Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny pomóżcie.
Przy wzroście 172 cm mam 60 kg. Chciałabym schudnąć tak okolo 7 kg w miesiąc i mieć płaski brzuch .Kiedys ćwiczyłam a6w ale te ćwiczenia są nudne .czy znacie jakieś inne sposoby ?

nie plaski brzuch tylko zapadniety brzuch. jesli tyle schudniesz bedziesz ostro wychudzona. wiem bo mam 173cm i wazylam 63 i schudlam do 52,uwierz mi ze to wcale ladnie nie wygladalo.nie , jak na ten wzrost.

a schudlam w miesiac denerwujac sie co skutkowało brakiem apetytu, tylko kawa i papierosy wiec nie polecam. zaakceptuj swoje cialo:)

Cytat
tusiaa
nie plaski brzuch tylko zapadniety brzuch. jesli tyle schudniesz bedziesz ostro wychudzona. wiem bo mam 173cm i wazylam 63 i schudlam do 52,uwierz mi ze to wcale ladnie nie wygladalo.nie , jak na ten wzrost.

a schudlam w miesiac denerwujac sie co skutkowało brakiem apetytu, tylko kawa i papierosy wiec nie polecam. zaakceptuj swoje cialo:)


Popieram

dieta Herbalife - jestem na niej, ale tak na marginesie Ty masz już niedowagę



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-17 17:02 przez uleczka1111.

pić jak najwięcej wody nie gazowanej,conajmniej 2 litry dziennie

j polecam Ci dietkę 1000 kalorii:) 1 kg w tydzień po prostu jesz co chcesz ale nie przekraczasz 1000 dziennie . polecam Ci stronkę http://www.repka.pl/Sylwetka/Diety/Odchudzajace.aspx duużo fajnych diet:) ja teraz jestem na pomidorowej, chce shudnąć 8 kg. jak chcesz możemy się razem odchudzać;)

ja mam 159cm i waze 62kg:/

a ja mam 166 cm i 68 kg-wcale nie uważam,że to za dużo-podobam się sobie i moim bliskim,a to najważniejsze ;)

Cytat
olutka5
j polecam Ci dietkę 1000 kalorii:) 1 kg w tydzień po prostu jesz co chcesz ale nie przekraczasz 1000 dziennie . polecam Ci stronkę http://www.repka.pl/Sylwetka/Diety/Odchudzajace.aspx duużo fajnych diet:) ja teraz jestem na pomidorowej, chce shudnąć 8 kg. jak chcesz możemy się razem odchudzać;)
mozemy;P a robisz jakies ćwiczenia?

Hmm jezeli chcesz mieć płaski brzuch to dieta nie jest najlepszym rozwiązaniem(no chyba że masz ochotę zmniejszyć sobie przy okazji biust) moja rada..rusz się z domu: rower, błaganie, basen-cokolwiek. Tak jak napisała koleżanka wcześniej, dużo wody niegazowanej też nie zaszkodzi. Wagę masz dobrą do swojego wzrostu więc nie radze stosować jakichkolwiek diet..tym bardziej 7kg w miesiąc- bo możesz sobie zrobić jedynie krzywdę, a później efekt jojo :/

Cytat
uleczka1111
dieta Herbalife - jestem na niej, ale tak na marginesie Ty masz już niedowagę

na czym polega ta dieta Herbalife??

prawie nigdy mi się nie chce bo i tak w sumie w dzień dużo się ruszam, dużo chodzę, ćwicze "od święta", czasem lubie sobie potańczyć, pójść na basen czy pojeździć na rowerku;) powinno się ćwiczyć 3-4 razy w tygodniu przynajmniej 1h.

A jeżeli interesują Cię ćwiczenia na brzuch, to polecam wyjść na plac zabaw, uwiesić się na drążku i podciągać nogi do brzucha-szybciutko POCZUJESZ efekty, po niedługim czasie powinnaś tez je zobaczyć :) powodzenia!

następna dyskusja:

DOSWIADCZONA DZIEWICA