Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta organizacja

1 minutę temu

zalety diety pudełkowej

33 minut temu

skuteczna dieta

55 minut temu

informacje o żywieniu

godzinę temu

produkty do domu online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tez jestem chetna jak mozna ;)
mam 162cm a waze 77;/;/ zrezygowalam z pilki recznej i po ciazy mi zostalo.. i bark motywacji;/;/

ja chcialam prowadzic tabelke z naszymi wymiarami ale dziewczyny nie podaja wymiarow

justyna11111 heh mi za bardzo wstyd żeby podać :D

moge podac ale jutro ;)

zawsze mozna na priv podac. Ja w jednym watku dodalam moje zdj z brzuchem jak balon i nie moge go zrzucic chociaz nad nim pracuje

a na ktorym watku...??
napisze jutro.. jestem jak bombka;/;/. grube uda brzuch i te piersi 95D ;/;/ masakra..

ja też się dołączam - ważę 58 kg przy wzroście 165 - nigdy tyle nie ważyłam, moja waga wahała się zawsze w granicach 52-54 kg i do tej wagi chcę wrócić. W prawdzie nie stosuje żadnej diety (dzisiaj zjadłam całą czekoladę ;/ ) ale kilka razy w tygodniu zamierzam chodzić na fitness :)

ja nie bede narzekac na cale cialo ale brzuch moge komus sprzedac:)albo dobra oddam za darmo

zweryfikowana
Posty: 188
Ostrzeżenia: 1/5

Jest może ktoś z łodzi ? Ja mam 164 cm i ważę około 61



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-20 12:00 przez marcisz.

Cytat
marcisz
Jest może ktoś z łodzi ? Ja mam 164 cm i ważę około 61[/quote ja nie jestem z lodzi ale mam taki sam wzrost i podobna wahe ale pewnie mamy inny typ budowy:):)

zweryfikowana
Posty: 188
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
justyna11111
Cytat
marcisz
Jest może ktoś z łodzi ? Ja mam 164 cm i ważę około 61[/quote ja nie jestem z lodzi ale mam taki sam wzrost i podobna wahe ale pewnie mamy inny typ budowy:):)
Jesteś z Łodzi ? Ile masz wzrostu i ile ważysz ? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-21 16:00 przez marcisz.

ja niestety nie ale zawsze można się wspierać

Witam , chętnie się podzielę swoimi radami . Ja już zrzuciłam 8 kg - od stycznia .;]

Cytat
andzela1234
Witam , chętnie się podzielę swoimi radami . Ja już zrzuciłam 8 kg - od stycznia .;]
a jak to zrobilas? pisz tu szybko!

ja dzis na diecie 18 dni i poszlo 5,5kg ;)
a wam jak idzie ? ;)

następna dyskusja:

jakie tabletki antykoncepcyjne