Obecnie rozmawiamy o:

kupno samochodu

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

Bielizna komplety damskie

wczoraj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 551
Ostrzeżenia: 1/5

plastry evra

30 cze 2011 - 11:40:13

niestety ci nie pomogę bo biorę tabletki

http://forum.szafa.pl/44/3847941/tabletki-anty-a-tabletki-odchudzajace.html pomóżcie ;)

plastry evra

30 cze 2011 - 11:45:08

hej ja stosuje plastry ponad 2 lata , żadnych skutków ubocznych nie zauważyłam. w życiu nie zamieniłabym ich na żadną inną metode a juz na pewno nie na tabletki(dziekuje bardzo za trucie żołądka a i jeszcze moje zapominalstwo) :) a tak kleje raz na tydzień i mama sopokój. nic mi się nie odkleja, mało co brudzi, kleję plastry pod pępkiem tak nisko że chowają się pod bielizną wiec nie mam problemu z prześwitującą antykoncepcją latem:) poleciłabym każdemu.

plastry evra

11 sie 2011 - 19:19:07

Cześć, używam plastrów od pół roku i jestem bardzo zadowolona. Nie odklejają mi się, nie odczuwam żadnych poważniejszych skutków ubocznych (poza przytyciem 4 kilo ;/), a nawet poprawiła mi się cera i skrócił okres. Mam jednak pewną sprawę. Następny okres pojawi mi się dokładnie wraz z rozpoczęciem moich długo oczekiwanych wakacji. Czy mogę go "przesunąć" o tydzień? Tzn. po zdjęciu trzeciego plasterka nakleić od razu czwarty i po tym czwartym mieć tydzień bez plastra? Nie zaszkodzi to mojemu organizmowi ani skuteczności plastrów?

następna dyskusja:

jak spalić tłuszcz z łydek?