Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Krew z odbytu...

19 lip 2009 - 17:20:38

każdy ma prawo pisac wątkach ;)
czy na temat czy nie , - każdy ma prwo wyrazic SWOJA opinie ;)

skoro dziewczynie wątek sie nie podobał-to to napisała ! nie wiem o co chodzi?

Nie widziałam wzmianki w regulaminie dotyczacej pisania TYLKO w wątkach,które ci sie podoba ;)))))

wiec każdy pisze tam gdzie chce!!!!

zweryfikowana
Posty: 3.372
Ostrzeżenia: 1/5

Krew z odbytu...

19 lip 2009 - 17:20:40

od razu pomyślałam że to mogą być hemoroidy idź do lekarza

Krew z odbytu...

19 lip 2009 - 17:21:47

Cytat
Watacukrowa88
Cytat
strusiek
Cytat
Watacukrowa88
Cytat
strusiek
Cytat
Watacukrowa88
kochana, nawet jakbym ,,srała fiołkami" to nie pisałabym o tym na forum szafy - to strona o ciuchach a nie odbytach!!! nie wiesz kogo się poradzić? hmmm, a wiesz kto to jest lekarz?

chamstwo ludzkie nie zna granic.. a pokazesz mi w regulaminie ze nie mozna pisac o hemoroidach? jak inne panny pisza o prostytucji... o stosunkach intymnych to im mozna a o ludzkiej naturze to juz nie? zalosne.. dziewczyna szuka pomocy wiec badz tak dobra i zamknij sie.. nie podoba Ci sie temat to co tu jeszcze robisz?

Pani strusiek, skoro mowa o chamstwie, to takie wyrażenie ,,zamknij się i wyjdź" jest nad wyraz chamskie... można pisać co się chce na forum,a le to jest strona o ciuchach i nie każdy przeglądając tą stronę chce się natknąc na tytuł ,,krew z odbytu" !!! słuchaj, nie podoba mi się ten temat ale co zrobić, że ciągle jest na pierwszej stronie i nie sposób go nie zauważyć:/[/quotenie badz smieszna... co z tego ze strona o ciuchach? ale forum jest na wszystkie tematy.. i po co dalej siedzisz na tym watku skoro tak bardzo Cie drazni?

dlaczego tu jeszcze siedzę? bo jestem ciekawa jak jeszcze mnie Pani obrazi: jak dotąd byłam chamska, żałosna a teraz śmieszna. a wyraziłam tylko swoje zdanie.

rozumiem w takim razie przepraszam za slowa ktorych uzylam wobec Pani, teraz juz Pani nie musi czytac tego watku bo juz nic nie napiszę :) Ps przeprosiny szczere :)

Krew z odbytu...

19 lip 2009 - 17:22:30

hemoroidy ew jakis guz [nowotwor?] idz do lekarza najlepiej ...

Krew z odbytu...

19 lip 2009 - 17:23:42

Cytat
strusiek
niewazne kto sie wykazuje wiekszym chamstwem.. wkurza mnie to ze ktos przyczepia sie do watku do ktorego druga osoba ma prawo!! Nie chcesz? Nie czytaj!! proste i logiczne!! a skoro siedzisz i czytasz watek ktory Ci nie pasuje to juz Twoj problem



a mnie wkurza pouczanie innych!!!!! za kogo sie uważasz ,ze piszesz do dziewczyny żeby sie " zamkła " ?

WIEDZ ,ZE KAZDY MA PRAWO ZAŁOŻYC WĄTEK JAK I KAŻDY MA PRAWO W NIM PISAC!!!!!

więc nie obrażaj innych bo nie masz do tego prawa!!!!!!!!!!!!!!

Krew z odbytu...

19 lip 2009 - 17:25:45

Cytat
katasza
Cytat
strusiek
niewazne kto sie wykazuje wiekszym chamstwem.. wkurza mnie to ze ktos przyczepia sie do watku do ktorego druga osoba ma prawo!! Nie chcesz? Nie czytaj!! proste i logiczne!! a skoro siedzisz i czytasz watek ktory Ci nie pasuje to juz Twoj problem



a mnie wkurza pouczanie innych!!!!! za kogo sie uważasz ,ze piszesz do dziewczyny żeby sie " zamkła " ?

