Obecnie rozmawiamy o:

Samochód.

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Krew z odbytu...

19 lip 2009 - 16:45:45

tak to hemoroidy zobaczylam teraz zdjecia tzn taki schemat i to jest to :( wyrozumialym dziekuje

Krew z odbytu...

19 lip 2009 - 16:49:03

To dobrze, że to tylko to.To baaaardzo częsta przypadłość, więc się nie bój :)
Ale idź do lekarza koniecznie, on jest przyzwyczajony do tego typu badań, a Ty być może unikniesz poważniejszcyh problemów zdrowotnych.Samo nie przejdzie :)

Krew z odbytu...

19 lip 2009 - 16:50:39

Cytat
szybkitrampek
To dobrze, że to tylko to.To baaaardzo częsta przypadłość, więc się nie bój :)
Ale idź do lekarza koniecznie, on jest przyzwyczajony do tego typu badań, a Ty być może unikniesz poważniejszcyh problemów zdrowotnych.Samo nie przejdzie :)

Wiesz moze najpierw zaczne brac jakies leki, smarowac zelem bo widzialam ze takie cos jest, a jesli nei przejdzie to pojde, kurcze strasznie sie boje takiej wizyty :(

Krew z odbytu...

19 lip 2009 - 16:50:59

Cytat
Watacukrowa88
nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że niektóre tematy postów są coraz bardziej intymne i przy tym obleśne:/ takie rzeczy załatwia się z lekarzem a nie dzieli się z nimi na forum strony o ciuchach. i przykro mi, ale nawet jak ktoś nie chciał tu wejść, niestety wpis twojego posta widniał na stronie głównej... dla mnie to już lekka przesada.

Dodam do tego spostrzeżenia jeszcze swoje:
Najwięcej intymnych, często wyuzdanych tematów pojawia się w nocy (mam na myśli seks) i zawsze wątki takie zakłada osoba z zerowym stanem ciuchów ;)
Za to moje pytanie odnośnie pomocy technicznej nie pojawiło się na str. głównej niestety. Widocznie było zbyt nudne ;)Pewnie dlatego nie ma odzewu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-19 16:53 przez mozaika.

Krew z odbytu...

19 lip 2009 - 16:52:39

do lekarza! może Ci się coś dziać przecież...Idź koniecznie !!

Krew z odbytu...

19 lip 2009 - 16:55:30

to hemoroidy,miewam czasami to samo,są takie czopki w aptece które brałam bo zalecił mi lekarz

Krew z odbytu...

19 lip 2009 - 16:56:57

Cytat
Watacukrowa88
kochana, nawet jakbym ,,srała fiołkami" to nie pisałabym o tym na forum szafy - to strona o ciuchach a nie odbytach!!! nie wiesz kogo się poradzić? hmmm, a wiesz kto to jest lekarz?
ojej... nie tylko zakłada tu sie wątki o 'ciuchach' , wiesz ze istnieje dział 'zdrowie' w których może nam ktoś pomóc;]]]]?

Krew z odbytu...

19 lip 2009 - 17:01:25

moze hemoroidy,a moze - wypadnieta kiszka stolcowa ( z tym do lekarza,sama to nic nie podziałasz )

Krew z odbytu...

19 lip 2009 - 17:04:13

Cytat
Watacukrowa88
kochana, nawet jakbym ,,srała fiołkami" to nie pisałabym o tym na forum szafy - to strona o ciuchach a nie odbytach!!! nie wiesz kogo się poradzić? hmmm, a wiesz kto to jest lekarz?

chamstwo ludzkie nie zna granic.. a pokazesz mi w regulaminie ze nie mozna pisac o hemoroidach? jak inne panny pisza o prostytucji... o stosunkach intymnych to im mozna a o ludzkiej naturze to juz nie? zalosne.. dziewczyna szuka pomocy wiec badz tak dobra i zamknij sie.. nie podoba Ci sie temat to co tu jeszcze robisz?

Krew z odbytu...

19 lip 2009 - 17:04:24

Może i do ciuchow nie ma nic wspolnego, ale po to jest forum, zreszta temat intymny, ale w dobrej kategorii "zycie intymne". Na pierwszej stronie juz widac o co chodzi wiec nie chcesz- to nie wchodz. Widac, ze ciekawosc bierze gore nad reszta. A z zalozenia tematu nie ma sie co tlumaczyc, bo to czy osoba ktora go zaklada chce sie podzielic swoimi intymnymi sprawami to tylko i wylacznie jej wybor i sprawa. Denerwuje mnie ta krytyka innych od razu jak pojawi sie jakis temat dotyczacy zdrowia lub seksu. Nie chcesz, nie wchodz, nie podoba Ci sie, wyjdz.. Sama nie zodwazylabym sie poruszyc tego typu tematow, ale skoro na szafie w kategoriach jest przewidziane miejsce na to, to nie bulwersuje sie kazdym takim tematem. Dziewczyna ma klopot- otrzymala pomoc i tyle...

Krew z odbytu...

19 lip 2009 - 17:13:15

Cytat
strusiek
Cytat
Watacukrowa88
kochana, nawet jakbym ,,srała fiołkami" to nie pisałabym o tym na forum szafy - to strona o ciuchach a nie odbytach!!! nie wiesz kogo się poradzić? hmmm, a wiesz kto to jest lekarz?

chamstwo ludzkie nie zna granic.. a pokazesz mi w regulaminie ze nie mozna pisac o hemoroidach? jak inne panny pisza o prostytucji... o stosunkach intymnych to im mozna a o ludzkiej naturze to juz nie? zalosne.. dziewczyna szuka pomocy wiec badz tak dobra i zamknij sie.. nie podoba Ci sie temat to co tu jeszcze robisz?

