Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

dieta grejpfrutowa

6.02 o 8:44

calominal opinie

30.01 o 21:06

SPONSORING

21.06 o 11:53

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Aktywne użytkowniczki

3-4 kilo w ciagu 2-3 tygodni,

24 cze 2009 - 18:46:42

Chce schudnąć ze 3-4 kg.
Nie chce jakiejs katorgi itp bo nie jestem otyla czy cos;) po prostu od tabletek anty przybralam troche boczków;)

Chce zaplanowac sobie dietę

Co najlepiej jesc na sniadania?
Na obiady chce jesc ryz w kazdej postaci z kurczakiem badz rybą i warzywami
a na kolacje?

wiem ze po 18 nie mozna jesc ale ja mam wieczorami wlasnie najwiekszy apetyt,co moge jest aby zalagodzic ten apetyt wieczorami?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-24 18:47 przez Babydoll.

3-4 kilo w ciagu 2-3 tygodni,

24 cze 2009 - 18:51:53

szukalam najlepszych i najmiej kalorycznych śniadan i kolacji ale sa one strasznie "powymyslane"..
jakies daktyle, omlety i nie wiadomo co..;)

3-4 kilo w ciagu 2-3 tygodni,

24 cze 2009 - 18:52:01

wieczorami zjedz jakiś jogurt,ale nie deser typu Fantasia czy coś w tym stylu,tylko naturalny z owocami,teraz w sezonie np.truskawki,jagody,maliny itp,jak będzie za mało słodki to możesz dodać trochę błonnika o jakimś smaku,np.jabłkowym.
ryż na obiad to bdb pomysł-tylko nie miękki tylko taki troszeczkę niedogotowany (wyjmij z wody 2 minuty wcześniej)
A na śniadanie pieczywo pełnoziarniste najlepiej bez masła,z chudą wędliną,chudym serem (Hit albo Gouda Mońki) do tego jeszcze sałata,i herata lub kawa bez cukru lub max.1 łyżeczka. I pamiętaj,żeby pić min.2 litry dziennie płynów (w tym zupy,kawa/herbata,soki i woda).
Na przekąski najlepiej owoc lub herbata owocowa :)
No,to skończyłam ;))

3-4 kilo w ciagu 2-3 tygodni,

24 cze 2009 - 18:53:04

Jeśli chcesz tyle kg zrzucić w tak krótkim czasie, to masz szansę zrobic to tylko katorżniczą dietą, ew. głodówką zdrowotną. Racjonalnie dobrana dieta gwarantuje max 1 kg spadku w tydzień



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-24 18:54 przez Eduarda.

3-4 kilo w ciagu 2-3 tygodni,

24 cze 2009 - 18:54:16

oo dziekuje Ci bardzo;) wlasnie o cos normalnego mi chodziło;) Ja pije samą wodę lub zieloną herbatę ktorej nie słodzę,planuję kupić słodzik. czyli po 18 jakis jogurt czy kefir niskokaloryczny mogę sobie spożyć?:)
co do owocow wlasnie slyszalam ze przeszkadzaja w diecie bynajmniej niektore bo maja wiele weglowodanow.

3-4 kilo w ciagu 2-3 tygodni,

24 cze 2009 - 18:55:24

szybko chudnę wiec uda mi sie w 2-3 tyg. tylko musze sie pilnowac i wiedziec ile i co mam jesc.

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

3-4 kilo w ciagu 2-3 tygodni,

24 cze 2009 - 18:58:10

Ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć ;) Też chce zrzucić z 3 kg ale mi sie tak strasznie nie chce ćwiczyć, że szok:)

3-4 kilo w ciagu 2-3 tygodni,

24 cze 2009 - 19:01:37

Nie polecam jeść 3 godz przed snem. I najlepiej nie jeść na ten ostatni posiłek węglowodanów. Czyli jogurt naturalny jak najbadziej OK. Jeśli przekąska to np kromka chleba pełnoziarnistego (max 1 szt!) z chudą wędliną i np warzywem. Węglowodany tylko takie jak : ciemny ryz, makaron z mąki DURUM (żadnych wielojajecznych), kasze, chleb pełnoziarnisty. Na śniadanie i obiad więcej, na pozostałe posiłki malutko. Jeśli płatki śniadaniowe to ciemne, i max 6 łyżek płaskich w połączeniu z mlekiem 0,5 - 1,5% (1 szklanka) Jeśli mięso to kurczak, schab, indyk najlepiej pieczone w folii lub gotowane. Ryba również. Jeśli już bardzo masz ochotę na smażone to tylko incydentalnie i na oliwie z oliwek. Wyklucz ziemniaki, cukier, słodziki, winogrona i banany, arbuza (mają sporo cukru). Oczywiście żadnego białego pieczywa, mąki, ciastek. Czekolada tylko gorzka i najlepiej kosteczkę jak już musisz.

3-4 kilo w ciagu 2-3 tygodni,

24 cze 2009 - 19:03:23

ja mam lenia do cwiczen;P

dziekuje za rady, do slodkiego mnie nei ciagnie wiec dam radę;)

jestem dobrej mysli mysle ze sie uda;)

3-4 kilo w ciagu 2-3 tygodni,

24 cze 2009 - 19:04:17

Acha! Jesli uda Ci się zjeść 5 niewielkich posiłków dziennie ( śniadanie, II śniadanie, obiad, przekąska kolacja., to Twój organizm nie będzie domagał sie jedzenia wieczorem i znikną napady głodu. Organizm dostaje wtedy informację, że nie musi magazynowac, bo dostaje regularne paliwko co jakieś 2-3 godziny :-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-24 19:04 przez Eduarda.

