Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak się zmotywować do odchudzania?

07 mar 2012 - 15:21:04

Cytat
bambi20-21
Cytat
martischa
Przecież juz kiedyś zakładałaś wątek i pytałaś jak schudnąć i co robić. Dziewczyny Ci pisały wiele cennych rad. Nic nie pomogło? to ja już nie wiem jak można Cię jeszcze zmotywować :(

pomogło schuddłam ok 3-4 kg i wygladałam fajnie szybko wróciłam do 67-i stad moja załamka..............ale ok cofne sie do tamtego wątku i zaczne raz jeszcze .

a czy zapisywanie sobie co zjadam to dobry pomysł?

Tak, prowadzenie notatek (co i o ktorej godzinie sie zjadło) to bardzo dobry pomysł:)

Grunt to sie nie glodzic tylko zastapic "pokusy" zdrowymi produktami. Jesc 5 pozilkow dziennie zeby nie doprowadzic do meeeega glowu (bo wtedy pochlaniamy wiecej niz potrzeba)

Jak się zmotywować do odchudzania?

07 mar 2012 - 15:21:23

;P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-23 18:19 przez xandra94.

niezweryfikowana
Posty: 2.584
Ostrzeżenia: 1/5

Jak się zmotywować do odchudzania?

07 mar 2012 - 15:21:57

tez sie odchudzam :))
chyba jeszcze nigdy nie bylam tak zawzieta haha :P
jeszcze sporo przede mna ale juz czuje ze spodnie sa luzniejsze :)


biore proszki 'zapychajace' + dieta po 18 nic tylko woda i od wczoraj stepper :P

niezweryfikowana
Posty: 322
Ostrzeżenia: 1/5

Jak się zmotywować do odchudzania?

07 mar 2012 - 15:23:03

ok wracam do diety i brzuszki robić bede, zebrałam juz grupe dziewczyn i razem na aerobik zaczne znów chodzic,.......KONIEC Z UŻALANIEM!
tu laski chudną po 40 kg a ja głupich 7 nie moge....
ok 18 nic? ja padne bo spac szybciej jak o 23 nie chodze;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-07 15:24 przez bambi20-21.

Jak się zmotywować do odchudzania?

07 mar 2012 - 15:23:27

Cytat
nicole_sch
tez sie odchudzam :))
chyba jeszcze nigdy nie bylam tak zawzieta haha :P
jeszcze sporo przede mna ale juz czuje ze spodnie sa luzniejsze :)


biore proszki 'zapychajace' + dieta po 18 nic tylko woda i od wczoraj stepper :P

Jak widać efekty, to od razu chce się dalej:D Powodzonka;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Jak się zmotywować do odchudzania?

07 mar 2012 - 15:24:29

Cytat
bambi20-21
Cytat
martischa
Przecież juz kiedyś zakładałaś wątek i pytałaś jak schudnąć i co robić. Dziewczyny Ci pisały wiele cennych rad. Nic nie pomogło? to ja już nie wiem jak można Cię jeszcze zmotywować :(

pomogło schuddłam ok 3-4 kg i wygladałam fajnie szybko wróciłam do 67-i stad moja załamka..............ale ok cofne sie do tamtego wątku i zaczne raz jeszcze .

a czy zapisywanie sobie co zjadam to dobry pomysł?

z jednej strony tak bo będziesz miała obraz tego co jesz. A z drugiej strony w sumie nie bo będziesz tylko myślała o jedzeniu.
Ja jak się odchudzałam to na lajcie. Nie przejmowałam sie tym co jem chociaż ja nigdy nie miałam problemu z tym, że za dużo jem (wręcz odwrotnie nieraz). Jadłam to samo co zawsze tylko równo co 3 godziny. Tak żeby było 5 posiłków. Jak trzeba było to nastawiałam sobie alarm w telefonie żeby jeść regularnie no i ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia (bieganie, stepper, twister)

zweryfikowana
Posty: 1.011
Ostrzeżenia: 1/5

Jak się zmotywować do odchudzania?

07 mar 2012 - 15:24:33

jedz warzywa i surówki w dużej ilość zapchasz się a one mają bardzo mało kalorii
i zapisz się na siłownie, kup i zapłać za karnet na 1-3 miesiące wtedy będzie szkoda ci wydanej kasy i będzie chodzić, żeby jej nie zmarnować



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-07 15:25 przez olusia89.

niezweryfikowana
Posty: 322
Ostrzeżenia: 1/5

Jak się zmotywować do odchudzania?

07 mar 2012 - 15:25:40

OBIECUJE MÓJ KOLEJNY WĄTEK TO BEDZIE JUZ PO ZGUBIENIU TYCH 7 KG.........OBIECUJE sobie i Wam. Jesteście kochane wszystkie i każda rada jest cenna.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Jak się zmotywować do odchudzania?

