Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziwna narosl ! :(

22 sty 2012 - 17:54:37

A wiec : Od 2och dni zauwazylam dziwna narosl na mniejszej wardze sromowej tuz przy wejsciu do pochwy... Ogolnie nie boli, tylko jesli ta narosl dotykam lub podczas stosunku boli okropnie... rowniez jesli dotykam to sie przesuwa... taka ruchoma narosl... gdyby nitka byla w srodku.. tak to odczuwam.. Dodam ze o higiene dbam dobrze... mialam juz tak czasami i znikalo samo no ale to powraca... przeciez to nie jest cos normalnego !!
Gdyby ktoras z was spotkala sie z takim czyms prosze o odpowiedz !! gdyz jestem za granica i po 1-sze nie wiem jak wytlumaczyc lekarzowi o co mi chodzi bo nie dogadalabym sie w tej kwestii a po 2-gie.. no boje sie... w sumie.. jesli to cos nie grozne to ok... poczekam do zjazdu do polski... Pozdrawiam :*


Dodam ze bylam w pl na boze narodzenie i bylam na kontroli u gina , bolalo mnie juz to miejsce... wtedy tej ,,narosli" pewnie nie bylo bo ginekolog przeciez chyba by zauwazyl... ??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-22 18:15 przez Margari.

Dziwna narosl ! :(

22 sty 2012 - 17:57:14

do lekarza jak pójdziesz to cię przecież zbada, i zobaczy co to - nic nie bedziesz musiała dokładnie tłumaczyć :) nie wydaje mi się, żeby to było coś poważnego, ale lepiej sprawdzić :) ja nigdy tak nie miałam, i nie jestem w stanie powiedzieć co to :)

Dziwna narosl ! :(

22 sty 2012 - 17:58:23

do gin albo okaże się ze to to:


Dziwna narosl ! :(

22 sty 2012 - 18:03:21

ojj.. oby to nie były kłykciny kończyste.. czy to wygląda jak taka brodawka i jest kolory zbliżonego do ciała?

Dziwna narosl ! :(

22 sty 2012 - 18:06:17

Cytat
coco-moko
do gin albo okaże się ze to to:


no raczej nie.. ?? :/ pisalam, ze jak nitka pod skora jest w dotyku...
Cytat
agguusiiiia
ojj.. oby to nie były kłykciny kończyste.. czy to wygląda jak taka brodawka i jest kolory zbliżonego do ciała?


cos takiego mniej wiecej... rusza sie przy dotyku, wyglada jak maly guzek(mala brodawka) i kolor jasny rozowy... mialas cos takiego ... ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-22 18:10 przez Margari.

zweryfikowana
Posty: 570
Ostrzeżenia: 1/5

Dziwna narosl ! :(

22 sty 2012 - 18:13:49

wiem o co chodzi, ja też jakiś 1-2 lata temu wyczułam i siebie taka gródkę ale w miejscu gdzie rosną włoski, i chyba taka budowa bo też czasem tego nie czuje, a to mnie w ogole nie boli:) jeśli sprawia ci to ból popros może żeby ktos z toba poszedł, spróbuj lekarzowi wytłumaczyć, ginekolog sam spojży i bedzie wiedział..:) życze powodzenia

Dziwna narosl ! :(

22 sty 2012 - 18:16:43

Jak boli to idz koniecznie do lekarza jak bedziesz mogla.coco-moko no to sobie pojadlam kolacyjke... O_O

Dziwna narosl ! :(

22 sty 2012 - 18:30:23

Cytat
soso
Jak boli to idz koniecznie do lekarza jak bedziesz mogla.coco-moko no to sobie pojadlam kolacyjke... O_O



bylam glodna dopoki nie zobaczylam tego zdjecia :D

Dziwna narosl ! :(

22 sty 2012 - 18:51:51

radze ci iść do ginekologa bo takie brodawki są objawami często zakażeniem wirusa HPV.. przeczytaj sobie na internecie o kłykcinach kończystych

Dziwna narosl ! :(

22 sty 2012 - 18:56:46

ale wirusa HPV ma 2/3 kobiet tylko po prostu nie u wszystkich się ujawnia, a jesli u kogoś się ujawni w postaci brodawek to po prostu musi trzymać rękę na pulsie i regularnie odwiedzać lekarza

W sprawie tematu wątku nie mam pojęcia co to może być i na prawdę nie masz co zwlekać. Spróbuj ułożyć sobie wszystko co chciałabyś powiedzieć lekarzowi wczesniej i wybierz się do niego, przepisze ci jakiś lek albo powie, że nie jest to nic groźnego ale tobie spadnie kamień z serca..

niezweryfikowana
Posty: 1.028
Ostrzeżenia: 1/5

Dziwna narosl ! :(

22 sty 2012 - 19:00:24

Cytat
coco-moko
do gin albo okaże się ze to to:


żygne zaraz

Dziwna narosl ! :(

22 sty 2012 - 19:28:09

dziekuje :* ide we wtorek do lekarza... co dam rady to wytlumacze mu.. zreszta jak mu pokaze ta ,,kulke" to sam juz bedzie wiedzial co i jak :*



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-22 19:30 przez Margari.

Dziwna narosl ! :(

22 sty 2012 - 19:34:29

Wiesz tak się dzieje przez otarcie o bieliznę również tak miałam i to nic groźnego jeśli to jest mała kuleczka jak ziarnko grochu a gdy ją mocniej naciśniesz widać że jest lekko biała.

Dziwna narosl ! :(

22 sty 2012 - 19:39:05

to może być zapalenie gruczolu bartholina..... poczytaj o tym

Dziwna narosl ! :(

22 sty 2012 - 19:39:38

Cytat
coco-moko
do gin albo okaże się ze to to:

akurat jadlam...

następna dyskusja:

Pierwsza wizyta u ginekologa