Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kulka w pochwie!

26 paź 2011 - 16:44:22

Cytat
ilith
Tą "śliwką" to się za bardzo nie przejmuj bo ja tez coś takiego mam ale jest na środku po włożeniu palca. Byłam z tym u ginekologa (nawet u dwóch bo wydawało mi się to nieprawdopodobne), okazuje się ze to normalne. Niektóre dziewczyny mają taką kulkę i nie jest to nic groźnego! Głowa do góry ;)) Nie martw się :)

hmm. to co to w takim razie? sama jestem ciekawa. ;)
ja już brałam dapletki dopochwowe i jakąś maść,
okazało się też, że jak zmieniłam lekarza u poprzedniego
wykonali mi źle zabieg zamrażania nadrzerki. ;/
i po tym miałam infekcje dlatego dostałam tabletki,
a wydzieline mam dalej, ale normalną raczej. ;)

kulka w pochwie!

26 paź 2011 - 16:45:46

To mi wygląda na szyjkę macicy. Po owulacji schodzi nisko, twardnieje i jest zamknięta. W okresie okołoowulacyjnym ciężko ją dosięgnąć, bo jest usadowiona wysoko, jest miękka, otwiera się.

kulka w pochwie!

26 paź 2011 - 16:48:07

masz pewnie ostre,bakteryjne zapalenie drożdzakami i w takich sytuacjach niekiedy wychodza takie własnie kulki...moze to byc dodatkowy skutek noszenia zbyt obcisłej bielizny.goń do ginekologa,zbada cię,dostaniesz antybiotyk w globulce,masc do smarowania i po tygodniu kulka zniknie i serek tez:)nie panikuj-taki juz nasz urok bycia kobietą:)

kulka w pochwie!

26 paź 2011 - 16:49:14

ginekolog szafwiarko .

kulka w pochwie!

26 paź 2011 - 16:51:59

Cytat
JUSTII22223
To mi wygląda na szyjkę macicy. Po owulacji schodzi nisko, twardnieje i jest zamknięta. W okresie okołoowulacyjnym ciężko ją dosięgnąć, bo jest usadowiona wysoko, jest miękka, otwiera się.
kurcze tylko dziewczyna wyżej napisała, że szyjka macicy jest centralnie na środku, a nie po prawej stronie....więc już sama ni wiem...

kulka w pochwie!

26 paź 2011 - 16:53:10

fuujjjj niektore rzeczy lepiej zachować dla siebie...i lekarza oczywiscie

kulka w pochwie!

26 paź 2011 - 16:59:22

Cytat
daasy
fuujjjj niektore rzeczy lepiej zachować dla siebie...i lekarza oczywiscie

dziewczyna chciała porady. ;)

kulka w pochwie!

26 paź 2011 - 17:00:19

Taka wydzielina z całą pewnością normalna nie jest i powinnaś udać się jak najprędzej do ginekologa :) a "kulka" może być czymś poważnym, ale nie musi. Najlepiej będzie jak udasz się do ginekologa. On z całą pewnością będzie wiedział lepiej co Ci dolega :)

kulka w pochwie!

26 paź 2011 - 17:59:48

może ktoś jeszcze pomoże ?

kulka w pochwie!

26 paź 2011 - 18:05:22

my niestety tego nie określimy co to, więc musisz iść do lekarza, jak najszybciej!

kulka w pochwie!

26 paź 2011 - 18:05:29

idź jak najszybciej do ginekologa...serowata wydzielina może być oznaką grzybicy pochwy a "kulka" którą odczuwasz pod palcem to zapalenie węzłów chłonnych...

kulka w pochwie!

26 paź 2011 - 18:08:19

Ta kulka to możliwe, że szyjka macicy :) Ale i tak proponuję wybrać się do lekarza z tą wydzieliną, może to jakieś zapalenie.

kulka w pochwie!

26 paź 2011 - 18:10:44

może to punkt g ;)

kulka w pochwie!

26 paź 2011 - 18:11:38

no my Ci nie pomożemy/ BIEGIEM do ginekologa... To może być coś poważnego.
Nie słyszałam zeby przed okresem pojawialy sie "kulki"

kulka w pochwie!

26 paź 2011 - 18:11:50

a depilowałaś się w tym miejscu ? Bo może od maszynki ci się jakaś infekcja zrobiła :). Wiem bo mialam ten sam problem przepisała mi doktorka maść i kazała myć szary mydłem i przesło po dwoch dniach :).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-26 18:13 przez kropeczka16_ja.

następna dyskusja:

tomografia komputerowa głowy