Obecnie rozmawiamy o:

Urlop w górach

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

które tabletki najlepsze??

19 sty 2012 - 17:57:45

Hej. Od dwóch lat biorę tabletki antykoncepcyjne cilest bardzo je chwale bo nie mam żadnych problemów,nie przytyłam. ale od pewnego czasu zastanawiam się nad zmianą tabletek. jeszcze nie rozmawiałam o tym z moim ginekologiem,chciałam Was się poradzić jakie bierzecie i czy są ok. Czy znacie jakieś do ok 25zł za listek? nie mam żadnych alergii i problemów zdrowotnych jeżeli chodzi o przeciwwskazania;)

które tabletki najlepsze??

19 sty 2012 - 20:22:23

skoro chwalisz cilest to dlaczego nagle chcesz inne ??

które tabletki najlepsze??

19 sty 2012 - 20:24:36

Niektórzy NIGDY nie zrozumieją, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje tabletek. To, że dla jednej jakieś tam będą odpowiednie, nie znaczy, że dla Ciebie będą.

które tabletki najlepsze??

19 sty 2012 - 20:28:16

ja brałam novynette przez 4 lata a od pół roku uzywam nouva ring :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.136

które tabletki najlepsze??

19 sty 2012 - 20:35:05

ale dlaczego chesz zmienić ? przeważnie tabletki sie zmienia jak zle reaguje na nie ciało i jakies sa przeciwskazania zdrowotne , ja osobiście nie polecam cilest bo dla mnie byl fatalny jak mialam przerwę to rozne rzeczy mi sie działy - począwszy od wymiotow , bólu głowy , skonczywszy na biegunce ... teraz biore Naraya i jest dla mnie idealna bo nie mam skutków ubocznym moze z wyjątkiem jednego :D troszke mi sie przytyło :P

które tabletki najlepsze??

19 sty 2012 - 22:21:54

przez rok brałam sylwie20 kosztują ok 19-21zł i wszystko było ok. od 3 tygodni biorę rigevidion- cena 9-11zł (zależy od apteki). Skutków ubocznych prawie nie ma oprócz trądziku, choć nie mam pewności czy to przez pigułki czy przez mojego nowego zwierzaka. Może któraś z was stosowała te pigułki???

które tabletki najlepsze??

19 sty 2012 - 22:25:08

ja biore naraya i cellulit, troche chyba na plusie waga, tradzik. nie wiem co robic..

które tabletki najlepsze??

19 sty 2012 - 22:25:15

Cytat
Kaska113
przez rok brałam sylwie20 kosztują ok 19-21zł i wszystko było ok. od 3 tygodni biorę rigevidion- cena 9-11zł (zależy od apteki). Skutków ubocznych prawie nie ma oprócz trądziku, choć nie mam pewności czy to przez pigułki czy przez mojego nowego zwierzaka. Może któraś z was stosowała te pigułki???

trądzik spowodowany zwierzęciem ? takiej teorii jeszcze nie znałam.

które tabletki najlepsze??

19 sty 2012 - 22:26:15

Ja biorę sylvie 20 i są ok. Kiedyś brałam novynette i też były ok:)

które tabletki najlepsze??

19 sty 2012 - 22:27:25

sorry za szczerość, ale znając życie po tabletkach cilest zmniejszył ci się apetyt na sex, co ?
(oczywiście nie musisz odpowiadać bo ja również brała cilest i większość z moich koleżanek co też je brała zna ten "skutek uboczny" )

które tabletki najlepsze??

19 sty 2012 - 22:27:29

Cytat
Kaska113
przez rok brałam sylwie20 kosztują ok 19-21zł i wszystko było ok. od 3 tygodni biorę rigevidion- cena 9-11zł (zależy od apteki). Skutków ubocznych prawie nie ma oprócz trądziku, choć nie mam pewności czy to przez pigułki czy przez mojego nowego zwierzaka. Może któraś z was stosowała te pigułki???

Ja biorę te tabletki i nic mi się nie dzieje na twarzy więc może jedna to przez zwierzaczka :)
Ale też chcę zmienić tabletki bo strasznie dużo jem ostatnio gdy je biorę, wcześniej brałam jakieś za 3zł nie pamiętam nazwy i były super nie tylko ze względu na cenę hehe
Hehe ja na każdych tabletkach nie mam ochoty na sex ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-19 22:28 przez Paulina_Lca.

które tabletki najlepsze??

19 sty 2012 - 22:28:52

brałam cilest i były to najlepsze jakie brałam

które tabletki najlepsze??

19 sty 2012 - 22:29:02

ja biorę microgynon21. 23 złote za trzy listki ( czyli trzy miesiące)
bardzo urosły mi piersi:) do prawda przytyłam:) ale to na plus bo miałam niedowagę:)

które tabletki najlepsze??

19 sty 2012 - 22:29:06

ja biorę YAZ i ani waga nie poszła w górę, ani trądziku nie mam ani żadnych innych problemów :)

które tabletki najlepsze??

19 sty 2012 - 22:29:30

nie chciej naszej opini i juz ci podaje przyklad. mialam kontracept (nowsze technologicznie od cilestu) i mi nie pasowaly to byla tragedia a kolezanka bierze i sie cieszy bo jest ok. skoro ci cilest pasuje to bierz bo maja przystepna cene a moje obecne kosztuja ponad 40 wiec sobie policz przykladowo. a pozatym po co zmiana jak jest ok?

następna dyskusja:

Dziwna narosl ! :(