Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Garnki Hoffner opinie

24.01 o 9:48

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

Espumisan opinie

7.05 o 22:15

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

Cytat
ewe237

Extra dzięki za diagnozę mądra kobieto, pójdę w Twoje ślady i wreszcie zacznę podmywać okolice intymne.! Bo Ty akurat wiesz że nie jestem do tego stworzona, przypuszczam, że początkowo niejedna kobieta odczuwa dyskomfort ;/

Fajnie mądra kobieto, że wiesz że czasem trzeba zrobić kupę żeby uprawiać seks analny! A czasem wystarczy umyć tyłek!


Są babki, które kochają seks analny. A potem wypada im odbyt i popuszczają w czasie biegunki. Wiadomo, że anal od czasu do czasu nie jest groźny. Ale jedno jest pewne- każda babeczka jest zbudowana inaczej i jedne uczą się seksu analnego a drugie wręcz nie mogą, bo im organizm na to nie pozwala!
Cytat
gachi
zanim rozpoczanie sie anal trzeba zrobic lewatywe co nie jest przyjemne. Sam stosunek boli jak cholera a lubrykantu trzeba pol butli zuzyc.

Ale koleżanka ewe tyłek myje i jej to wystarczy. Zazdroszczę jej, bo nie każda ma takie szczęście!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-04 17:18 przez Delgado.

ewe237 każdy facet chce kiedyś spróbować sex analny to normalne ; )

Cytat
Delgado
Cytat
ewe237

Extra dzięki za diagnozę mądra kobieto, pójdę w Twoje ślady i wreszcie zacznę podmywać okolice intymne.! Bo Ty akurat wiesz że nie jestem do tego stworzona, przypuszczam, że początkowo niejedna kobieta odczuwa dyskomfort ;/

Fajnie mądra kobieto, że wiesz że czasem trzeba zrobić kupę żeby uprawiać seks analny! A czasem wystarczy umyć tyłek!


Są babki, które kochają seks analny. A potem wypada im odbyt i popuszczają w czasie biegunki. Wiadomo, że anal od czasu do czasu nie jest groźny. Ale jedno jest pewne- każda babeczka jest zbudowana inaczej i jedne uczą się seksu analnego a drugie wręcz nie mogą, bo im organizm na to nie pozwala!
Cytat
gachi
zanim rozpoczanie sie anal trzeba zrobic lewatywe co nie jest przyjemne. Sam stosunek boli jak cholera a lubrykantu trzeba pol butli zuzyc.

Ale koleżanka ewe tyłek myje i jej to wystarczy. Zazdroszczę jej, bo nie każda ma takie szczęście!

W takim razie nie uprawiala seksu analnego ;) zeby tylek nie bolal podczas stosunku trzeba odbyc dluuuuga droge, brrr az sie boje pomyslec :) probowalam, boli wiec powiedzialam NIE. moze kiedys jak bede zalana w trupa wystawie i niech bierze co jest ;) wtedy bedzie bosko, bo nie bede pamietala.

Cytat
paniRp
ja jestem zdania, że dupa jest do srania, a nie do ruchania
haha dokładnie :p

Chavess, dorośnij.

Cytat
Delgado
Cytat
ewe237

Extra dzięki za diagnozę mądra kobieto, pójdę w Twoje ślady i wreszcie zacznę podmywać okolice intymne.! Bo Ty akurat wiesz że nie jestem do tego stworzona, przypuszczam, że początkowo niejedna kobieta odczuwa dyskomfort ;/

Fajnie mądra kobieto, że wiesz że czasem trzeba zrobić kupę żeby uprawiać seks analny! A czasem wystarczy umyć tyłek!


Są babki, które kochają seks analny. A potem wypada im odbyt i popuszczają w czasie biegunki. Wiadomo, że anal od czasu do czasu nie jest groźny. Ale jedno jest pewne- każda babeczka jest zbudowana inaczej i jedne uczą się seksu analnego a drugie wręcz nie mogą, bo im organizm na to nie pozwala!
Cytat
gachi
zanim rozpoczanie sie anal trzeba zrobic lewatywe co nie jest przyjemne. Sam stosunek boli jak cholera a lubrykantu trzeba pol butli zuzyc.

