Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Jak zrobić loki?

24.02 o 23:39

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Aktywne użytkowniczki

Czy to na 100% ciąża:((??

28 paź 2011 - 22:23:34

I widzisz trzeba było tak panikować z tym wszystkim.? Widzisz wszystko się ułożyło a Ty tak przeżywalałaś.;pp

Czy to na 100% ciąża:((??

28 paź 2011 - 22:24:16

no wybacz, ale jesli caly czas stosujecie przerywany to czemu cie ciąza szokuje? dziwne pojmowanie.. a test skoro wyszedl pozytywny i to wieczorem to znaczy ze ciąza, ale na jednym tescie zazwyczaj sie nie konczy, kup drugi i rano siknij bo wtedy sie to powinno robic.

Cytat
misscleopatra
W styczniu prawdopodobnie ślub, aby jeszcze brzuszka nie było bardzo widać:)

czyli ślub pod publiczke. a Co wstyd z brzuchem brac slub? albo chcecie udawac ze w ciaze zaszlas po slubie? ludzie potrafia liczyc, wiec oblicza sobie kiedy zaszlas.. troche staroświeckie przekonania



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-28 22:26 przez hammie.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Czy to na 100% ciąża:((??

28 paź 2011 - 22:25:37

no i widzisz, wszystko się ułoży. Oby tylko teraz z maleństwem było wszystko ok. Powodzenia no i zdrówka dla Ciebie i maleństwa :)

Czy to na 100% ciąża:((??

28 paź 2011 - 22:27:46

Wytłumaczcie mi czemu zamiast pytać ginekologa pytacie ludzi na portalach o to czy jesteście w ciąży?

Nie siedzimy w Waszych macicach,pochwach i nie jesteśmy Waszymi plemnikami.

Zamiast zakładać beznadziejny wątek trzeba się na wizytę umówić.


Z resztą od kiedy stosunek przerywany to metoda antykoncepcji?

Czy to na 100% ciąża:((??

28 paź 2011 - 22:27:48

Dzięki USG które posiadam w oczach, po przeczytaniu tego tekstu stwierdzam że to napewno ciąża hehe.

brak słow stosunek przerywany fiu fiu , a najbardziej rozwalilo mnie to : środki anty- nie dla mnie, napisalabym że leże i kwicze ale straciłam dziecko i nie chce mi sie z Toba gadac, i mam chęc napisac że jestes wredna pi*dowata paniusią która pcha sie do wyra nie wiedząc jakie to przynosi konsekwencje .
Szczerze to wolałabym zebys nie była jednak w tej ciąży - szkoda dzieciątka. BYE

Czy to na 100% ciąża:((??

28 paź 2011 - 22:28:38

Cytat
modliszka80
Cytat
elizkawwo
Wiesz co...

PORYCZAŁAM SIĘ jak napisałaś że to na pewno ciąża.
Wiedz że Cię nienawidzę. Fak, dlaczego to wsystko jest takie nisprawdiedliwe?? Normalni ludzie pragną dziecka,a nie mogą,a ta sobie tu rozważała zatrzymać czy nie zatrzymać hmm ?

Żal.pl ;]


Powodzenia MAMUSIU

chyba troche cie ponioslo......

no tak troszeczkę przegięła

Czy to na 100% ciąża:((??

28 paź 2011 - 22:30:42

Cytat
hammie
no wybacz, ale jesli caly czas stosujecie przerywany to czemu cie ciąza szokuje? dziwne pojmowanie.. a test skoro wyszedl pozytywny i to wieczorem to znaczy ze ciąza, ale na jednym tescie zazwyczaj sie nie konczy, kup drugi i rano siknij bo wtedy sie to powinno robic.
Cytat
misscleopatra
W styczniu prawdopodobnie ślub, aby jeszcze brzuszka nie było bardzo widać:)

czyli ślub pod publiczke. a Co wstyd z brzuchem brac slub? albo chcecie udawac ze w ciaze zaszlas po slubie? ludzie potrafia liczyc, wiec oblicza sobie kiedy zaszlas.. troche staroświeckie przekonania

Nie, po prostu nie chcę zakładać sukni w rozmiarze 40 tylko najwyżej 38. A tego się nie wstydzę jakby nie było to i tak ludzie wiedzieć będą:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Czy to na 100% ciąża:((??

