Obecnie rozmawiamy o:

Hiszpania

gorący temat

najtańsza apteka

39 minut temu

Meble

godzinę temu

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kulka w pochwie!

26 paź 2011 - 18:12:13



szyjka na ok 2-3 dni przed okresem robi się rozpulchniona ale jeszcze zamknięta , uniesiona wysoko .Na kilka godzin przed okresem odrobinę się obniża staje się miękka i otwarta. Uwalnia się czop śluzu, który pozwala na wypłynięcie krwi. Po okresie zamyka sie staje sie twarda i wędruje ku górze. W dniach płodnych obniża się , znowu robi się miękka i otwarta właściwie jak przed okresem, śluz jest też podobny tylko może jest go trochę więcej i bardziej płynny.
BEZ OBAWY NIE UMIERASZ:) JEST TO NORMALNY CYKL:)

kulka w pochwie!

26 paź 2011 - 18:18:52

Taka kulka jesli boli to może być powiększony gruczoł bartoliniego, odpowiedzialny za nawilżanie śluzówki. Jeśli to zapalenie, potrzebny będzie antybiotyk. Serkowata wydzielina to nic jakaś grzybica. Tak czy siak, gina odwiedzić trzeba.

kulka w pochwie!

26 paź 2011 - 18:19:21

Cytat
slawny1972
moja rada jak najszybciej do lekarza

kulka w pochwie!

26 paź 2011 - 18:19:22

ja zauwazyłam że pare dni przed okresem pojawia mi sie taka kulka....to raczej normalne.

kulka w pochwie!

26 paź 2011 - 18:19:51

masz grzybice pochwy (jak najszybciej idz do lekarza, najlepiej prywatnie), lekarz przepisze ci antybiotyk i tabletki dopochwowe. NIE CZEKAJ Z TYM BO KONSEKWENCJE NIE LECZENIA MOGA BYC BARDZO POWAZNE, a dopoki sie nie wyleczysz calkowicie, zero sexu

kulka w pochwie!

26 paź 2011 - 18:25:09

Do lekarza i to już!

kulka w pochwie!

26 paź 2011 - 18:26:56

z wydzieliną idź do gin ekologa bo to pewnie grzybica czy tam drożdżyca...

a ta "śliwka" - to szyjka macicy ;) No chyba,ze wcześniej jej nie było ;)) To wtedy bym się martwiła.

zweryfikowana
Posty: 1.051
Ostrzeżenia: 2/5

kulka w pochwie!

26 paź 2011 - 18:30:18

Cytat
akinom2903
dziwna wydzielina może być jakieś zakażenie. Co do kulki to może byc zapalenie gruczołu Bartolina- poczytaj o tym.
Ale oczywiście idź do lekarza i to jak najszybciej.


czujesz szyjkę ale idź do lekarza bo prawdopodobnie masz jakąś infekcję. Zapalenie gruczołu bartolina objawia się w inny sposób i kulkę/guza/ zgrubienie odczuwa się tuż przy wejściu do pochwy tzn na pewno nie tak głęboko jak mówisz. Nie towarzyszy temu wydzielina. Przynajmniej ja tak miałam a bakterią zaraziłam się na basenie.

kulka w pochwie!

26 paź 2011 - 18:41:19

Cytat
kropeczka16_ja
a depilowałaś się w tym miejscu ? Bo może od maszynki ci się jakaś infekcja zrobiła :). Wiem bo mialam ten sam problem przepisała mi doktorka maść i kazała myć szary mydłem i przesło po dwoch dniach :).

tak depilowałam się, ok wypróbuję to szare mydło może przejdzie, a jak nie to do lekarza się wybiore....Dzięki ;)

następna dyskusja:

dziwny pomysł to łagodnie napisane