Ale koleżanka ewe tyłek myje i jej to wystarczy. Zazdroszczę jej, bo nie każda ma takie szczęście!
Niewiele wiedziałam na ten temat, dlatego zapytałam i wystarczyło odpowiedzieć normalnie, a nie odrazu jadem kąsać;/

aha i czasem sama ręka nie wystarcza do zaspokojenia ;)

Delgado już dorosłam wystarczająco,żeby mieć swoje zdanie ; )

Cytat
paniRp
aha i czasem sama ręka nie wystarcza do zaspokojenia ;)

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Cytat
gachi
Cytat
Delgado
Cytat
ewe237

Extra dzięki za diagnozę mądra kobieto, pójdę w Twoje ślady i wreszcie zacznę podmywać okolice intymne.! Bo Ty akurat wiesz że nie jestem do tego stworzona, przypuszczam, że początkowo niejedna kobieta odczuwa dyskomfort ;/

Fajnie mądra kobieto, że wiesz że czasem trzeba zrobić kupę żeby uprawiać seks analny! A czasem wystarczy umyć tyłek!


Są babki, które kochają seks analny. A potem wypada im odbyt i popuszczają w czasie biegunki. Wiadomo, że anal od czasu do czasu nie jest groźny. Ale jedno jest pewne- każda babeczka jest zbudowana inaczej i jedne uczą się seksu analnego a drugie wręcz nie mogą, bo im organizm na to nie pozwala!
Cytat
gachi
zanim rozpoczanie sie anal trzeba zrobic lewatywe co nie jest przyjemne. Sam stosunek boli jak cholera a lubrykantu trzeba pol butli zuzyc.

Ale koleżanka ewe tyłek myje i jej to wystarczy. Zazdroszczę jej, bo nie każda ma takie szczęście!

W takim razie nie uprawiala seksu analnego ;) zeby tylek nie bolal podczas stosunku trzeba odbyc dluuuuga droge, brrr az sie boje pomyslec :) probowalam, boli wiec powiedzialam NIE. moze kiedys jak bede zalana w trupa wystawie i niech bierze co jest ;) wtedy bedzie bosko, bo nie bede pamietala.
Nie uprawiałam, bo poczułam ten ból i zrezygnowałam, mieliśmy jakiś lubrykant, a nie miałam pojęcia, że to wymaga większych przygotowań. Dopiero nabieram doświadczenia :)

Trzeba duzo czasu zeby poczuc przyjemnosc z analu

Najpierw spróbujcie przez rok samych pieszczot, bez penetracji. Poza tym idź do ginekologa na badania. Wiecej n.t. temat można poczytać tu: http://agnieszka.com.pl/bol_przy_stosunku.htm



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-04 17:52 przez brockley.

Mi długi czas zajmuje,żeby poczuć przyjemność ze zwykłego sexu ;/ a co dopiero z anala ;/

Cytat
ewe237
Nie uprawiałam, bo poczułam ten ból i zrezygnowałam, mieliśmy jakiś lubrykant, a nie miałam pojęcia, że to wymaga większych przygotowań. Dopiero nabieram doświadczenia :)
Spokojnie, nikt nie urodził się wszystkowiedzący, no oczywiście poza użytkowniczkami szafy:) One to wiedzą wszystko odkąd wyszły na świat:)

Poczytaj trochę o seksie analnym, jest tego mnóstwo w necie. Mnie to totalnie nie kręci:)

bo tak jest. jedna odrazu czuje rozkosz a inna potrzebuje wiecej czasu, ja nalezalam do tej drugiej grupy i wiem jak to jest

następna dyskusja:

SCHUDNĄĆ DO WAKACJI