Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

plastry evra

30 gru 2009 - 22:22:22

ja się strasznie zawiodłam, plastry się odklejały, brudziły niemiłosiernie i mało komfortowo się w nich czułam. Już wolę tabletki

plastry evra

01 sty 2010 - 11:18:29

no ja za tydzien zaczne dopiero je naklejac pierwszy raz jak czytam wypowiedzi i mam mieszane uczucia he oby mi sluzyly bo juz tyle tabletek sie nazmienialam i zawsze bole zoladka licze na plastry :)

plastry evra

03 sty 2010 - 20:32:58

Cytat
kaska01161
no ja za tydzien zaczne dopiero je naklejac pierwszy raz jak czytam wypowiedzi i mam mieszane uczucia he oby mi sluzyly bo juz tyle tabletek sie nazmienialam i zawsze bole zoladka licze na plastry :)

No to trzymam kciuki, oby Ci słuzyły... ja miałam podobne oczekiwania, ale niestety u mnie porażka.

plastry evra

30 sty 2010 - 19:30:05

a czy to prawda, ze w pierszym miesiacu nie działaja dobrze? farmaceutka mi powiedziala

plastry evra

30 sty 2010 - 19:34:44

Ja stosowałam, z nogami żadnych problemów nie miałam, ale pierwszego dnia wymiotowałam na okrągło, przez kilka miesięcy używałam plastrów, później tabletki, jakoś lepiej je znosze.

plastry evra

30 sty 2010 - 19:42:40

a te brudne ślady po zdjeciu plasterka możecie łatwo usunąc zwyklą oliwka:) takie moje 3 grosze;)

plastry evra

05 lut 2010 - 23:43:43

ja uzywalam przez rok i nie mialam zadnych skutkow ubocznych :
jak cos mam jedno opakowanie (nowe nie otwierane) na sprzedaz
ino na priv

plastry evra

10 lut 2010 - 21:20:24

Ja używam tych plastrów od października. Żadne objawy uboczne nie występują- nogi też mnie nigdy nie bolały.
A co do biustu... hm... mój chłopak uważa, że są większe a i ja widzę różnicę, ale góra 1 rozmiar :)
Żadnych dodatkowych kilogramów, mdłości itp.
Co do stosowania... faktycznie minimalnie się brudzą, ale można to łatwo usunąć oliwką jak już było to powiedziane w powyższym poście.
Mi odkleił się plaster tylko raz z mojej winy. Nakremowałam ciało balsamem, który nie zdążył dobrze się wchłonąć i plaster się w końcu odkleił ale wymieniłam na nowy z zapasowego i wszystko było w porządku.
Plaster "działa" od 2 tyg- przecież organizm musi się przyzwyczaić i mieć czas do zareagowania na hormony.

Zdecydowanie polecam, ale wiadomo, że wszystko zależy od organizmu kobiety.
Pozdrawiam szafowiczki :)

plastry evra

10 lut 2010 - 21:22:24

bdb polecam

plastry evra

12 lut 2010 - 21:54:58

Uzywałam plastrów Przez 3 miesiace i miałam ''ociężałe nogi",ciągle mnie bolały,szczególnie wieczorem.
Poszłam do mojej ginekolożki i zmieniła miplastry na tebletki yazz.
Jeśli mogę coś doradzic to skontaktuj się ze swoim ginekologiem..

plastry evra

13 lut 2010 - 12:15:54

ja nie moge stosowac plastrow. mialam dusznosci, dretwialy mi nogi,
popekaly mi naczynka na nogach wiec same minusy. stosowalam je przez
5 dni a skutki uboczne minely dopiero po 3 miesiacach. nie stsosuje
tabletek bo nie chce jeszcze raz przez to przechodzic.

plastry evra

27 lip 2010 - 19:36:02

HEJ dziewczyny ;)

I bardzo dobrze aloex

NIE STOSUJCIE ŚRODKÓW HORMONALNYCH JEŚLI ZAUWAŻACIE JAKIKOLWIEK BUNT ZE STRONY SWOJEGO ORGANIZMU!

ja dostałam hormony na podleczenie jajników... brałam je 3 miesiące
KOSZTOWAŁO MNIE TO 9 MIESIĘCY WYJĘTYCH Z ŻYCIA!!!!!!
Leżałam na reumatologi, ledwo chodziłam na nogi, w rękach nie miałam siły, rwały mnie mięśnie, miałam wrażenie jakby mi pękały żyły...

LEKARZE OCZYWIŚCIE NIE CHCIELI UWIERZYĆ ,ŻE TO PO HORMONACH!!!!!!! ZGANIALI NA NERWY...
ponad PÓŁ ROKU PO ODSTAWIENIU NADAL CIERPIAŁAM TE KATUSZE!!!!!

Wreszcie przeszło....

nie bierzcie tego jesli macie podobne objawy i natychmiast odstawiajcie .Nie zaczynajcie brać takich leków jeśli macie problemy z krążeniem lub wysoki cholesterol.

plastry evra

30 cze 2011 - 11:28:40

zostało mi opakowanie a juz nie potrzebuje :)
Jesli ktoś stosuje i potrzebuje proszę na priv :)

plastry evra

30 cze 2011 - 11:38:30

Hej, ja stosuję plastry od 1,5 roku. W pierwszym miesiącu miałam lekkie nudności i bóle nóg, zwłaszcza wieczorem ale potem przeszło. Biust powiększył mi się o jakieś 4 cm po 3-4 miesiącach stosowania. Dużym minusem tych plastrów jest to, że są ciągle brudne. Przyklejają się do niego mechy z bielizny i ubrania. No i latem ciężko o miejsce, w którym dyskretnie można go nakleić, jeśli chcesz zakładać prześwitujące jasne spodnie i skąpą bieliznę.

następna dyskusja:

Nadmierne odchudzanie a ..