Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomysł na sex

30 sty 2012 - 18:53:07

KasiaKhagi, jak dla mnie jesteś dojrzałą kobieta bo nie dajesz sie sprowokowac dziewczynom, ktore bez powodu Cie atakują jak przedszkolaki. Plus dla Ciebie :)
Co do tego, ze ktos sie oburzyl Twoja nimfomania..skoro rozpoczela wspolzycie i nie ma przecietnego libido jak wiekszosc to moze chyba powiedziec ze ma duze potrzeby i kocha seks ? Nierozumiem po co ją tak atakujecie ?
Moze rzeczywiscie zazdrosc ? ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-30 18:53 przez gachi.

Pomysł na sex

30 sty 2012 - 18:53:34

gamero.pl gra online dla dwojga, niekiedy takie zadania że żadna by nie wpadła na taki pomysł :) niektóre bardzo śmiałe. albo youjizz.com włączcie wybrany film i róbcie wszystko to co na nim

Pomysł na sex

30 sty 2012 - 18:54:55

Cytat
Kaska113
Cytat
martysia_17
Cytat
_darma
TO NASZA SŁYNNA KASIA!
NO NIE WIEM CO CI DORADZIĆ! WKONCU SESJE EROTYCZNE JUZ W WIEKU 17 LAT ZALICZYŁAŚ TO STRACH POMYŚLEĆ CO W ŁÓZKU ,
MOŻE ZMYJ TĄ TAPETE ?NARAZIE TO CHYBA DODAJESZ SWOJEGO CHŁOPAKOWI WRAŻEŃ JAKO "DORODNA MAMUŚKA" BO NA CONAJMNIEJ 30 WYGLĄDASZ

o, rzeczywiście ;D
o co tu chodzi????

MOŻE KTOŚ PRZESŁAĆ LINKA DO TEGO WĄTKU ? BO STRASZNIE MNIE ZACIEKAWIŁO HAHAHA! byłabym wdzieczna.

zweryfikowana
Posty: 336
Ostrzeżenia: 1/5

Pomysł na sex

30 sty 2012 - 18:55:06

gachi - w 100 % zgadzam się z Tobą i czuję , ze rozumiesz o co mi chodzi.
Atakowałam ale skończyłam bo po co ?:D.
ikarus_pol - > dziękuję !:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-30 18:56 przez KasiaKhagi.

Pomysł na sex

30 sty 2012 - 18:55:30

kiedy to wszystko czytam, nasuwa mi się na myśl jedno słowo "TRAGEDIA"...mieć 18 lat, być powiedzmy niecałe 2 lata w związku i uważać się za nimfomankę. Chłopak nocuje codziennie, tu nasuwa się pytanie "Gdzie rodzice", no ale napisałaś że kilka pokoi dalej, ale że też na to pozwalają...ale to już ich sprawa jak i "na kogo" dzieci wychowują.
Jesteś pwłnoletnia, co nie oznacza że dorosła a do seksu też trzeba dorosnąć. Ale ja wyrażam tylko swoje zdania, nie każdy musi się ze mną zgadzać.

Pomysł na sex

30 sty 2012 - 18:56:10

włączcie sobie np jakiś film erotyczny i potem zabawcie sie jak oni :p albo przebież sie sexy , przywiąż go do łózka i posmaruj bitą śmietaną i po kolei zlizuj od ust aż do (.....) ;p

zweryfikowana
Posty: 336
Ostrzeżenia: 1/5

Pomysł na sex

30 sty 2012 - 18:57:20

edusia_88 - > haa jestem na diecie :D a to bd bardzo kaloryczne ;d mysle ze sie skuszę ale w weekend:D

Pomysł na sex

30 sty 2012 - 19:00:00

Cytat
edusia_88
włączcie sobie np jakiś film erotyczny i potem zabawcie sie jak oni :p albo przebież sie sexy , przywiąż go do łózka i posmaruj bitą śmietaną i po kolei zlizuj od ust aż do (.....) ;p

To wszystko też już pewnie przerobili:D

Pomysł na sex

30 sty 2012 - 19:01:14

Cytat
aga_roxi4
kiedy to wszystko czytam, nasuwa mi się na myśl jedno słowo "TRAGEDIA"...mieć 18 lat, być powiedzmy niecałe 2 lata w związku i uważać się za nimfomankę. Chłopak nocuje codziennie, tu nasuwa się pytanie "Gdzie rodzice", no ale napisałaś że kilka pokoi dalej, ale że też na to pozwalają...ale to już ich sprawa jak i "na kogo" dzieci wychowują.
Jesteś pwłnoletnia, co nie oznacza że dorosła a do seksu też trzeba dorosnąć. Ale ja wyrażam tylko swoje zdania, nie każdy musi się ze mną zgadzać.

