Obecnie rozmawiamy o:

Dbanie o zęby

gorący temat

sklep detailingowy

18 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mniejszy apetyt

25 cze 2009 - 10:19:58

Chcialabym wiedziec czy znacie jakies domowe sposoby na zmiejszanie apetytu?
slyszalam ze jak sie umyje zeby to sie nie chce jesc bo pasta ma jakies tam wlasciwosci. chodzi o to ze jem caly czas .. jakbym byla jakims jedzenioholikiem. slodyczy nie jem duzo, glownie mi chodzi o samo jedzienie. Jem w duzych porcjach i czesto .. nawet jak nie jestem glodna to musze cos zjesc. ://
prosze o pomoc.

Mniejszy apetyt

25 cze 2009 - 10:21:57

Mam podobnie.. Po prostu jem, bez różnicy, czy jestem głodna, czy nie.

Mniejszy apetyt

25 cze 2009 - 10:22:53

A juz myslalam ze jestem sama ;) wszyscy zawsze sie dziwia ze jak ja moge tyle jesc ://



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-25 10:23 przez Andziaa15.

zweryfikowana
Posty: 1.449
Ostrzeżenia: 1/5

Mniejszy apetyt

25 cze 2009 - 10:23:50

aaaaajjjj ja mam dokładnie to samo... Aby tyko coś zjeść... ;/

Mniejszy apetyt

25 cze 2009 - 10:25:14

haha ja mam to samo. I właśnie przed chwila umyłam z zęby z myślą, że nie będę latać do kuchni, żeby cos przekąsić, ale to nie działa. Zjadłam już dwie grzanki i banana :/
Jak gdzieś koło Ciebie leży jedzonko to pochowaj głęboko do szafek, żeby Cię nie kusiło xD
I nie myśl o tym. Idź na pole, żebyś nie miała dostępu do żarełka. A apetytu sie nie da zmniejszyć : (
Jedz często, ale bardzo malutko :)

Mniejszy apetyt

25 cze 2009 - 10:25:41

najgorsze jest to ze nie mam silnej woli .. zawsze poddaje sie po kilku dniach .. dlatego chcialabym wiedziec co by najlepiej pomoglo na zmniejszenie apetytu zeby sie nie obrzerac :|

Mniejszy apetyt

25 cze 2009 - 10:25:58

polecam pić kawę np.rozpuszczalną z mlekiem, oraz duuużżżoo pić wody niegazowanej....
najlepiej zająć się czymś,bo przeważnie z nudów coś podjadamy ;/

Mniejszy apetyt

25 cze 2009 - 10:26:24

woda z cytryną:)

kliknij

Mniejszy apetyt

25 cze 2009 - 10:27:26

Cytat
belucha
haha ja mam to samo. I właśnie przed chwila umyłam z zęby z myślą, że nie będę latać do kuchni, żeby cos przekąsić, ale to nie działa. Zjadłam już dwie grzanki i banana :/
Jak gdzieś koło Ciebie leży jedzonko to pochowaj głęboko do szafek, żeby Cię nie kusiło xD
I nie myśl o tym. Idź na pole, żebyś nie miała dostępu do żarełka. A apetytu sie nie da zmniejszyć : (
Jedz często, ale bardzo malutko :)

masz racje bo jak gdzies wyjde to mi sie tak nie chce jesc ale teraz jestem troche przeziebiona wiec siedze w domu i caly czas tylko zagladam do lodowki :// masakra

Mniejszy apetyt

25 cze 2009 - 10:27:52

A ja od tygodnia znów nic nie jem, bo nie mogę patrzyć na jedzenie. I nie wiem czemu tak mam, dotychczas jadłam bez umiaru. Moja mama złośliwie twierdzi, że żyję miłością. :]

Mniejszy apetyt

25 cze 2009 - 10:28:52

ja wczoraj sie tak nudzilam ze masakra jeszcze deszcz padal i nigdzie nie wyszlam :// nie chcielibyscie wiedziec co wczoraj i ile zjadlam ://

Mniejszy apetyt

25 cze 2009 - 10:30:20

Cytat
redmune
A ja od tygodnia znów nic nie jem, bo nie mogę patrzyć na jedzenie. I nie wiem czemu tak mam, dotychczas jadłam bez umiaru. Moja mama złośliwie twierdzi, że żyję miłością. :]

hehe dobry sposob widze na zmiejszenie apetytu :) ja kiedys patrzylam na jedzenie i wmawialam sobie ze to jest ochydne i ma kalorie itp .. i nawet juz tak jesc mi sie nie chcialo, schudlam 2 kg ale pozniej sie poddalam. wiadomo ze teraz na lato to kazy chce ladnie wygladac na plazy :)

Mniejszy apetyt

25 cze 2009 - 10:33:42

J też tak mam ! :D ale to chyba też dlatego ze sa wakacje siedze przed laptopem/tv i ciagle by sie cos podjadło...