Pani strusiek, skoro mowa o chamstwie, to takie wyrażenie ,,zamknij się i wyjdź" jest nad wyraz chamskie... można pisać co się chce na forum,a le to jest strona o ciuchach i nie każdy przeglądając tą stronę chce się natknąc na tytuł ,,krew z odbytu" !!! słuchaj, nie podoba mi się ten temat ale co zrobić, że ciągle jest na pierwszej stronie i nie sposób go nie zauważyć:/

Krew z odbytu...

19 lip 2009 - 17:14:19

Cytat
strusiek
Cytat
Watacukrowa88
kochana, nawet jakbym ,,srała fiołkami" to nie pisałabym o tym na forum szafy - to strona o ciuchach a nie odbytach!!! nie wiesz kogo się poradzić? hmmm, a wiesz kto to jest lekarz?

chamstwo ludzkie nie zna granic.. a pokazesz mi w regulaminie ze nie mozna pisac o hemoroidach? jak inne panny pisza o prostytucji... o stosunkach intymnych to im mozna a o ludzkiej naturze to juz nie? zalosne.. dziewczyna szuka pomocy wiec badz tak dobra i zamknij sie.. nie podoba Ci sie temat to co tu jeszcze robisz?

można chyba w bardziej "cywilizowany " sposob napisac prawda ?

bo autorka wątku pisząc "Wiesz co ja mam powazny problem i nie wiem kogo sie poradzic, bo wstyd mi isc do lekarza, ale ty widocznie srasz fiolkami skoro nie potrafisz tego zrozumiec ;/"
wykazała sie wiekszym chamstwem ;)

Krew z odbytu...

19 lip 2009 - 17:16:24

Cytat
Watacukrowa88
Cytat
strusiek
Cytat
Watacukrowa88
kochana, nawet jakbym ,,srała fiołkami" to nie pisałabym o tym na forum szafy - to strona o ciuchach a nie odbytach!!! nie wiesz kogo się poradzić? hmmm, a wiesz kto to jest lekarz?

chamstwo ludzkie nie zna granic.. a pokazesz mi w regulaminie ze nie mozna pisac o hemoroidach? jak inne panny pisza o prostytucji... o stosunkach intymnych to im mozna a o ludzkiej naturze to juz nie? zalosne.. dziewczyna szuka pomocy wiec badz tak dobra i zamknij sie.. nie podoba Ci sie temat to co tu jeszcze robisz?

Pani strusiek, skoro mowa o chamstwie, to takie wyrażenie ,,zamknij się i wyjdź" jest nad wyraz chamskie... można pisać co się chce na forum,a le to jest strona o ciuchach i nie każdy przeglądając tą stronę chce się natknąc na tytuł ,,krew z odbytu" !!! słuchaj, nie podoba mi się ten temat ale co zrobić, że ciągle jest na pierwszej stronie i nie sposób go nie zauważyć:/

nie badz smieszna... co z tego ze strona o ciuchach? ale forum jest na wszystkie tematy.. i po co dalej siedzisz na tym watku skoro tak bardzo Cie drazni?

Krew z odbytu...

19 lip 2009 - 17:18:27

niewazne kto sie wykazuje wiekszym chamstwem.. wkurza mnie to ze ktos przyczepia sie do watku do ktorego druga osoba ma prawo!! Nie chcesz? Nie czytaj!! proste i logiczne!! a skoro siedzisz i czytasz watek ktory Ci nie pasuje to juz Twoj problem

Krew z odbytu...

19 lip 2009 - 17:20:08

Cytat
strusiek
Cytat
Watacukrowa88
Cytat
strusiek
Cytat
Watacukrowa88
kochana, nawet jakbym ,,srała fiołkami" to nie pisałabym o tym na forum szafy - to strona o ciuchach a nie odbytach!!! nie wiesz kogo się poradzić? hmmm, a wiesz kto to jest lekarz?

chamstwo ludzkie nie zna granic.. a pokazesz mi w regulaminie ze nie mozna pisac o hemoroidach? jak inne panny pisza o prostytucji... o stosunkach intymnych to im mozna a o ludzkiej naturze to juz nie? zalosne.. dziewczyna szuka pomocy wiec badz tak dobra i zamknij sie.. nie podoba Ci sie temat to co tu jeszcze robisz?

Pani strusiek, skoro mowa o chamstwie, to takie wyrażenie ,,zamknij się i wyjdź" jest nad wyraz chamskie... można pisać co się chce na forum,a le to jest strona o ciuchach i nie każdy przeglądając tą stronę chce się natknąc na tytuł ,,krew z odbytu" !!! słuchaj, nie podoba mi się ten temat ale co zrobić, że ciągle jest na pierwszej stronie i nie sposób go nie zauważyć:/[/quotenie badz smieszna... co z tego ze strona o ciuchach? ale forum jest na wszystkie tematy.. i po co dalej siedzisz na tym watku skoro tak bardzo Cie drazni?

dlaczego tu jeszcze siedzę? bo jestem ciekawa jak jeszcze mnie Pani obrazi: jak dotąd byłam chamska, żałosna a teraz śmieszna. a wyraziłam tylko swoje zdanie.

następna dyskusja:

zapalenie ucha!!!