Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Krew z odbytu...

03 lut 2010 - 21:05:23

to hemoroidy ale jaka masz krew czysta ?jak tak to globolki masci i do lekarza a jak masz brunatna krew to biegiem do lekarza!!!

Krew z odbytu...

03 lut 2010 - 21:06:22

Cytat
Watacukrowa88
nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że niektóre tematy postów są coraz bardziej intymne i przy tym obleśne:/ takie rzeczy załatwia się z lekarzem a nie dzieli się z nimi na forum strony o ciuchach. i przykro mi, ale nawet jak ktoś nie chciał tu wejść, niestety wpis twojego posta widniał na stronie głównej... dla mnie to już lekka przesada.


żadna pszesada dziewczyna ma problem !!! chce poprostu pomówić o tym bo wstydzi się lekarzy ... Ja proponuję LEKARZA !!!! NATYCHMIAST !!! przynajmniej jak najszybciej ... Pozdrawiam !! :)

Krew z odbytu...

03 lut 2010 - 21:07:04

Idź do lekarza!

Krew z odbytu...

09 mar 2010 - 14:39:01

witam to żylaki odbytu,i bardzo źle ze krwawia,najlepiej udac sie do lekarza i to jak najszybciej.jeśli już rodziłas dzieci to może byc własnie żylak który pękł,jesli nie rodziłas to może byc czego ci nie życzę rak jelita grubego- objawy boleści brzucha,nudności,wymity,brak apetytu,krew z odbytnicy z kałem lub samoistnie.najszybciej udaj sie do lekarza.jesli to żylak to operacyjnie sie wycina bardzo szybko dochodzisz do siebie i to nie żaden wstyd.pozdr i zdrowia

Krew z odbytu...

09 mar 2010 - 14:38:06

to hemoroidy i nieleczone powodują śmierć. Więc szybko do lekarza.

Krew z odbytu...

09 mar 2010 - 14:39:51

moja kolezanka miala taki probolem jak ty i tez nie chciala isc do lekarza. A jak w koncu poszla to okazalo sie ze ma kamienie na nerce, które sie przemieszczaja i ocierajac sie o naskórek powoduja krwawienie... ale sobie w brode dziewczyna pluła:/ poszla za pozno i kamienie byly juz dduze i musieli ją operowac. Jakby poszla predzej to lekarz powiedzial ze moze udalo by sie je skruszyc i wysikac.
Idz do lekarza, my ci nie pomozemy, a jak bedziesz odwlekac wizyte to moze byc tylko gorzej.... samo sie nie wyleczy - cokolwiek to jest.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-09 14:44 przez majka6.

Krew z odbytu...

09 mar 2010 - 14:53:14

Mam to samo. Poszłam do lekarza. Dostałam czopki Ruskorex i jakieś tabletki oraz skerowanie na badanie proktologiczne gdyby nie było poprawy. Po jakimś czasie postanowiłam jednak skorzystać ze skierowania skoro już je miałam. Zapisano mi mocniejsze czopki Posterisan i tabletki Detralex. Stosowanie czopków jest dość krępujące ponieważ przy purtaniu wydobywa się niewielka nieprzyjemna w zapachu wydzielina. Idź do lekarza, tak będzie najlepiej.

Krew z odbytu...

09 mar 2010 - 15:01:17

szczerze?to to jest problem ale widze że jest na szafie coraz więcej chamstwa i wulgaryzmu...przykre to jest bo dziewczyna chce pomocy a sama wiem jak to wstydliwy problem...laski nie musicie tego czytać-zapraszam do działu"mam 14 lat i nie wim co na siebie włożyć" to coś dla pustaków:) a Ty moja droga do Proktologa masz hemoroidy i to już dość zaawansowane stadium ale wszystko jest "do naprawienia"
a Wy się opanujcie i postarajcie udzielić komuś pomocy bo szybko może nadejść dzien że Was ktoś wyśmieje-czego wam za głębi serca zyczę:)

Krew z odbytu...

01 kwi 2010 - 14:52:42

hm.. w sumie nawet przez glupie noszenie stringow mozna podraznic skore i rowniez beda sladowe ilosci krwi na papierze;)

Krew z odbytu...

01 kwi 2010 - 14:55:12

Hemoroidy...;/

następna dyskusja:

WALENTNKOWA NOC