Obecnie rozmawiamy o:

Gdzie nad morze tanio

gorący temat

FARBA A UTLENIACZ

29 minut temu

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Yaz- tabletki antykoncepcyjne

06 maj 2011 - 14:05:05

biorę je już 3 tydzień i bolą mnie piersi, na początku długo miałam brązowe plamienia;/
ale ogólnie piersi większe i większa przyjemność z seksu ;)

Yaz- tabletki antykoncepcyjne

01 lip 2011 - 18:55:12

KUPIĘ !!! Tabletki anty. Yaz. kontakt gg: 6532061.Pozdrawiam Kamila :)

Yaz- tabletki antykoncepcyjne

18 lip 2011 - 10:37:24

Po Yaz miałam kilka skutków ubocznych, ogólnie źle się czułam i wystąpiła też suchość pochwy. Musiałam ją odstawić. Teraz mam Cyprodiol i takich już niemiłych objawów nie mam. Znacznie lepiej się czuje ustąpiły bolesne miesiączki i pochwa jest dobrze nawilżona. Czyli każdy musi dobrać odpowiednie dla siebie tabletki, bo organizm jest też inny.

zweryfikowana
Posty: 336
Ostrzeżenia: 1/5

Yaz- tabletki antykoncepcyjne

19 lip 2011 - 07:20:04

Ja biorę tabletki jestem przy 3 opakowaniu ;)
Krawawienia nie było u mnie.. :) Tzn występuje tak jak powinno po zażyciu drugiej białej. :)
Jestem bardzo zadowolona i polecam! Bo wcześniej bralam tabletki Kontracept po których krwawiłam 2 miesiące i to była męczarnia, tabletki Yaz są drogie, ale są super jak dla mnie i nie zamienię ich na żadne inne.
Aaa no i musze dodać, ze moje piersi też urosły. :) Ale to jak najbardziej na plus :):):P

Yaz- tabletki antykoncepcyjne

19 lip 2011 - 07:46:14

ja poleam implant hormonalny taka mala plytke co sie wszczykuje pod ramie na 3 lata spokoju i mniej wychodzi owiele mniej niz za tabletki antykoncepcyjne przez te 3 lata i nie musisz myslec by je brac i nie dzialaja tylko przez 20 dni jak tabletka a caly czas i gwarantuje ze nie ma zadnej wpadki:)

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Yaz- tabletki antykoncepcyjne

19 lip 2011 - 12:43:51

Miałam podobnie przy Yazie - przez pierwsze 2-3 miesiące wszystko było super, a później zaczęło się: spadek libido, w ogóle jakaś apatia i zero chęci do życia. Żebym nie wpadła w jakąś depresję poprosiłam ginekologa o zmianę tabletek... i mi je zmienił. Ostatnio jednak w gabinecie czytałam właśnie m.in. ulotki Cyprodiolu, że leczy on trądzik i łojotok. Tak zastanawiam czy się by na nie nie przejść - oczywiście w porozumieniu z ginekologiem i po zrobieniu odpowiednich badań - ogólnie mam strasznie tłustą cerę i przetłuszczajace się włosy, a mam już prawie 27 lat!! Na zabiegi kosmetyczne wydaje miesięcznie około 400 zł, a i tak one za przeproszeniem gó...no dają, bo za ilość wytwarzanego łoju odpowiadają przecież hormony :/

Yaz- tabletki antykoncepcyjne

31 lip 2011 - 19:42:25

Witajcie nie wiem a ja je biorę drugi miesiąc czasem Kluje mnie żołądek ! i mam mdłości nie wiem biorę tez inne tabletki YAZ potas oraz furosamid na odwodnienie po ciąży zostałam i woda jeszcze w organizmie nie wiem co z tym wszystkim zrobić!!!! !!!!!!jestem pól roku po ciąży morze powodem sa te tabletki chyba zgłoszę się do Gina doradźcie czy którą z was miała coś takiego fakt ja kiedyś miałam wrażliwy żołądek zgagi w ciąży i wo gule to wiadomo przed ciąż a jak byłam mała tez były problemy z żołądkiem!!! potem z perspektywy lat przeszło teraz odnoszę wrażenie ze leka zgaga niestrawność Wzdęcia nie i
wiem na co już zgonić!P Ozdrawiam!!!!!!!

Yaz- tabletki antykoncepcyjne

31 lip 2011 - 19:46:01

novynette czy po nich pogorszyla wam sie cera?

Yaz- tabletki antykoncepcyjne

01 sie 2011 - 11:18:33

biorę tabletki od 3 miesięcy. Jedyne co to bardzo boli mnie biust i także mam suchość pochwy... lecz na to działa np. żel durex. Innych objawów nie mam.

Yaz- tabletki antykoncepcyjne

01 sie 2011 - 11:20:56

Brałam koło 3 lat - skutków ubocznych - Z E R O ale kady organizm reaguje i przyswaja hormony inaczej.

Yaz- tabletki antykoncepcyjne

01 sie 2011 - 12:14:58

Ja biorę od marca Lesinelle, to taki sam skład hormonów a dużo tańsze - ok 26 zł, zależy w jakiej aptece. Jestem bardzo zadowolona, czuję się normalnie, nie utyłam i mam ochotę na sex.
Polecam spróbować.

Yaz- tabletki antykoncepcyjne

01 sie 2011 - 12:17:16

ja mialam po nich okres 1- 3 tygodnie 2-2 tygodnie 3- nie bylo... 4-2 tygodnie.... poz atym maz mowil mi ze "zryly mi beret" :p

Yaz- tabletki antykoncepcyjne

01 sie 2011 - 12:17:27

Cytat
storczykos
Ja biorę od marca Lesinelle, to taki sam skład hormonów a dużo tańsze - ok 26 zł, zależy w jakiej aptece. Jestem bardzo zadowolona, czuję się normalnie, nie utyłam i mam ochotę na sex.
Polecam spróbować.
kochana, tabletki dobiera się do organizmu i nie każdej kobiecie podpasują akurat te, o których piszesz. :/

Yaz- tabletki antykoncepcyjne

01 sie 2011 - 12:19:57

ja biore juz 3 lata i na poczatku troszke tylko przytylam w 1 miesiacu brania chyba:) a tak poza tym to wszystko ok, ale czasami mam takie wahania nastroju ,ze nie wiem czy sama ze soba wytrzymam:P

Yaz- tabletki antykoncepcyjne

01 sie 2011 - 12:33:08

ja je brałam w zeszłym roku to były moje pierwsze tabletki anty- były okropne... miałam okrponie suchą pochwę- konfort współżycia zerowy, do tego mnie mdliło i miałam zawroty głowy
potem mi pani ginekolog zmieniła na Qlaira i na tych czułam się dobrze, ale nie miałam praktycznie przez rok okreu ani żadnego plamienia co mnie martwiło bo za rok chcemy zacząć starać się o dziecko, okazało się na badaniu, że mam bardzo cienkie endometrium i nie ma mi się co złuszczać, a jest ono odpowiedzialne za zagnieżdzenie sie zaerodka w macicy, także pani ginekolog kazała mi już w czerwcu odstawić wogóle tabletki, ale miesiać po odstawieniu zaraz dostałąm okres i jest wszystko ok, ja yazu nie polecam wcale- okrpnie wysusza

następna dyskusja:

uzadlenie przez ose - co robiC???!!!!!