Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 8 9 10 11 12 13

Ja również jestem chętna! :) Mój cel to 5-8 kg , od jutra zaczynam :D I miło było by z kimś dzielić się poradami na temat " odchudzania , ćwiczeń " Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę pisać na priv :) Im więcej osób tym szybsza droga do celu :D

ja z 61 na 55, jeszcze 5! :) moze 7...

Cytat
claudyn
ja z 61 na 55, jeszcze 5! :) moze 7...
pochwal sie jak to zrobilas

zweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 5/5

Witajcie, dostałam dzisiaj radę od koleżanki, która zgubiła 12kg. Trochę długo to trwało, bo od września, no ale zmotywowała się i doszła do tego, a chce zgubić jeszcze więcej! Jestem pod wielkim wrażeniem, że udało jej się zgubić aż tyle kilogramów! Co najważniejsze, w sposób naturalny, bez efektu jojo. A więc, podzieliła się ze mną takimi informacjami :
po godzinie 16:00 zero posiłków
słodycze je, ale mniej
fast foody je, ale rzadziej
normalne posiłki
dużo wooody
i przede wszystkim CZERWONA I ZIELONA HERBATA
Zaczynam od jutra. Jej waga zmieniła się niesamowicie, no i wizualnie wygląda dużo atrakcyjniej. Także polecam wszystkim!

Cytat
puchciuch
Witajcie, dostałam dzisiaj radę od koleżanki, która zgubiła 12kg. Trochę długo to trwało, bo od września, no ale zmotywowała się i doszła do tego, a chce zgubić jeszcze więcej! Jestem pod wielkim wrażeniem, że udało jej się zgubić aż tyle kilogramów! Co najważniejsze, w sposób naturalny, bez efektu jojo. A więc, podzieliła się ze mną takimi informacjami :
po godzinie 16:00 zero posiłków
słodycze je, ale mniej
fast foody je, ale rzadziej
normalne posiłki
dużo wooody
i przede wszystkim CZERWONA I ZIELONA HERBATA
Zaczynam od jutra. Jej waga zmieniła się niesamowicie, no i wizualnie wygląda dużo atrakcyjniej. Także polecam wszystkim!
ja tak robie juz od dobrego miesiaca i moze kg zgubilam a dla mnie to zdecydowanie za malo
i jak wam idzie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-25 19:08 przez justyna11111.

zweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 5/5

Dziewczyny, stosuję tę dietę od 21 kwietnia, dziś mamy 1 maja - 2kg zgubione ;) pozdrawiam

dobry pomysł!:) rudaaa12 , nasza szafowiczka rozkręciłą taką akcję u siebie na blogu, jej blog jest jednym z najpopularniejszych :bezograniczen, poszukajcie i się dopiszczie jest u niej wiele takich dziewczyn :))))

Cytat
czeresniowekolczyki
Cytat
claudyn
ja z 61 na 55, jeszcze 5! :) moze 7...
pochwal sie jak to zrobilas

Generalnie się bardzo nie anrobiłam... :) teraz ważę 54. Jadłam normalnie, tylko cwiczyłam. 8 min ABS, BUNS, Hula Hop, bieganie, skakanka.
Chłopak błaga mnie żebym już nie chudła, ale muszę jeszcze 4. Do 50. Bo jestem niziutka, 158 cm ledwie :( i mam zamiar tym samym sposobem. Normalne jedzenie ale dużo AKTYWNOSCI! :) nie ma lepszego sposobu

dziewczyny a może znacie sposoby na szczuplejsze uda? i pozbycie się nadmiaru brzuszka ?:)

ja też zaczęłam, a6w na brzuszek , do tego około 7-8 km z kijkami:)Jem normalnie wlaściwie, tylko cztery godziny przed snem ostatni posiłek, do tego ogrom zielonej herbaty,która uwielbiam i duuuużo wody:) Teraz uwierzyłam,że bez ćwiczeń cudów nie zdziałamy:) i czuję,jak wszystko leci.

następna dyskusja:

pushup2