Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Trening z Ewą Chodakowską

01 maj 2012 - 10:28:05

Ja od tygodnia ćwicze po 35minut. Teraz mam zamiar co jakis czas własnie robic trening z Ewa. A czy któraś z was już go robila regularnie? Sa jakies efekty?

Trening z Ewą Chodakowską

01 maj 2012 - 10:34:14

numer kwietniowy, juz w kioskach nie ma bo pojawił sie juz numer na maj

Trening z Ewą Chodakowską

01 maj 2012 - 22:25:53

a slyszałam że w majowym jest druga część jej ćwiczeń. To prawda?

Trening z Ewą Chodakowską

07 maj 2012 - 16:28:55

moge prosic o link do ćwiczeń z tej gazety Shape.?z góry dziekuje

Trening z Ewą Chodakowską

07 maj 2012 - 16:31:14

Na jutubie jest.

Trening z Ewą Chodakowską

07 maj 2012 - 16:31:15

Ja jestem po trzecim treningu,ćwiczenia wyglądają niepozornie ale pot leje się strumieniami :) czuć pracę mięśni. Czy Wy też macie problem z tym spinaniem brzucha podczas wydechu? Bo ja ciągle o tym zapominam :(

Cytat
Nens
Na jutubie jest.

A nie usunęli tego już?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-07 16:31 przez Mee1990.

Trening z Ewą Chodakowską

09 maj 2012 - 18:51:45

Witam ;) właśnie dzisiaj zaczełam trening z plytą niestety wytrzymałam tylko 30 min ;c pot lał się strumieniami a teraz czuję całe nogi i pośladki ;/

Cytat
Mee1990
Ja jestem po trzecim treningu,ćwiczenia wyglądają niepozornie ale pot leje się strumieniami :) czuć pracę mięśni. Czy Wy też macie problem z tym spinaniem brzucha podczas wydechu? Bo ja ciągle o tym zapominam :(
Cytat
Nens
Na jutubie jest.

A nie usunęli tego już?

wydaje mi sie że jednak tego filmu na YT już nie ma niestety ;/ a co do brzucha zgadzam się całkowicie ;/ nie potrafię napinać go tak jak trzeba raz napne 10 razy zapomne xD po za tym mam problem z dostosowaniem oddechu do ćwiczeń;/ póki co narazie jestem zadowolona z tych ćwiczeń jednak mam nadzieję że nie stracę motywacji i że jutro zabiorę się za trening z podwojoną siłą ;D

jak tam u was dziewczyny? jak idzie?;)

zweryfikowana
Posty: 1.446
Ostrzeżenia: 1/5

Trening z Ewą Chodakowską

10 maj 2012 - 01:23:00

na allegro nawet po 100 zł chodzą! a ja juz nie zdazylam kupic :(

Trening z Ewą Chodakowską

10 maj 2012 - 01:30:34

Ewa ma kilka kont na facebooku na którym na filmiki, zdjęcia z opisami ćwiczeń. Ćwiczyłam przez kilka tygodni jej ćwiczenia i efekt był rewelacyjny kilka kilo i cm poszły w dół po zaledwie 2 tygodniach

Trening z Ewą Chodakowską

10 maj 2012 - 18:30:49

ja dzisiaj 2 dzień ćwiczeń zaliczyłam :D nie było narazie idealnie tak jak być powinno ale i tak jestem z siebie strasznie dumna :D

i jednak muszę powiedzieć że z filmem dużo lepiej się ćwiczy niż ze zdjęciami dlatego jeżeli ktoś ma możliwość skądś zdobyć film to polecam to zrobić bo naprawde warto ;)

Trening z Ewą Chodakowską

13 maj 2012 - 19:29:22

Witam:) ja mam zamiar zaczac ten trening od jutra i juz sie nie moge doczekac pierwszych efektów. niestety waga jest straszna 62 przy wzroscie 168, ogromny brzuch, boczki. Postanowilam wkoncu cos w sobie zmienic:)tez przegladałam profil ewy i mam pytanie do was kochane szachowniczki ile minut taki treming ma trwac ? niestey tez nie posiadam plytki tylko fotki:) wiec kochane przyłacza sie ktoras do cwiczen zawsze razem razniej :)

Trening z Ewą Chodakowską

13 maj 2012 - 19:39:39

Wiele czytałam o tym treningu i też chciałabym spróbować, jednak posiadam jedynie same opisy ćwiczeń a jak dla mnie są trochę niejasne i bałabym się, że robie coś źle. Dlatego póki co będę ćwiczyć z aplikacją Nike Training Club. Jeśli posiadacie iPhone'a/iPoda to naprawdę polecam, ćwiczenia Ewy są łudząco podobne do tych z aplikacji, chyba nawet zbyt łudząco, ale to już nieważne. Plusem aplikacji jest to, że oprócz opisu ćwiczeń są też filmiki jak je wykonać. Kiedyś ćwiczyłam z tym, można było się nieźle spocić, teraz chcę wrócić do ćwiczeń :) Oczywiście aplikacja jest darmowa.

Trening z Ewą Chodakowską

13 maj 2012 - 19:44:29

własnie ja mam ten sam problem, szukam i szukam filmiku i nie moge znalesc masz racje opis jest dosc skomplikowany niestety. ale czego sie nie robi dl awymarzonej figury :)

Trening z Ewą Chodakowską

13 maj 2012 - 19:45:02

Cytat
ilona008
Witam:) ja mam zamiar zaczac ten trening od jutra i juz sie nie moge doczekac pierwszych efektów. niestety waga jest straszna 62 przy wzroscie 168, ogromny brzuch, boczki. Postanowilam wkoncu cos w sobie zmienic:)tez przegladałam profil ewy i mam pytanie do was kochane szachowniczki ile minut taki treming ma trwac ? niestey tez nie posiadam plytki tylko fotki:) wiec kochane przyłacza sie ktoras do cwiczen zawsze razem razniej :)

jasne kochana przyłączaj się !:D ja już mam 4 dni za sobą zaraz odpalam kolejny trening. Męczące te ćwiczenia jak nie wiem i w połowie już jestem cała zlana potem ale warto chociażby dla samej satysfakcji jaka jest po wykonaniu wszystkich ćwiczeń. 40 min tak intensywnego treningu to bardzo dużo ale wbrew pozorom ten czas upływa bardzo szybko ;)

Trening z Ewą Chodakowską

13 maj 2012 - 19:50:04

:):) to gratuluje i trzymam kciuki !:) ja wlasnie probowałam wykonac kilka cwiczen jednak ciezko jest zrozumiec o co w nich tak naprawde chodzi poniewaz mam same opisy ze zdj :(

następna dyskusja:

prezerwatywa?