeby przytyć?

07 kwi 2013 - 16:27:33

to nie chodzi o to żebyś jadła dużo tłustego bo prędzej nabawisz się chorób niż przytyjesz
też miałam taki problem do niedawna ale od kiedy skończyłam studia i nie stresuję się i denerwuję przytyłam 7kg
co prawda zauważyłam, że więcej jem ale tylko dlatego, że na studiach po prostu nie było czasu, ciągle byłam w ruchu i jakoś nie myślałam o tym

musisz jeść min 5 posiłków regularnie
może problem w tym, że ogólnie mało jesz?
na Twoim miejscu wybrałabym się do dietetyka :)
Samemu ciężko zdrowo przytyć

co jeść zeby przytyć?

07 kwi 2013 - 17:32:02

Jem raczej dużo, ale nieregularnie. Jem po prostu wtedy, gdy jestem głodna ;)

o dietetyku nie myślałam ;)

co jeść zeby przytyć?

07 kwi 2013 - 17:40:29

Ja miałam zawsze problemy z niedowagą. Jestem strasznie drobna. O dziwo przytyłam na studiach. Właściwie nie wiem jak to dokładnie zrobiłam, ale z 43 przytyłam do 49 kilo :D pominę fakt, że przez kolejne 2 lata waga spadła do 45, ale nie wyglądam już tak źle jak wcześniej :)

Jadłam wielgaśne porcje ryżu i makaronu z mięsem. Jak już nie mogłam dosłownie wciskałam w siebie po trochu żeby się nie marnowało :D codziennie taki obiadek, do tego od czasu do czasu piweczko i urosła pupa, piersi, uda :D i na twarzy się okrąglejsza zrobiłam :) No i obowiązkowo śniadanie i kolacja(czasami baaaaardzo późno w nocy) :D +dodatkowe przekąski a czasem kebab czy mcdonald's :D

co jeść zeby przytyć?

07 kwi 2013 - 17:42:52

pij drozdze! :D
pewnie troche przytyjesz, a dodatkowo poprawi Ci sie cera, wlosy i paznokcie;)

co jeść zeby przytyć?

07 kwi 2013 - 17:44:18

oj nie, nie. nie rób tak jak każą czyli pizza, majonez itp. przytyjesz, a twoje ciało będzie nie ładne, sflaczałe itp. najlepiej jest przytyć w zdrowy sposób. jedz rzeczy zdrowe i kaloryczne w większych ilościach.

co jeść zeby przytyć?

07 kwi 2013 - 17:49:55

myślę że jak bedziesz jadła normalne posiłki a w między czasie podjadała to coś przytyjesz..

następna dyskusja:

Sex i sex oralny a okres.