3-4 kilo w ciagu 2-3 tygodni,

24 cze 2009 - 19:07:31

hmm dziekuje Ci bardzo;) pewnie masz racje.
Bo ja czasami nie jem nic caly dzien ..jakis brak apetytu a w nocy jak sie dobiore do lodowki to ... eh;)

3-4 kilo w ciagu 2-3 tygodni,

24 cze 2009 - 19:09:40

I sprzedam Ci pomysł na pyszny i łatwy obiad - pierś kurczaka posolona i posypana ziołami prowansalskimi lub taka przyprawą jak lubisz i po upieczeniu polana sosem - 1 jogurt naturalny (małe opakowanie) plus rozgnieciony w prasce ząbek czosnku. Do tego sałata, lub pomidor lub inne niewzdymajace warzywko - pycha~!

P.S. To sprawdzone rady, bo ja zrzuciłam dzieki nim już 10 kg :-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-24 19:10 przez Eduarda.

3-4 kilo w ciagu 2-3 tygodni,

24 cze 2009 - 19:14:22

Próbowałam diety jak ;Kazachstańska,Norweska i ofc był ten głupi efekt Jojo.
A teraz postanowiłam się nie męczyć,tylko nie jem słodyczy KOMPLETNIE,smażonych rzeczy,Ziemniakow-ojj nie ma mowy,tylko ciemny chleb,pije dużo wody i nie jem własnie po 18. Chyba,ze wezmie mnie jakis potorny głód,wytedy sięgam po owoce(ale nie banany)albo suszone rozne smakołyki,pestki dyni :).
Chodze na siłownie (staram się 3 razy w tygodniu)a w pozostałe pływam.Byłam święcie przekonana,ze jogurty mogę jeść,ale trener jak zobaczył mnie z jogobella,wystraszył się i powiedział,ze nie powinnam jeść duzo nabiału,tylko stanowczo go ograniczyć,ponieważ nie ma zadnych właściwości ,ktore wspomagaja spalanie tłuszczu. Oczywiście juz nie jadam ,białych serków ,jogurcików i innych mleczych rzeczy,choc przyznaje się,bez bicia ,ze codziennie od 2 tygodni dzień w dzień jem płatki np fitella' na śniadanie własnie z mlekiem. Byłam zaskoczona,ze po 2 tygodniach wchodząc na wagę,zauwazyłam,ze zgubiłam 5 kg. Lecz i tak nadal mam kompleksy,głownie co do mojego brzucha więc staram się jeść nadal tak samo. Raz w tygodniu zjem sobie jakieś ciacho . Szczerze czuje się z tym lepiej niz na jakichś bezskuteczych dietach . ; ]

3-4 kilo w ciagu 2-3 tygodni,

24 cze 2009 - 19:16:15

jabłka przyspieszaja przemiane materi i mozna je jesc kiedy sie chce , suchary , płatki z mlekiem , owoce, jogurty naturalne, na obiad rybka gotowana na parze wazywa na parze , ryz z warzywami i kurczakiem,

3-4 kilo w ciagu 2-3 tygodni,

24 cze 2009 - 19:17:59

Cytat
mia666
Próbowałam diety jak ;Kazachstańska,Norweska i ofc był ten głupi efekt Jojo.
A teraz postanowiłam się nie męczyć,tylko nie jem słodyczy KOMPLETNIE,smażonych rzeczy,Ziemniakow-ojj nie ma mowy,tylko ciemny chleb,pije dużo wody i nie jem własnie po 18. Chyba,ze wezmie mnie jakis potorny głód,wytedy sięgam po owoce(ale nie banany)albo suszone rozne smakołyki,pestki dyni :).
Chodze na siłownie (staram się 3 razy w tygodniu)a w pozostałe pływam.Byłam święcie przekonana,ze jogurty mogę jeść,ale trener jak zobaczył mnie z jogobella,wystraszył się i powiedział,ze nie powinnam jeść duzo nabiału,tylko stanowczo go ograniczyć,ponieważ nie ma zadnych właściwości ,ktore wspomagaja spalanie tłuszczu. Oczywiście juz nie jadam ,białych serków ,jogurcików i innych mleczych rzeczy,choc przyznaje się,bez bicia ,ze codziennie od 2 tygodni dzień w dzień jem płatki np fitella' na śniadanie własnie z mlekiem. Byłam zaskoczona,ze po 2 tygodniach wchodząc na wagę,zauwazyłam,ze zgubiłam 5 kg. Lecz i tak nadal mam kompleksy,głownie co do mojego brzucha więc staram się jeść nadal tak samo. Raz w tygodniu zjem sobie jakieś ciacho . Szczerze czuje się z tym lepiej niz na jakichś bezskuteczych dietach . ; ]

To dokładnie taka dieta jaka ja stosuję. Ale uwazam, ze odradzanie nabiału to gruba przesada. Nie mozna jeść Jogobeli tylko jogurt naturalny bez cukru i serek chudy, np wiejski light, do picia najlepiej kefir 2 %. Generalnie nabiał tylko odtłuszczony.

następna dyskusja:

tsh za niskie