Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

wakacje last minute

11 minut temu

Budowa domu

36 minut temu

najtańsza apteka

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pierwszy raz...

20 lut 2012 - 20:02:50

Dziewczyny ! Jak wygladal Wasz pierwszy raz? Lub jak chcialybyscie, zeby to wszystko wygladalo?

Czy Was bolalo? Co zrobic, zeby wytrzymac ten bol?

Dawajcie porady i cenne wskazowki ;)

Piszcie jak wspominacie ten "wyjatkowy" dzien...

Zapraszam !



Pierwszy raz...

20 lut 2012 - 20:04:59

Nie wyglądał tak jakbym chciała... :) Teraz się z tego śmiejemy,byliśmy wtedy strasznymi dzieciakami..
Nic mnie nie bolało,zresztą ten nasz pierwszy seks nie trwał zbyt długo haha :D

Pierwszy raz...

20 lut 2012 - 20:08:16

Cytat
Hooney_M
Nie wyglądał tak jakbym chciała... :) Teraz się z tego śmiejemy,byliśmy wtedy strasznymi dzieciakami..
Nic mnie nie bolało,zresztą ten nasz pierwszy seks nie trwał zbyt długo haha :D
praktyka czyni mistrza :D

Pierwszy raz...

20 lut 2012 - 20:08:17

Każda z pewnością chciałaby żeby było pięknie, bez bólu.. Ja się na temat swojego pierwszego razu wypowiadać nie będę.
Polecam lubrykant i przede wszystkim rozluźnienie się, fajną grę wstępną.. Jeśli nie uda się za pierwszym razem, a i tak bywa, to nie ma co panikować, wpadać w depresję. Co się odwlecze to nie uciecze:)

Pierwszy raz...

20 lut 2012 - 20:08:24

hmmm...zaluje jak cholera...:) bylam pijana ale pewnie dzieki temu wyluzowana i nic mnie nie bolało.Nawet mialam orgazm co bardzo zadko sie zdaza za 1 razem...
teraz czuje sie wykorzytana...ale coz bez winy nie jestem
pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-20 20:09 przez mycherry.

niezweryfikowana
Posty: 328
Ostrzeżenia: 2/5

Pierwszy raz...

20 lut 2012 - 20:08:55

Ja bym chciala zeby wyszlo to jakos tak spontanicznie i nie wiem czemu zawsze sobie wyobrazalam, ze gdzies na lonie natury przy zachodzie slonca na ladnym odludziu:D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-20 20:14 przez hajfajf18.

Pierwszy raz...

20 lut 2012 - 20:09:34

Hm... Mój pierwszy raz nie był tym wymarzonym w sumie to nie pamiętam czy bolało bo ciągle się śmiałam z mojego chłopaka haha bo to był też jego pierwszy raz no i wiadomo, trwało to może 5 minut :P

Pierwszy raz...

20 lut 2012 - 20:10:42

Cytat
kasiurek
Cytat
Hooney_M
Nie wyglądał tak jakbym chciała... :) Teraz się z tego śmiejemy,byliśmy wtedy strasznymi dzieciakami..
Nic mnie nie bolało,zresztą ten nasz pierwszy seks nie trwał zbyt długo haha :D
praktyka czyni mistrza :D

Dokładnie :D :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-20 20:12 przez Hooney_M.

Pierwszy raz...

20 lut 2012 - 20:11:38

Cytat
febbre
Hm... Mój pierwszy raz nie był tym wymarzonym w sumie to nie pamiętam czy bolało bo ciągle się śmiałam z mojego chłopaka haha bo to był też jego pierwszy raz no i wiadomo, trwało to może 5 minut :P


współczuję Twojemu chłopakowi ;P

Pierwszy raz...

20 lut 2012 - 20:12:40

Cytat
hajfajf18
ja bym chciala zeby wyszlo to jakos tak spontanicznie i nie wiem czemu zawsze sobie wyobrazalam, ze gdzies na lonie natury przy zachodzie slonca na ladnym odludziu:D


tak by bylo fajnie...romantycznie... ;) nie Ty jedna masz takie wyobrazenia ;] Niekoniecznie to dobry pomysl na pierwszy raz, ale na ktorys z kolei, czemu nie? ;))

Pierwszy raz...

20 lut 2012 - 20:13:39

było fajnie, milo wspominam, aczkolwiek bolalo bardzo.. ale on robil wszystko zeby bolalo mniej

Pierwszy raz...

20 lut 2012 - 20:13:41

Cytat
febbre
Hm... Mój pierwszy raz nie był tym wymarzonym w sumie to nie pamiętam czy bolało bo ciągle się śmiałam z mojego chłopaka haha bo to był też jego pierwszy raz no i wiadomo, trwało to może 5 minut :P
mówią, że dwa grzyby w jednym barszczu...
u mnie było to samo ale przynajmniej jest co wspominać :)

Pierwszy raz...

20 lut 2012 - 20:15:26

jesli chodzi o akcje to w sumie nie bylo zle... zadnych specjalnych mega doznan nic nie bolalo, raczej uwieralo :P ale moj chlopak zadbal o to aby nastroj byl romantyczny, chociaz nie lubie takich nastrojow:P to powiem ze wspominamy to z usmiechem ;]

Pierwszy raz...

20 lut 2012 - 20:15:47

Była taki jak chciałam ;) A to dla tego że był z moim już teraz mężem ;) dla mnie nie liczył się aż tak bardzo romantyzm czy coś w tym stylu tylko po prostu to że było to z osobą którą naprawdę kocham ;))
A czy bolało? tak ,ale dlatego ze pozycja klasyczna nie była dla nas odpowiednia ;pp A po za tym każdy odczuwa ból inaczej ;) Ale jeżeli robi się to z kimś kogo naprawdę kochamy i bez przymusu to nie myśli się o bólu ;))

Pierwszy raz...

20 lut 2012 - 20:16:25

Cytat
joannaas
Cytat
febbre
Hm... Mój pierwszy raz nie był tym wymarzonym w sumie to nie pamiętam czy bolało bo ciągle się śmiałam z mojego chłopaka haha bo to był też jego pierwszy raz no i wiadomo, trwało to może 5 minut :P


współczuję Twojemu chłopakowi ;P
Haha ja się śmiałam z Niego a on ze mnie dlatego to AŻ tyle trwało :D

następna dyskusja:

Zabezpieczenie - prezerwatywa i?