Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

mi zdecydowanie kiepsko:(

Cytat
justyna11111
mi zdecydowanie kiepsko:(

a ile schudlas? :)

Ja jestem na diecie Dukana i schudłam już 9kg :D W ciągu 1,5 miecha :D Super dietka teraz dodatkowo jeżdżę sobie codziennie 15min rowerkiem stacjonarnym spalam dodatkowo do diety, choć ćwiczenia nie są obowiązkowe. Ale bardzo wspomogą dchudzanie sama zauważyłam, że jeszcze szybciej tracę na wadze. Polecam ale tylko dla wytrwałych i z silną wolą bo jak nagle przestaniecie to będzie duży efekt jojo.

Oj widze , ze juz prawie nikt nie wchodzi na watek :)
Czemu sie nie chwalicie rezultatami?:)
ja w poniedzialek juz 5 tydzien diety i 7 kg schudlam ! :o jestem strasznie zadowolona i czekam az jeszcze ubyje ok.4 :)

Pozdrawiam

matko jak wy w tak krotkim czasie tak szybko tracicie na wadze ,ja normalnie nie moge schudłam kilogram i waga dalej ani drgnie

Cytat
natalka1012
matko jak wy w tak krotkim czasie tak szybko tracicie na wadze ,ja normalnie nie moge schudłam kilogram i waga dalej ani drgnie


Moze zacznij cwiczyc? :)
Ja odstawialam calkowicie alkohol i 3 razy w tygodniu biuegam , codzinnie skacze na skakance i raz w tygodniu chiodze na basen wiec mysle ze sport duzo daje :)

Cytat
kamilapok
Cytat
justyna11111
mi zdecydowanie kiepsko:(

a ile schudlas? :)
tylko 2 kg chociaż zdrowo się odżywiam mało co ćwicze ale mam taka pracę że 8 kg jestem w ruchu

Cytat
justyna11111
Cytat
kamilapok
Cytat
justyna11111
mi zdecydowanie kiepsko:(

a ile schudlas? :)
tylko 2 kg chociaż zdrowo się odżywiam mało co ćwicze ale mam taka pracę że 8 kg jestem w ruchu


E to nie ma co sie zalamywac , zawsze chociaz te 2 kg poszlo :)

uważam że jest to bardzo mało chyba woda ma duże znaczenie w kwesti odchudzani bo jej mało pije

Cytat
ladypanterka
Ja jestem na diecie Dukana i schudłam już 9kg :D W ciągu 1,5 miecha :D Super dietka teraz dodatkowo jeżdżę sobie codziennie 15min rowerkiem stacjonarnym spalam dodatkowo do diety, choć ćwiczenia nie są obowiązkowe. Ale bardzo wspomogą dchudzanie sama zauważyłam, że jeszcze szybciej tracę na wadze. Polecam ale tylko dla wytrwałych i z silną wolą bo jak nagle przestaniecie to będzie duży efekt jojo.

Teraz się cieszysz z tej diety, ale w przyszłości jak ci się zaczną problemy zdrowotne to przypomnij sobie w jaki sposób je sobie zafundowałaś. Żaden dobry dietetyk nie poleca tej diety!!!

dziewczynki jak wam idzie?

mi waga coraz wolniej spada , ale dzis juz pokazala 8 kg mniej wiec chociaz tyle sie ciesze :)

Jej, ale wam fajnie.. :)
U mnie 2 tygodnie i 1,5 kg.. no i podłamałam się, moja cukrzyca nie lubi, kiedy się odchudzam, ajajaj. Odpuściłam sobie jakiś tydzień temu, ale chyba znowu powalczę trochę z wagą..

Oj zaniedbujemy watek ! co z wasza motywacja ? :)

Mi dzis waga pokazala 9 kg mniej ! :)

9 kilo? wow!gratuluję!:) u mnie to chyba zajgorzej się zabrać w ogóle, na studiach sie je co sie ma;Dale może coś mi się uda zrzucić;p

następna dyskusja:

seks a okres?