Obecnie rozmawiamy o:

Montaż Klimatyzacji

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

witam dziewczyny.
Może przejdę od razu do sedna sprawy.
Otóż. Mój chłopak wyjechał, nie będzie go jeszcze miesiąc.
Chciałabym zrobić mu taką niespodziankę i stracić trochę KG.
Mam na to MIESIĄC.
Czy poleciłybyście mi jakieś diety?
Ćwiczenia?
Głównie z brzuszka chciałabym stracić.
Jakiś sprawdzony sposób?
Dodam,że do stracenia jest jakieś 9-10 kg.

Pomożecie?:)

chcesz tyle schudnac w miesiąc ? nie radze..
na brzuszek polecam a6w.

nie,nie chcę chudnąć na siłę. Ale chciałabym żeby było widać różnicę.
do tej pory się nie odchudzałam więc nie wiem, ile można w miesiąc zrzucić.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-31 10:28 przez mwyy69.

w miesiąc to schudniesz co najwyżej ok 2-3 kg

a wątków na temat odchudzania na forum było milion, poszukaj w wyszukiwarce

zweryfikowana
Posty: 2.899
Ostrzeżenia: 1/5

wystarczy zmienić trochę nawyki żywieniowe(zredukować liczbę węglowodanów- tych złych się całkiem pozbyć/ unikać słodyczy i napojów alkoholowych - gazowanych . / więcej warzyw i owoców / unikać tłustych potraw, ale przede wszystkim to jeśc mniej ! i mniej więcej regularnie) i ćwiczyć codziennie przynajmniej po 30 min. jednak nie te same partie ciała .

9 kg. wmiecha, to ryzyko JOJO ;) Tak z 2-3 kg. będzie ok. Polecam brzuszki, hula hop.. moze rower ( o ile pogoda dopisze) lub jakieś bieganie, nawet w okolocy domu, wieczorami ;)

Tyle kg w miesiąc to nie zdrowe wszystko Ci się poprzestawia na tydzień od 0,5 do 1 kg najzdrowiej,że tak powiem :)
Polecam brzuszki,zero słodyczy,nie jeść smażonego i 5 posiłków dziennie małe porcje co 3-4 godziny :)

zweryfikowana
Posty: 1.011
Ostrzeżenia: 1/5

jeśli chcesz stracić z brzucha to przedwszystkim bieganie i ćwiczenia areobowe
zacznij sie zdrowo odżywiać i spadnie 3-4 kg

dużo ćwiczyć, jeśli chcesz schudnąć z brzucha to analogicznie- rób brzuszki! pij dużo wody mineralnej niegazowanej, żadnych słodyczy, soków, białego pieczywa, makaronu,ziemniakó i żarcia po 18.

Szóstka Weidera, bardzo ładnie wyszczupla i modeluje brzuch ;D do tego dieta, ale nie rygorystyczna, tylko 5 małych posiłków w ciągu dnia, oczywiście nie żadne fast food ;D powodzenia życzę ;D

w ciągu miesiąca można stracić duuuuużo kilogramów, ale nie jest to zbyt zdrowe :)

ja próbowałam diet, ćwiczyłam codziennie ale nie wiele to pomogło. Po jakimś czasie stwierdziłąm, że nie będe się męczyć na jakiś beznadziejnych dietach . Zmieniłam troche swoje nawyki, jem bardzo dużo warzyw, zdrowych rzeczy, nie jem słodyczy, chipsów i tych innych, chodzę na areobik, i tak już miesiąc i pomogło. Waga spadła 5 kg w dół.

Cytat
the-cherriest
Szóstka Weidera, bardzo ładnie wyszczupla i modeluje brzuch ;D do tego dieta, ale nie rygorystyczna, tylko 5 małych posiłków w ciągu dnia, oczywiście nie żadne fast food ;D powodzenia życzę ;D

modeluje brzuch ale na zrzucenie kg raczej nie jest dobra, bardziej wyrabia mięśnie, które i tak będą pod oponką na brzuchu, jeśli ktoś nie ma "dużego" problemu to jak najbardziej pomoże, ale na początek radziłabym zwykłe brzuszki, aerobik, rower, rolki, pływanie czy cokolwiek, po prostu więcej ruchu i najlepiej znaleźć coś co będzie nam sprawiało przyjemność:) bo najważniejsze żebyś nie musiała się zmuszać za każdym razem:)

a posiłki po prostu regularne tak co 2-3 godziny :) mniejsze porcje a częściej

Owszem zgadzam się że ruch przede wszystkim.Oczywiście z menu musi zniknąć parę rzeczy np. batony, ciastka, cukiereczki itp. Warto tez pomyśleć o tym żeby jakoś się wspomóc...myślę ty o suplementach diety np. z zieloną herbatą,ona znacznie pomaga w odchudzaniu.

ja też chcę do świąt schudnąć ok 7 kg i mam zamiar osiągnąć ten cel... zapisuję się na siłownie i przechodzę na dietkę 5 posiłków dziennie max 1000 kcal

następna dyskusja:

Ankieta do pracy inżynierskiej- proszę o pomoc