Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

Zapalenie pęcherza

53 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

Nie dawno zrobilam swoj pierwszy raz z chlopakiem.... Niestety nie czuje przyjemnosci, tylko potworny bol ;( nie wiem czym to jest spowodowane.... Bardzo bym chciala poczuc tą rozkosz podczas seksu... ale narazie nic z tego. Cos ze mna nie tak ?? Prosze, pomozcie, podzielcie sie swoimi opiniami.....

szczerze mówiąc każdy inaczej przeżywa, każda z nas jest inaczej zbudowana, może zmień pozycję i będziej lepiej:)

ja tak miałam i dopiero po długim czasie seks zaczął mi dawać rozkosz, ale jak to mówią, praktyka czyni mistrza ;)

no pierwszy raz (i drugi też zazwyczaj) bardzo boli bo masz coś takiego jak błona dziewicza ;) potem juz tego bolu nie bedzie

1 raz jakos szczegolnie do przyjemnych nie nalezy ;)

ps. dziwnie to opisane. bez łądu i składu

Ważne, żebyś była rozluźniona, wypij lampkę wina przed:) Użyjcie jakiegoś lubrykantu, bo na początku może być problem z nawilżeniem. Ja używałam jakiś czas durex play niebieskiego, cena to chyba niecałe 10zł, a daje niezły poślizg:)Poproś go, by był delikatny. I może skonkretyzuj, co dokładnie Cię boli? Boli Cię jak wchodzi, czy już podczas stosunku? Może masz tyłozgięcie macicy albo on jest zwyzajnie zbyt duży?

mnie seks bolał przez pierwszy ROK ;) to był koszmar. Teraz boli mnie zazwyczaj sam początek, potem jest ok :) sama zorientowałam się, że nie potrafiłam się odpowiednio rozluźnić, niepotrzebnie zaciskałam mięśnie itp :)

Zuosnica, czy jak się ma tyłozgięcie macicy to zawsze boli? Wyjaśnij tę kwestię:)

Na początek może wsadź sobie poduszkę pod biodra, bo wtedy jest jakoś... wygodniej:) Oczywiście nawilżenie również. Bardzo ważne! Jeśli jesteś świeżo po pierwszym lub drugim razie - pozwól się wyogić porządnie okolicy bikini. Nie róbcie tego przez tydzień, a nawet dwa jeśli będzie trzeba. Bo to tak, jakbyś zdrapała strupa, że świeżo gojącej się rany.

...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-04 16:18 przez LuxLuxBaby.

Mam dosłownie ten sam problem;/
Podczas wkładania czuję straszny ból jak przy pierwszym razie;/
Później jest już ok,ale nie czuje przyjemności !!!;/

Cytat
ninna
Zuosnica, czy jak się ma tyłozgięcie macicy to zawsze boli? Wyjaśnij tę kwestię:)
Tak, dlatego, że tyłozgięcie macicy, to wada budowy- nadmierne odchylenie trzonu macicy mniejszej ku tyłowi. Wtedy podczas stosunku partner przy pchnięciach uderza w ścianę macicy sprawiając tym ból. Ostatnio mój chłopak wszedł za głęboko i "dźgnął" mnie w ścianę macicy i poryczałam się z bólu;) Nie wiem kto był bardziej przestraszony, ja czy on:P Ogromny ból. Co więcej, sprawia to problemy przy porodzie, dlatego należy się z tym udać do ginekologa.

Może za bardzo się zestresowałaś .

Cytat
Zuosnica
Cytat
ninna
Zuosnica, czy jak się ma tyłozgięcie macicy to zawsze boli? Wyjaśnij tę kwestię:)
Tak, dlatego, że tyłozgięcie macicy, to wada budowy- nadmierne odchylenie trzonu macicy mniejszej ku tyłowi. Wtedy podczas stosunku partner przy pchnięciach uderza w ścianę macicy sprawiając tym ból. Ostatnio mój chłopak wszedł za głęboko i "dźgnął" mnie w ścianę macicy i poryczałam się z bólu;) Nie wiem kto był bardziej przestraszony, ja czy on:P Ogromny ból. Co więcej, sprawia to problemy przy porodzie, dlatego należy się z tym udać do ginekologa.

Ręki sobie uciąć nie dam, ale z problemami przy porodzie jak i z zajściem w ciążę przy tyłozgięciu to mit. Zresztą to samo słyszałam od każdego gina, z jakim miałam styczność.
Natomiast ból przy stosunku to niestety prawda.

może mylisz ten " ból" z przyjemnością?

A co ja mam zrobić,żeby w końcu poczuć przyjemność ; / ?

następna dyskusja:

moja figura czy wszystko jest w porządku