Obecnie rozmawiamy o:

Nietypowa uroda

gorący temat

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

jak można być tak nie mądrą dziewczyną!!!

Cytat
klasiula
Cytat
shaki89
JEJ LINK A NA KTOREJŚ STRONIE NAPISANE ZE NIE WSPÓŁŻYŁA

napisała w tym czasie nie współżyła, a nie że w ogóle tego nie robiła. Jest możliwość,że źle obliczyła, bo patrząc na zdjęcie które dodała (jeżeli wertowałaś wszystkie jej wątki to widziałaś) to wygląda jakby jednak była w ciąży.
No ale szczerze mam nadzieje,że to prowokacja bo inaczej współczuje.

Ja nie wiem czy glupoty i braku myslenia mozna wspolczuc;D

Nie będę się powtarzać, bo reszta dziewczyn powiedziały już chyba wszystko, jedynie daj znać jaki był wynik testu, jeśli oczywiście kupisz i zrobisz, albo co powiedział Ci Pan/Pani ginekolog.

najlepsza odpowiedźzły/center]


Cytat
Aleks6292
poczekaj jeszcze 3 -miesiace ,wtedy zobaczysz czy to jest ciąża

Cytat
Aleks6292
poczekaj jeszcze 3 -miesiace ,wtedy zobaczysz czy to jest ciąża

padłam :)

Cytat
ostra123
Boże, widzisz i nie grzmisz?

widze, że to jakies niezrownoważone dziecko,ktore zaklada durne wątki i wypisuje w nich sprzeczne informacje:D
nie rozumiem tylko, czemu jak juz zaklada to nie dyskutuje,zeby bylo troche śmiechu?


a to dobre.
w jendym wątku; nie jem fast foodow, ruszam sie duzo
w drugim: ostatnio jem wiecej i nie uprawiam sportu
w innym: nie jestm w ciązy
w kolejnym: czy jestem w ciąży
w xxxx: nie uprawialam seksu


itd itd. :D
jak zaycznasz dyskusje to w niej uczestnicz przynajmniej, chetnie poczytam Twoje mądre wypowiedzi;]

Cytat
Aleks6292
poczekaj jeszcze 3 -miesiace ,wtedy zobaczysz czy to jest ciąża
hah dobre

A bralas wczesniej tabletki antykoncepcyjne?
Ja bralam yasmin przez dwa lata, potem przestalam i pol roku po zjedzeniu ostatniej tabletki moj okres zniknal na 5-6 miesiecy. Na poczatku tez sie strasznie balam i nawet zrobilam 3 testy ciązowe, ale to bylo glupie i praktycznie niemozliwe zebym byla w ciazy. Miałam do tego straaaasznie duzo wypryskow na twarzy, az nie chcialam wychodzic czasem (w sumie czesto) z domu. Chemiczny peeling pomagal mi na tydzien, a antybiotyk w ogole.
Zacznij pic wywar z kwiatu malwy czarnej (poszukaj na necie bo w aptekach ciezko) ktora robi cos tam z estroganami i progesteronami. Ja do tego zaczelam tez brac znowu pigulki, ale tak o poprostu zeby sobie wyregulowac wszystko. Teraz mam juz drugi okres i z nostalgia wpsominam to pół roku bez bólu brzucha.

jesteś w ciąży, jeśli nie masz objawów urodzisz elfa. gratuluję

to masz pewnie opuchliznę głodową.

to jakiś żart? 6 mc nie masz okresu?!

jak można nie iśc do gin. jak sie nie ma juz 6 miesięcy okresu? Jeden miesiac można czekać, ale jakby mi się spoźniał tyle to na pewno ze 20 testów ciązowych bys zrobiła.

Cytat
Aleks6292
poczekaj jeszcze 3 -miesiace ,wtedy zobaczysz czy to jest ciąża

heh dobre!

następna dyskusja:

GMO w Polsce