28 paź 2011 - 22:31:34

Cytat
misscleopatra
Rozmowę z kierownikiem mam już za sobą... Na szczęście trafiłam na faceta o naprawdę dobrym sercu. Kazał cieszyć się i nie martwić, bo miejsce pracy dla mnie będzie miał. I od dziś zajmuję się tylko rejestracją pacjentów. A rozmowę z szefową wziął na siebie i powiedział, że zrobi tak, aby to przełknęła. Spadł wielki ciężar ze mnie, że nie muszę się martwić o pracę. W styczniu prawdopodobnie ślub, aby jeszcze brzuszka nie było bardzo widać:)

wiesz, może dopisz to do swojego pierwszego postu na pierwszej stronie bo nie wszyscy czytają cały wątek i nie wiedzą jak sprawy mają się aktualnie :)

Czy to na 100% ciąża:((??

28 paź 2011 - 22:32:23

No to wszystko się na razie dobrze ułożyło.
Ciekawe czy opowiesz swojemu dziecku, że w pierwszej chwili chciałaś go zabić, bo mogłaś stracić pracę. "No ale skoro kierownik okazał się taki ok, to jednak Cię dziecko kochane nie zabiłam!"

Czy to na 100% ciąża:((??

28 paź 2011 - 22:32:50

Cytat
misscleopatra
W styczniu prawdopodobnie ślub, aby jeszcze brzuszka nie było bardzo widać:)

Ja <moderacja - wulgaryzmy> ty sie martw tym zeby wszystko ok bylo, a nie czy brzusio bedzie widac .......... facepalm..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-28 22:35 przez moderator.

Czy to na 100% ciąża:((??

28 paź 2011 - 22:34:35

Cytat
misscleopatra


Nie, po prostu nie chcę zakładać sukni w rozmiarze 40 tylko najwyżej 38. A tego się nie wstydzę jakby nie było to i tak ludzie wiedzieć będą:)

to nie lepiej poczekac az sie juz dziecko urodzi? tak na szybko slub bedziecie zalatwiac?

Czy to na 100% ciąża:((??

28 paź 2011 - 22:35:46

Mam nadzieję, że poinformujesz swoje dziecko za "X lat" o tym, że myślałaś o środkach wczesnoporonnych.. Biedna dziecinka, współczuje mu takich rodziców... no comment

Czy to na 100% ciąża:((??

28 paź 2011 - 22:36:35

Cytat
Martita667
Cytat
misscleopatra
W styczniu prawdopodobnie ślub, aby jeszcze brzuszka nie było bardzo widać:)

Ja pier*ole ty sie martw tym zeby wszystko ok bylo, a nie czy brzusio bedzie widac .......... facepalm..

Za swoje życiowe niepowodzenia nie musisz się wyżywać na mnie kochana. Jak narazie jest ok i nie musisz mi przypominać o tym co mam robić.
Cytat
hammie
Cytat
misscleopatra


Nie, po prostu nie chcę zakładać sukni w rozmiarze 40 tylko najwyżej 38. A tego się nie wstydzę jakby nie było to i tak ludzie wiedzieć będą:)

to nie lepiej poczekac az sie juz dziecko urodzi? tak na szybko slub bedziecie zalatwiac?


Myśleliśmy też i nad taką opcją, ale ja bym wolała wcześniej. Jeszcze w ciągu tygodnia wszystko dokładnie zostanie omówione.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-28 22:38 przez misscleopatra.

Czy to na 100% ciąża:((??

28 paź 2011 - 22:37:16

oh jej...

co za infantylna baba z Ciebie...


Ty się przejmujesz,że nie wejdziesz w rozmiar 38?

Ty masz myśleć o tym,aby dziecko było zdrowe!

Myśli się głową nie pochwą.

Stosunek przerywany to metoda na ciążę a nie antykoncepcja. Gdzie Ty masz mózg kochana?

Czy to na 100% ciąża:((??

28 paź 2011 - 22:38:24

Cytat
Martita667
Cytat
misscleopatra
W styczniu prawdopodobnie ślub, aby jeszcze brzuszka nie było bardzo widać:)

Ja <moderacja - wulgaryzmy> ty sie martw tym zeby wszystko ok bylo, a nie czy brzusio bedzie widac .......... facepalm..

szanowna koleżanko, to że tobie życie nie wyszło w jakimś momencie nie znaczy, że masz dziewczyne gnoić. Tak, urodzi dziecko, którego sama nie masz. Lajf is brutal, niestety.

Też chcę wiele rzeczy a nie będę bluzgać każdej która ma dom i pracę tylko dlatego ze ja nie mam.

Będzie złą matką bo myślała o aborcji? Mało kobiet to rozważa? nie sądzę, tylko mało która o tym mówi.

Ogarnijta się.

następna dyskusja:

Stracić trochę KG w przeciągu MIESIĄCA.