Obecnie rozmawiamy o:

rozwód

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

hej. Wiem ze to brzmi to troche dwuznacznie ale poszukuje dziewczyny ktora razem ze mna bedzie chciala zgubic zbedne kg. Sama nie potrafie sie zmotywowac dlatego potrzebuje wsparcia. Ktos chetny? Będziemy sie dzielic poradami jak dojsc do wyznaczonego celu. Moj to - 8/10 kg. Jesli ktos chce zaczac to piszcie tu lub na priv. Dziewczyny dajcie jakies rady:)

<moderacja - korekta tytułu>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-09 09:05 przez moderator.

ja jestem chetna :)))

o! ja tez zamierzałam zacząc od poniedziałku. znalzłam na stronie szybko-schudnac . pl zestawy ćwiczeń na poszczególne partie ciała i to miał być mój cel, te ćwiczenia właśnie. usatliłam sobie już, że w poniedziałek, środę i piątek robię ćwiczenia, a we wtorek i czwartek jeżdżę na orbitreku + robię 100 brzuszków. do tego codziennie będę sobie zapisywać co zjadłam i wypiłam, tak bardziej z czystej ciekawości, ale też, żeby się przypilnować i policzyć ile kalorii wystarcza mi do 'normalnego' funkcjonowania. trzymam za ciebie kciuki i proszę również o wsparcie dla mnie :)

ja schudnąć jako tako nie chcę, ale przydałoby mi się do wakacji zgubić brzuch :D Od 4dni robię brzuszki. Zaczęłam od 50 i codziennie zwiększam o 10. Macie może jakieś sprawdzone ćwiczenia itp? ;)

Hej dziewczyny :)

Własnie tez chce zaczac od poniedzialku diete , moj kolega ma mi napisac co kiedy i ile mam jesc , moge wam tez wyslac :) dodatkowo chce biegac codzinnie po 40 minut

Mogę z Tobą zacząć?:)A może jeszcze jakieś chętne?
mi zostało po ciąży
Mój cel 5-8kg:)Choć 10 to już marzenie ale zobaczymy.
Ja nie mam zamiaru stosowac jakis radykalnych diet co potem kg wracaja jak bumerang. Jedna dieta ale na całe życie.
Niby podstawą każdej diety jest aby nie jeść po 18. Moja siostra po ciąży tak wróciła do wagi przed a nawet ma mniej kg niż przed a jadła głownie sałatki, mięso, ryby - ograniczała makaron, ziemniaki itp.
Słodycze też z umiarem raz, dwa w tyg jakiś rarytas starczy :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-25 14:45 przez markiza86.

Cytat
kamilapok
Hej dziewczyny :)

Własnie tez chce zaczac od poniedzialku diete , moj kolega ma mi napisac co kiedy i ile mam jesc , moge wam tez wyslac :) dodatkowo chce biegac codzinnie po 40 minut

wyślij nam tutaj wszystkim, żeby każda mogła skorzystać :)

Cytat
WrozkaZebuszka
ja schudnąć jako tako nie chcę, ale przydałoby mi się do wakacji zgubić brzuch :D Od 4dni robię brzuszki. Zaczęłam od 50 i codziennie zwiększam o 10. Macie może jakieś sprawdzone ćwiczenia itp? ;)

i jak pomagają coś?

Wszystkie myślą o odchudzaniu. :)) Ja zaczełam dietę Dukana, podobno jest bardzo dobra i co więcej nie trzeba się głodzic a cwiczenia są dobrowolne.

ja się chetnie przyłączę:)

musze zrzucic do slubu, wazylam 3 tyg temu 52 a dzis wazę 55 ;o nie wiem jakim cudem..jem tyle co zawsze, a nawet mniej i 3 kg doszlo?;o

musze zrzucic oponkę z brzucha, troche z ud i tyłka;p

Cytat
iks_igrek_zet
Cytat
WrozkaZebuszka
ja schudnąć jako tako nie chcę, ale przydałoby mi się do wakacji zgubić brzuch :D Od 4dni robię brzuszki. Zaczęłam od 50 i codziennie zwiększam o 10. Macie może jakieś sprawdzone ćwiczenia itp? ;)

i jak pomagają coś?

Na razie efektów nie widzę, ale dziś dopiero będzie piąty dzień, więc mam nadzieję że za jakiś czas efekty będą już widoczne ;)

ja też jestem chętna przez tą całą zimę nazbierało mi się z 7kilo... ;(( chętnie się tego pozbędne ;))

ja zaczelam dwa dni temu cwiczyc ograniczylam posilki czyli MŻ , dwa razy w tygodniu bede chodzic na arerobik albo jakies inne cwiczonka , chce bardzej ujedrnic cialo bo kilogramy nie sa zle mam 53,5 kg i 164cm, ale mam celulit i chce sie go pozbyc

motywacja



niezweryfikowana
Posty: 906
Ostrzeżenia: 2/5

Ja od tygodnia robię 500 brzuszków, dzielę to sobie 2 razy po 250.
Kręcę hula hop jak oglądam telewizję, bardzo pomaga na talię.
Jeżdżę na rowerku stacjonarnym. Niestety nie trzymam do tego ścisłej diety, jem czasami sałodycze i fast foody, nie w dużej ilości ale zdarza mi się.
Ważę obecnie 58 kg, a mój cel to 50-52. Niby jestem szczupła ale mam warstwę tłuszczu na brzuchu i mocno zbudowane uda.

zweryfikowana
Posty: 857
Ostrzeżenia: 1/5

tez jestem chetna. najlepiej z 6kg :) pomozcie! bo wspolnie to zawsze razniej,niz samej!!!
ja brzuszkow bym nie radzila robic poniewaz owszem umiesni sie Wam brzuch ale tkanka tluszczowa nie zginie. a poprzez miesnie brzuch bedzie wydawal sie jeszcze wiekszy. wiem bo sama tak mialam. zeby zrzucic z brzucha to najpierw trzeba schudnac z calego ciala a potem zeby brzuszek ladnie wygladal to robic brzuszki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-25 14:53 przez ona0312.

następna dyskusja:

Podczas stosunku boli... ;( Czemu ????