07 mar 2012 - 15:25:51

Cytat
bambi20-21
ok wracam do diety i brzuszki robić bede, zebrałam juz grupe dziewczyn i razem na aerobik zaczne znów chodzic,.......KONIEC Z UŻALANIEM!
tu laski chudną po 40 kg a ja głupich 7 nie moge....
ok 18 nic? ja padne bo spac szybciej jak o 23 nie chodze;)

nie tak, że po 18 nic tylko 3 godziny przed snem. Jak chodzisz spać o 23 to ostatni posiłek o 20, jak o północy to o 21.
O 18 to niech sobie jedzą Ci co chodzą spać o 21 :)
Cytat
xandra94
no napatrz sie na chudzielców:D i bierz sie za jakieś ćwiczonka :P możesz najbardziej na brzuszku sie skupic:) polecam a6w . a jesli chodzi o nie powstrzymanie sie od jedzenia to moze jakieś tabletki? ja juz od 2tyg sie odchudzam : dieta 1000kcal + tabletki Linea + ćwiczenia(1h) :) Jesli chodzi o te ćwiczenia to powiem Ci że widać efekty, choć ćwicze 7 dzień. I dodam, że pije dużo wody, Przed każdym posiłkiem szklanka wody... ;))

Powodzonka:)


jeśli chodzi o a6w to polecam wątek zbiorczy o a6w, strona 62 i wypowiedź anqua79. Bo zbyt wiele osób bierze się za te ćwiczenia nie mając o nich zielonego pojęcia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-07 15:28 przez martischa.

Jak się zmotywować do odchudzania?

07 mar 2012 - 15:27:18

Spójrz na jakąś fajną laskę.

zweryfikowana
Posty: 1.298
Ostrzeżenia: 1/5

Jak się zmotywować do odchudzania?

07 mar 2012 - 15:28:50

też sobie mówiłam ze nie dam rady a od trzech tygodni nie zjadłam ani jednego chipsa i wypiłam może pół puszki pepsi. jem w miarę normalnie bop mam aktywną pracę ale zaczęłam ćwiczyć;) polecam fitappy na youtube

niezweryfikowana
Posty: 2.584
Ostrzeżenia: 1/5

Jak się zmotywować do odchudzania?

07 mar 2012 - 15:32:36

Cytat
BeataJ24
Cytat
nicole_sch
tez sie odchudzam :))
chyba jeszcze nigdy nie bylam tak zawzieta haha :P
jeszcze sporo przede mna ale juz czuje ze spodnie sa luzniejsze :)


biore proszki 'zapychajace' + dieta po 18 nic tylko woda i od wczoraj stepper :P

Jak widać efekty, to od razu chce się dalej:D Powodzonka;)

dokładnie :D chociaz poczatki byly 'a moze mi to nic nie pomoze,po co bede sie meczyc' a teraz potrafie sama sobie odmowic czegos co jest kaloryczne i wierze w siebie ze dam rade schudnac - a pozniej jakos doprowadzic sie do wymarzonej sylwetki i plaskiego brzucha :)

co do slodyczy '5 minut w buzi cale zycie w biodrach' wiec dziewczyny pamietajcie :D haha :)

niezweryfikowana
Posty: 322
Ostrzeżenia: 1/5

Jak się zmotywować do odchudzania?

07 mar 2012 - 15:35:57

A np z alkoholu co jest najmniej kaloryczne? czy alkohol zupełnie zabroniony...nie zebym musiała ale niedługo dwie imprezki sie szykują;)

Jak się zmotywować do odchudzania?

07 mar 2012 - 16:42:27

Moja przyjaciółka która była na diecie pod okiem dietetyka, dostała od niego wskazówkę, że z alkoholu można jedynie whiskey i czystą wódkę. Nie wiem dlaczego. Oczywiście wódkę solo, nie w drinkach :)

Jak się zmotywować do odchudzania?

10 mar 2012 - 16:42:02

Wydaje mi się że najlepiej to liczyć kalorię. Aktualnie jestem na diecie 1500 kcal. Jem praktycznie wszystko (oprócz bardzo tłustych rzeczy), zliczam kalorie i wszystko gra ;) Najważniejsze są porcje jakie zjadasz. Ważne jest również to, żeby jeść pełne posiłki, czyli kawałek mięsa i zamiast ziemniaków np. warzywa z patelni, czy też zrobione na parze. Oprócz tego między każdym posiłkiem nie powinno być dłuższej przerwy niż 3-4 godziny. Lepiej jeść mniej i częściej niż dużo i rzadko ;) Odrzuciłam wszystkie słodkie napoje, słodycze, alkohol, tłuste mięso, masło, cukier (zamiast niego używam ksylitolu - cukru brzozowego, jest tak samo słodki jak cukier a zawiera o wieeeele mniej kalorii, niestety jest dość drogi). Same sałatki i surówki nie dostarcza ci odpowiedniej dawki różnych składników, a na pewno nie można diety opartej na warzywach i owocach stosować zbyt długo.
Na stronie dieta.pl możesz prowadzić swój dziennik wagi, spożytych kalorii oraz spalonych kalorii - wszystko wyświetla się na przejrzystych wykresach ;)

następna dyskusja:

smutno mi - dieta