WIEDZ ,ZE KAZDY MA PRAWO ZAŁOŻYC WĄTEK JAK I KAŻDY MA PRAWO W NIM PISAC!!!!!

więc nie obrażaj innych bo nie masz do tego prawa!!!!!!!!!!!!!!

dokladnie :) sama to napisalas :) kazdy ma prawo zalozyc watek jaki mu sie podoba :) wiec zobacz dokladnie od poczatku watek i pomysl kto sie czepia :)

Krew z odbytu...

19 lip 2009 - 17:29:59

Cytat
strusiek
Cytat
katasza
Cytat
strusiek
niewazne kto sie wykazuje wiekszym chamstwem.. wkurza mnie to ze ktos przyczepia sie do watku do ktorego druga osoba ma prawo!! Nie chcesz? Nie czytaj!! proste i logiczne!! a skoro siedzisz i czytasz watek ktory Ci nie pasuje to juz Twoj problem



a mnie wkurza pouczanie innych!!!!! za kogo sie uważasz ,ze piszesz do dziewczyny żeby sie " zamkła " ?

WIEDZ ,ZE KAZDY MA PRAWO ZAŁOŻYC WĄTEK JAK I KAŻDY MA PRAWO W NIM PISAC!!!!!

więc nie obrażaj innych bo nie masz do tego prawa!!!!!!!!!!!!!!

dokladnie :) sama to napisalas :) kazdy ma prawo zalozyc watek jaki mu sie podoba :) wiec zobacz dokladnie od poczatku watek i pomysl kto sie czepia :)

oj śledze wątek od początku i WIDZE kto sie kogo czepia koleżanko!!!!!!!!!!

dziewczyna napisała,ze jej sie wątek nie podoba a autorka na to ,że pewnie SRA fiołkami ;)
a potem ty piszesz żeby sie "zamkła"

no naprawde mądre i miłe ;)))


pytam po raz kolejny za kogo sie uważasz ,żeby komuś pisac coś takiego ?????????????????????

moze przeczytaj jeszcxze raz moja wypowiedz a nie wyciagaj z niej tego co ci dpowiada!!!!!!!!!

Bo napisałam,ze kazdy ma prawo założyc wątek i każdy ma prawo w nim pisac ---za to ty nie masz prawa pisac komus żeby sie nie wypowiadał i żeby sie zamknął !!!!!!!!!!!

Krew z odbytu...

19 lip 2009 - 17:33:06

aj bede madrzejsza i skoncze ta zalosna dyskusje z Toba :) Pozdrawiam :)

Krew z odbytu...

19 lip 2009 - 17:34:34

no skończ ;) bo do dyskusji to ty sie niestety nie nadajesz ;)

Krew z odbytu...

19 lip 2009 - 17:35:32

Cytat
katasza
no skończ ;) bo do dyskusji to ty sie niestety nie nadajesz ;)

Nie Tobie to oceniac :) tak wiec zegnam.

Krew z odbytu...

19 lip 2009 - 17:36:13

to wypadajace zylaki

Krew z odbytu...

19 lip 2009 - 17:49:37

katasza to, że ktoś kończy dyskusję, która nie ma najmniejszego sensu to nie znaczy, ze nie nadaje sie do dyskusji, świadczy to tylko o pokorze i braku chęci do kłótni, tak więc, ktos tu mało dojrzały i najpierw niech dwa razy pomysli, a potem napisze

Krew z odbytu...

19 lip 2009 - 17:56:13

dziewczyna ma problem a wy sie klocicie

zweryfikowana
Posty: 1.307
Ostrzeżenia: 1/5

Krew z odbytu...

19 lip 2009 - 18:06:35

takie zmiany hemoroidowe mogą prowadzić do nowotworów. radzę iść do lekarza. nie wstydź się, wiele osób na to cierpi.

Krew z odbytu...

19 lip 2009 - 18:12:19

póki co kup sobie w aptece maść POSTERISAN

następna dyskusja:

YUMMY CUM:)