A mi sie nasuwa pytanie : Czy kazdy musi byc grzeczny ? I czy swoje pragnienia i potrzeby mozna odkryc nie wczesniej niz przed 50tką ?

Pomysł na sex

30 sty 2012 - 19:05:25

o matko czytam te Wasze wypowiedzi i normalnie staje mi dzida. W kościele na ławkach w parku ....ja tam mogę wszędzie byle Wam było dobrze.Całuję w stopy Marlon.

Pomysł na sex

30 sty 2012 - 19:06:05

ale hm co do fantazji, to mam nadzieje ze w koncu zrobimy to na łonie natury jak moje kochanie wroci, gdzies w zaciszu z dala od ludzi;] tak mi sie to marzy....hehehehe

Pomysł na sex

30 sty 2012 - 19:06:59

Cytat
aga_roxi4
kiedy to wszystko czytam, nasuwa mi się na myśl jedno słowo "TRAGEDIA"...mieć 18 lat, być powiedzmy niecałe 2 lata w związku i uważać się za nimfomankę. Chłopak nocuje codziennie, tu nasuwa się pytanie "Gdzie rodzice", no ale napisałaś że kilka pokoi dalej, ale że też na to pozwalają...ale to już ich sprawa jak i "na kogo" dzieci wychowują.
Jesteś pwłnoletnia, co nie oznacza że dorosła a do seksu też trzeba dorosnąć. Ale ja wyrażam tylko swoje zdania, nie każdy musi się ze mną zgadzać.

Jestem tego samego zdania.

Pomysł na sex

30 sty 2012 - 19:08:28

Cytat
gachi
Cytat
aga_roxi4
kiedy to wszystko czytam, nasuwa mi się na myśl jedno słowo "TRAGEDIA"...mieć 18 lat, być powiedzmy niecałe 2 lata w związku i uważać się za nimfomankę. Chłopak nocuje codziennie, tu nasuwa się pytanie "Gdzie rodzice", no ale napisałaś że kilka pokoi dalej, ale że też na to pozwalają...ale to już ich sprawa jak i "na kogo" dzieci wychowują.
Jesteś pwłnoletnia, co nie oznacza że dorosła a do seksu też trzeba dorosnąć. Ale ja wyrażam tylko swoje zdania, nie każdy musi się ze mną zgadzać.

A mi sie nasuwa pytanie : Czy kazdy musi byc grzeczny ? I czy swoje pragnienia i potrzeby mozna odkryc nie wczesniej niz przed 50tką ?

Oczywiście, że nie każdy musi być grzeczny, a jeśłi chodzi o sex to chyba jest większość tych niegrzecznych ;) ja tylko uważam, że do pwenych rzeczy trzeba dorosnąć, a to czy ktoś tą dorosłaść osiągnął w wystarczającym stopniu to już tylko on jest w stanie to ocenić...

Pomysł na sex

30 sty 2012 - 19:08:58

myślałam, ze dowiem się czegoś ciekawego, ale tylko atakujecie nie umiecie się wypowiedzieć na dany temat:P

Pomysł na sex

30 sty 2012 - 19:17:32

Cytat
KasiaKhagi
edusia_88 - > haa jestem na diecie :D a to bd bardzo kaloryczne ;d mysle ze sie skuszę ale w weekend:D


bita śmietana jest kaloryczna to fakt ale taka ilość na pewno nie zaszkodzi a po drugie w końcu po zlizaniu bitej śmietany na bank od razu nie pójdziesz spać a spalisz te zbedne kalorię ;p

następna dyskusja:

2 lata bez seksu !