Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wiec tak musze albo przyspieszyc o jakis tydzien albo opoznic miesiaczke, znacie jakies tabletki czy cos w tym rodzaju? Slyszalam o cytrynie ze opoznia, ale nie wiadomo czy zadziala a ja musze na teraz miec pewna metode, blagam dziewczyny pomozcie

tylko antykoncepcja

nie antykoncepcja, ale udanie się do ginekologa. on przepisze Ci tabletki i sprawa załatwiona.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-03 23:28 przez aabu00.

a da sie zrobic,zeby wcale w danym miesiacuy nie było?:P ja to bym potrzebowała jakies 2 tyg opoznienia;P

niektóre tabletki przeciw nerwowe opóźniają okres. pisze na ulotce mi się kiedyś przez nie spóźnił tydzień

prawdopodobnie żadna z zarejestrowanych użytkowniczek nie jest ginekologiem. a może zamiast doradzać i snuć jakieś przekonania lepiej udać się do ginekologa i pytania jemu zadać, on na wszystko odpowie i napewno znajdzie się rozwiązanie.

a moze ktoras jest po farmacji albo studiuje farmacje i powie mi jakie sa tabletki bez recepty, ktore na 99% przesuna mi okres? Te na nerwice to raczej nie dla mnie... Ginekolog nie wchodzi w gre

nie dostaniesz takich tabletek bez recepty.
jednym z naturalnych sposobów przyspieszenia okresu jest wysiłek fizyczny, ale musi być bardzo intensywny...
w każdym razie na mnie to działało, a teraz tabletki więc mogę dostać okres kiedy będę chciała.
Ja bym radziła jednak pójść do ginekologa. Nie zje cię.

a dlaczego ginekolog odpada?

Tylko jak bierzesz tabletki hormonalne to wtedy nie robisz przerwy, od razu rozpoczynasz kolejne opakowanie. wtedy nie masz okresu. a o innych sposobach nic mi nie wiadomo...popytaj lekarza

ja słyszalam, ale tylko słyszałam że ciepla kapięl i lampka wina przyspieszają ale o ile to nie wiem.

-- moved topic --

witamina e + mocno ciepla kapiel ( podobno dziala ) [tylko nie 1 tab ale z 1 opakowanie pewnie]

następna dyskusja:

waga