Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Krew z odbytu...

03 lut 2010 - 20:05:18

weź czopki przez 5 dni 2 razy dziennie, ale jesli to już wychodzi, masz żylaki, więc czym prędzej do lekarza!!!!

Krew z odbytu...

03 lut 2010 - 20:07:45

Cytat
kumkwacik
Cytat
Watacukrowa88
nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że niektóre tematy postów są coraz bardziej intymne i przy tym obleśne:/ takie rzeczy załatwia się z lekarzem a nie dzieli się z nimi na forum strony o ciuchach. i przykro mi, ale nawet jak ktoś nie chciał tu wejść, niestety wpis twojego posta widniał na stronie głównej... dla mnie to już lekka przesada.


boze!!! ;/ naprawde niektore z was sa tak zalosne ze az przepraszam ale glupiutkie, czytam to forum i bulwersuje sie na nasze spoleczenstwo!!!, dziewczyna wyraznie napisala ze ma problem strasznie wstydzi sie isc do lekarza i jelsi masz sie smiac czy wytykac palcami to nie czytaj tego albo przynajmniej nie komentuj.
zreszta kolejna rzecza jest to ze forum jest podzielone na rozne dzialy, umiescila w bardzo dovbrym "zycie intymne" a nie "zdobycze, ciuchy itd"
wiec o co Ci chodzi??? powiedzialas ze juz sam tytul jest oblesby, obrzydliwy, wiec po co weszlas?? skoco jestes na stronie z ciuchami to nimi sie interesuj i doradzaj w sprawach ciuchow aniolku :)
ciekawa jesltm jak Ty bys sie zachowala majac ten sam problem??
nikt Cie tu nie zna wiec moze tez chcialabys sie poradzic dziewczyn, a nie isc do lekarza bo to rzeczywiscie dosc krepujace, mysl;e ze dla Ciebie tez, cghyba ze jestes bardzo odwazna osoba i takie badanie jak wkladanie czegos od odbytu Cie nie stresuje, to gratulue :)
zacznijcie co po niektore osoby myslec, bo to straszne co piszesz ;/

popieram!

Też mi sie wydaje,że są to hemoroidy. Idź jak najszybciej do lekarza!

Krew z odbytu...

03 lut 2010 - 20:08:03

Wydaje mi się że to mogą być hemoroidy,musisz isc koniecznie do lekarza! Szegolnie ze trwa to bardzo długo! Niewiem ile masz lat,ale nie możesz z kimś o tym pogadać rodzic opiekun ?? Musisz iść konieczne do lekarza,pomyśl sobie że pójdziesz da ci odpowiednie lekarstwo i już go nigdy więcej nie zobaczysz :)

Krew z odbytu...

03 lut 2010 - 20:09:37

my cie nie wyleczymy, chyba musisz sie wybrac do specjalisty ;)

Krew z odbytu...

03 lut 2010 - 20:11:21

Cytat
ollusqa
to hemoroidy

Dokładnie. NIE LECZ się sama bo możesz sobie tylko zaszkodzić. Idź koniecznie do lekarza. Oni spotykają się z takim czymś na co dzień i są od tego żeby nam pomóc, więc nie masz czego się wstydzić. Powodzenia ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-03 20:17 przez Polcia92.

zweryfikowana
Posty: 587
Ostrzeżenia: 1/5

Krew z odbytu...

03 lut 2010 - 20:13:42

to sa hemoroidy.

IDZ DO APTEKI I POPROŚ O CZOPKI NA HEMOROIDY.UZYWAJ DWA RAZY DZIENNIE O TYDZIEN CZASU I PO KLOPOCIE.

Krew z odbytu...

03 lut 2010 - 20:13:42

ja też czasem krwawię... ale mnie nic nie boli, i nic mi się nie wysuwa ; p

Krew z odbytu...

03 lut 2010 - 20:15:23

to są napewno hemoroidy wewnętrzne, jak najszybciej do lekarza lub na początej chociażby do apteki po czopki lub maść (którą można "wstrzykiwać" do środka),życzę zdrowia:)

Krew z odbytu...

03 lut 2010 - 20:15:23

wiesz mi .lekarz nie takie rzeczy widział i nic go nie zaskoczy,,rozumiem ze chcesz podzielić się swoimi obawami,że anonimowośc ci to ułatwia,ale porady z neta nic tu nie dadzą,musisz iść do lekarza i tyle,pozdrawiam:)

Krew z odbytu...

03 lut 2010 - 20:17:00

to jest wątek z lipca 2009 :)

Krew z odbytu...

03 lut 2010 - 20:24:09

Cytat
Watacukrowa88
kochana, nawet jakbym ,,srała fiołkami" to nie pisałabym o tym na forum szafy - to strona o ciuchach a nie odbytach!!! nie wiesz kogo się poradzić? hmmm, a wiesz kto to jest lekarz?
sama nie wiesz o czym piszesz - szafa to strona nie tylko o ciuchach, ale też o naszych kobiecych problemach i dlematach(do tego m.in. sluży forum - gdyby go nie było, to rzeczywiście mogłabyś tak jednoznacznie zaszufladkowac ten portal) A jeśli cię tak rażą sprawy które sa ludzkie i nie powinny nam byc obce, to po co tu wchodzisz i się wypowiadasz?

Krew z odbytu...

03 lut 2010 - 20:24:58

Cytat
Watacukrowa88
kochana, nawet jakbym ,,srała fiołkami" to nie pisałabym o tym na forum szafy - to strona o ciuchach a nie odbytach!!! nie wiesz kogo się poradzić? hmmm, a wiesz kto to jest lekarz?
Zapewne autorka postu wie co to lekarz a Ty nie wiesz co to są dobre maniery.Może Ty masz sie kogo poradzic i jestes otwarta i bezwstydliwa osoba ale wybacz nie kazdy jest taki.Dziewczyna ma problem i byc moze jest zamknieta w sobie osoba a Ty ja jeszcze pojezdzasz.OGARNIJ SIĘ!

Krew z odbytu...

03 lut 2010 - 20:37:23

To na 99%wskazuje na hemoroidy.Jeśli wstydzisz sie pójść do lekarza to są od tego specjalne maści i czopki np:procto-hemolan,proktosanol,kora dębu,dokładnie zapytaj w aptece.Jesli to Ci nie pomoże to wtedy chyba nie ma rady i musisz sie wybrać do lekarza.Powodzenia

Krew z odbytu...

03 lut 2010 - 21:00:29

Cytat
mozaika
Rzeczywiście wstydliwa ... jeszcze tylko odbytu na stronie głównej Szafy nie było ;)

Nikt Ci nie kazał czytać i dobijać jej :/ każdy tu moze napisac o czym chce i co potrzebuje... :/

A dla autorki życzę zdrówka! :*

Krew z odbytu...

03 lut 2010 - 21:04:20

Idz do lekarza lepiej to wyleczyc nie ma co zwlekac bo pozniej moze sie z tego zrobic cos powazniejszego.

następna dyskusja:

WALENTNKOWA NOC