Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Krew z odbytu...

27 lip 2009 - 11:30:09

Jeśli się wstydzisz iść do lekarza spróbuj na jakimś forum medycznym, myślę że tam Ci ktoś konkretniej powie co to może być.

Krew z odbytu...

27 lip 2009 - 11:34:49

To może wstydliwe dla Ciebie,ale nie dla lekarzy.Idź szybko do lekarza.Dużo ludzi ma ten problem.Odwagi!!!!!

Krew z odbytu...

27 lip 2009 - 11:35:47

maszeruj z tym do lekarza ALE JUŻ
masz krwawiące hemoroidy, twój kał ociera się o ranę - chcesz mieć raka?

ale JUŻ maszeruj, wchodź do gabinetu i powiedz na wstępie, że się wstydzisz. Lekarz bedzie wiedział, jak cię podpytać

Krew z odbytu...

27 lip 2009 - 11:46:12

Cytat
Martuch9309
Powiem kródko..nic z tym nie rób .. W mojej rodzinie był taki przypadek ... Identyczny.. Po tygodniu zeszlo :PP.. A ile ty to już masz ??;-) pozdrawiam .:)
Napisała, że ma to jakieś dwa lata już.

Krew z odbytu...

27 lip 2009 - 11:52:17

kiedy moja ciocia lezala na ginekologii na sali pooperacyjnej miala kobitke , ktora byla pooperacji , poniewaz wysuwała sie jej macica podobno to dosc czeste, tak jakby on po prostu wychodzila, idź do ginekologa .
a co do krwi z osbytu koniecznie idź do lekarza , na pewno zleci ci badania na nowotwor.

Krew z odbytu...

27 lip 2009 - 11:52:53

Cytat
Watacukrowa88
Cytat
strusiek
Cytat
Watacukrowa88
Cytat
strusiek
Cytat
Watacukrowa88
kochana, nawet jakbym ,,srała fiołkami" to nie pisałabym o tym na forum szafy - to strona o ciuchach a nie odbytach!!! nie wiesz kogo się poradzić? hmmm, a wiesz kto to jest lekarz?

chamstwo ludzkie nie zna granic.. a pokazesz mi w regulaminie ze nie mozna pisac o hemoroidach? jak inne panny pisza o prostytucji... o stosunkach intymnych to im mozna a o ludzkiej naturze to juz nie? zalosne.. dziewczyna szuka pomocy wiec badz tak dobra i zamknij sie.. nie podoba Ci sie temat to co tu jeszcze robisz?

Pani strusiek, skoro mowa o chamstwie, to takie wyrażenie ,,zamknij się i wyjdź" jest nad wyraz chamskie... można pisać co się chce na forum,a le to jest strona o ciuchach i nie każdy przeglądając tą stronę chce się natknąc na tytuł ,,krew z odbytu" !!! słuchaj, nie podoba mi się ten temat ale co zrobić, że ciągle jest na pierwszej stronie i nie sposób go nie zauważyć:/[/quotenie badz smieszna... co z tego ze strona o ciuchach? ale forum jest na wszystkie tematy.. i po co dalej siedzisz na tym watku skoro tak bardzo Cie drazni?

dlaczego tu jeszcze siedzę? bo jestem ciekawa jak jeszcze mnie Pani obrazi: jak dotąd byłam chamska, żałosna a teraz śmieszna. a wyraziłam tylko swoje zdanie.

Jeżeli nie chcesz pomóc osobie zakładającej taki wątek to się po prostu nie wypowiadaj bo tylko podnosisz niektórym poziom adrenaliny...!!?!

Krew z odbytu...

27 lip 2009 - 11:57:18

tak to hemoroidy,idź do lekarza bo to nie przejdzie samo z siebie,ból uśmierzą czopki z apteki np hemorol-zawiera środki ściągające,które obkurczą tą skórkę,będzie mniejsza i mniej bolesna.Ale koniecznie odwiedź lekarza to nic strasznego i wstydliwego ,dużo osób na to cierpi:)

Krew z odbytu...

27 lip 2009 - 18:55:10

Z tego co widzę to jest to "życie intymne" więc czego się czepiacie...

niezweryfikowana
Posty: 996
Ostrzeżenia: 2/5

Krew z odbytu...

28 lip 2009 - 14:06:35

hemoroidy.

Krew z odbytu...

27 gru 2009 - 23:52:49

mozesz tylko się domyślać co ci jest idź do przychodni i poproś o skierowanie na badanie

Krew z odbytu...

03 lut 2010 - 19:55:04

koniecznie do chirurga.

Krew z odbytu...

03 lut 2010 - 19:59:59

Szok, szok, szok ! Tyle lat i nie byłaś u lekarza?? Dziwi mnie jak bardzo niektórzy ignorują własne zdrowie. Sprawa może i jest wstydliwa, ale uwierz, że ludzie chodzą do lekarza z gorszymi rzeczami ! Znam takich, co ze skaleczonym palcem biegną i to dopiero jest wstyd,a nie to co u Ciebie! Weź się w garść i maszeruj do specjalisty, on widział już mnóstwo takich rzeczy. Jeeeezu, nie mogę uwierzyć w to co czytam. Kompletny brak wyobraźni o_0
o, doczytalam datę, nieaktualne :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-03 20:01 przez Zuosnica.

Krew z odbytu...

03 lut 2010 - 20:01:29

o matko i znowu ścinki, jak małe dziewczynki. wczoraj było o żelach intymnych to też się pożarły bo tamta ma suchą a ta nie ;//

Krew z odbytu...

03 lut 2010 - 20:01:47

nie straszcie jej;) moze po prostu naczynko ci pękło:P tak czy siak idz do lekarza :>

zweryfikowana
Posty: 2.044
Ostrzeżenia: 2/5

Krew z odbytu...

03 lut 2010 - 20:02:28

ja bylam z czyms takim u lekarza.
1. hwemoroidy
2. zla dieta (za duzo fast foodow jedz wiecej jogurtow)

następna dyskusja:

policystyczne jajniki