Obecnie rozmawiamy o:

przyjazne przedszkole

gorący temat

Rewelacyjne okna

8 minut temu

e-papieros

33 minut temu

nowoczesne przedszkole

godzinę temu

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9

Obsesja na punkcie wagi :(

15 lut 2013 - 17:02:25

no ja niewiele mniejsza jestem niż teraz. brzusio wtedy nadal jest sflaczały. No postanowiłam, że oprócz zajęć poza domem to będę jeszcze ćwiczyć z Ewą i może brzuszki dodatkowo. Chciałabym do wakacji nie wstydzić się ciała :)

może ktoś jeszcze tak ma?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-16 15:49 przez folmanowa.

Obsesja na punkcie wagi :(

19 lut 2013 - 11:33:17

Moim zdaniem przydał by Ci się zastrzyk pewności siebie, spróbuj zrobić coś co pomoże co dostrzec swoje dobre strony, najpiękniejsze. Takie zdjęcia jak masz zrobione, moim zdaniem wyglądasz super, ale są pewne rzeczy których nie przeskoczysz. Nie masz naturalnie śniadej opalonej cery, zeby wyglądac jak dziewczyna z twojej inspiracji. Spróbuj zrobić coś odważnego, szalonego, co pomoże ci zobaczyć jak piękną kobietą jesteś. Może weź udział w sesji zdjęciowej jakiejś? Profesjonalny fotograf zrobi Ci zdjęcia uwydatniając twoje atuty. PH Matarnia w gdańsku szuka teraz twarzy wiosennej kampanii reklamowej. Zgłoś się. Przełam się i swoją nieśmiałość, pomoże Ci to napewno zaakceptować swój wygląd, który wcale nie jest zły! WYglądasz fajnie, tylko musisz pogodzić się ze swoim ciałem i zaakceptować go takim jakie jest. Ciągłe dążenie do szczuplejszej/lepszej/smuklejszej sylwetki cię wykończy. Powodzenia :)

ps. jakbys brała udział w tej rekrutacji to koniecznie daj znać, totalnie zagłosuje na Ciebie bo zasługujesz na to :)

Obsesja na punkcie wagi :(

19 lut 2013 - 11:37:32

Cytat
kasiak93
ja Ci radze , wybierz sie do psychologa, bo to juz cos nie tak jest.

Obsesja na punkcie wagi :(

19 lut 2013 - 11:45:50

Teraz panuje moda na bycie "chudym" to juz jest całkowite odstępstwo od szupłości....
Ja przechodzę teraz to samo... jestem po dukanie gdzie schudłam 17 kg z czego po pół roku około 1-2 kg mi się przytyło... Ciągle patrze w lustro i mam schize ze moje uda są grubsze bla bla bla...
Ale postanowiłam że ja się tak nie dam i spróbuj razem ze mną :) Od 2 tygodni ćwiczę z Ewą Chodakowską, a moje ciało może jeszcze nie zrzuca kg a widzę że jest ujędrnione i powoli zaczyna się podnosić.Masz bardzo fajną figurę, i nie katuj się tym naprawie nie warto ! Lepiej prowadzić aktywny i zdrowy tryb życia niżeli ciągle katować się dietami.Przestań o tym myśleć i po prostu zacznij ćwiczyć i jeść rozsądnie ani się obejrzysz a zobaczysz naprawdę spore efekty!

Obsesja na punkcie wagi :(

19 lut 2013 - 18:13:54

alvariel bardzo miłe słowa, dziękuję. Sesję już miałam, ale nie dało mi to większej pewności siebie, z opcji którą zaproponowałaś nie skorzystam bo jestem z Warszawy
Sonia2310 ja od 15 dni jestem na diecie plus jestem po 8 dniach ćwiczeń, ale niestety waga zamiast spadać to rośnie... 3 dni temu ważyłam 58,2 a wczoraj 58,6 :(
A efektu nie widzę :/

następna dyskusja:

Czy wyglądam wg Was grubo?