Mniejszy apetyt

25 cze 2009 - 11:01:33

ja jem ogromne ilosci
siedzenie znaczy dla mnie jedzenie
najgorzej bylo jak sie uczylam, nigdy w zyciu nie nauczylam sie nawet jednej linijki poki nie mialam chociaz czegos do chrupania
potrafie obudzic sie w srodku nocy dajmy 3 i pojsc zjesc, ale nie kanapke tak tylko zeby zasnac, ja o tej godzinie gdy wszyscy spia siedze w kuchni i smarze jajaecznice z boczkiem;/ ostatnio tak zrobilam, masakra, zjadlam i zasnelam w kuchni, jakie moje zdziwienie było gdy na twarzy miałam odbita deskę do krojenia i szczypiorek na czole:D

do tego mnóstwo słodyczy, zjem sniadanie zaraz cos slodkiego sie napije, uwielbiam gazowane do tego LIFT i COLA ach, po obiedzie potrafie zjesc sobie np.2 czekolady cale i zelki, siedze pozniej jem cos, za chwile znowu slodkie, pozniej kolacja, druga kolacja okolo 3 w nocy, zmuszam sie zeby jesc owoce

rob tak jak lapie Cie do jedzenia, pokroj sobie duzo roznych owocow i jedz, albo obieraj marchew i chrup, cos nad czym spedzisz dluzsza chwile ale bedzie zdrowe, rób sobie tłuste koktajle zwłaszcza w sezonie letnim
ja nawet w zimie robie, bo to pora gdzie jem najwiecej, siedzenie w domu zabija do tego zima wiec praktycznie ciezkie jedzenie sie jada z braku dostepnosci letnich przysmakow.

niestety trudno sie z tym uporac, i co wiecej niestety pomaga w tym palenie papierosow, jesli potrafisz palic tak aby sie nie uzaleznic od czasu do czasu mozna, ja tak robila pewien okres aby wyrobic w sobie pory dnia do jedzenia, przyzwyczaic sie ze jem o tej i o tej

niestety ja mam ten dziwny problem, ze wazylam 43kg jadlam tak i troszke cwiczylam na nabranie wagi, jednak ostatnio weszlam i waze 41,2kg ;/ takze zrobilam badania i na przytycie dalej nic nie mam;/

Mniejszy apetyt

25 cze 2009 - 11:59:50

Cytat
Nowelka
ja jem ogromne ilosci
siedzenie znaczy dla mnie jedzenie
najgorzej bylo jak sie uczylam, nigdy w zyciu nie nauczylam sie nawet jednej linijki poki nie mialam chociaz czegos do chrupania
potrafie obudzic sie w srodku nocy dajmy 3 i pojsc zjesc, ale nie kanapke tak tylko zeby zasnac, ja o tej godzinie gdy wszyscy spia siedze w kuchni i smarze jajaecznice z boczkiem;/ ostatnio tak zrobilam, masakra, zjadlam i zasnelam w kuchni, jakie moje zdziwienie było gdy na twarzy miałam odbita deskę do krojenia i szczypiorek na czole:D

do tego mnóstwo słodyczy, zjem sniadanie zaraz cos slodkiego sie napije, uwielbiam gazowane do tego LIFT i COLA ach, po obiedzie potrafie zjesc sobie np.2 czekolady cale i zelki, siedze pozniej jem cos, za chwile znowu slodkie, pozniej kolacja, druga kolacja okolo 3 w nocy, zmuszam sie zeby jesc owoce

rob tak jak lapie Cie do jedzenia, pokroj sobie duzo roznych owocow i jedz, albo obieraj marchew i chrup, cos nad czym spedzisz dluzsza chwile ale bedzie zdrowe, rób sobie tłuste koktajle zwłaszcza w sezonie letnim
ja nawet w zimie robie, bo to pora gdzie jem najwiecej, siedzenie w domu zabija do tego zima wiec praktycznie ciezkie jedzenie sie jada z braku dostepnosci letnich przysmakow.

niestety trudno sie z tym uporac, i co wiecej niestety pomaga w tym palenie papierosow, jesli potrafisz palic tak aby sie nie uzaleznic od czasu do czasu mozna, ja tak robila pewien okres aby wyrobic w sobie pory dnia do jedzenia, przyzwyczaic sie ze jem o tej i o tej

niestety ja mam ten dziwny problem, ze wazylam 43kg jadlam tak i troszke cwiczylam na nabranie wagi, jednak ostatnio weszlam i waze 41,2kg ;/ takze zrobilam badania i na przytycie dalej nic nie mam;/

z ta noca to tez tak mam czasem ale tylko jak siedze do pozna to i o 1wszej cos zjem :/ ale wiesz ja nawet jak zjem troszke wiecej to od razu przybieram na wadze a Ty zas chudniesz :P wolalabym byc na Twoim miejscu ale zawsze tak jest ze sie chce tego czego sie nie ma ;) dziekuje za rady ;))

następna dyskusja:

Znacie jakieś skuteczne diety?