Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy to na 100% ciąża:((??

27 paź 2011 - 15:57:14

nie chce straszyć, ale ja w ciązy miałam przeswietlenie płuc na badaniach i ciąża obumarła, zatem jak najdalej od tej pracy teraz musisz być

Czy to na 100% ciąża:((??

27 paź 2011 - 16:01:38

Cytat
kranka
nie chce straszyć, ale ja w ciązy miałam przeswietlenie płuc na badaniach i ciąża obumarła, zatem jak najdalej od tej pracy teraz musisz być

Zatem było coś nie tak z płodem. Jedno badanie klatki piersiowej nie powoduje śmierci płodu. Dzidziuś nie dostaje dawki letalnej podczas jednego zdjęcia... Kobiety ciężąrne mają nawet wykonywaną tk i nic się nie dzieje. Po za tym masz zakładany wtedy półfartuch z gumy, więc to chroni brzuch przed promieniowaniem.

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

Czy to na 100% ciąża:((??

27 paź 2011 - 16:02:24

a rodzicow juz sie nie boisz?

Czy to na 100% ciąża:((??

27 paź 2011 - 16:12:25

Wiesz co...

PORYCZAŁAM SIĘ jak napisałaś że to na pewno ciąża.
Wiedz że Cię nienawidzę. Fak, dlaczego to wsystko jest takie nisprawdiedliwe?? Normalni ludzie pragną dziecka,a nie mogą,a ta sobie tu rozważała zatrzymać czy nie zatrzymać hmm ?

Żal.pl ;]


Powodzenia MAMUSIU

Czy to na 100% ciąża:((??

27 paź 2011 - 16:14:43

.. Widzisz, a nie grzmisz (-_-';) .. "Przerywany" to żadna metoda antykoncepcji. Trzeba było nie oszczędzać na środkach antykoncepcyjnych.

Czy to na 100% ciąża:((??

27 paź 2011 - 16:15:46

Cytat
misscleopatra
No właśnie cholera ja nie chce żadnego zwolnienia, nie mogę sobie na to pozwolić, bo mam narazie umowę na czas próbny do grudnia. A stracić jej nie mogę po prostu... Wiem, że nie jest. Prezerwatywy też mogą czasem zawieść, a środki anty... nie dla mnie:( Uczepiłam się jeszcze myśli, że może coś test źle pokazał bo wieczorem robiłam a opóźnienie miesiączki poprzez zmianę trybu życia i otoczenia, tj promieniowanie każdego dnia... I będę nią żyć do poniedziałku, aż lekarz wyda swój werdykt:] Nie wiem co będzie dalej. Myślę o środkach wczesnoporonnych.

Jak możesz być taką idiotką???? A niech dostanę ostrzeżenie pierwszy raz w zyciu, mam to w dupie, ale musze Ci nawtykać:/
Dla Ciebie praca jest ważniejsza od zycia poczętego?? Chyba jesteś chorą karierowiczką, skoro wolisz pracę i to dla Ciebie ważniejsze.
Wiesz ile osób ma problem z zajściem w ciążę i jaka to tragedia dla nich i jak modlą się o te dwie kreski na teście? A Ty po prostu sobie chcesz poronić.
Dla mnie to zabijanie jest i niech mi nikt nie chrzni o tym, że to jeszcze nie człowiek. Gówno prawda :/

Trzeba brać odpowiedzialność za to, co się w życiu robi. Ale po co, tak jest łatwiej :/

Praca to w życiu nie wszystko. Jak poczujesz się, jak już się dorobisz, będziesz miała wszystko, będziesz chciała mieć dzidziusia, a okaże się, że jednak nie możesz juz mieć dzieci?? Myślałaś o tym?

Jeśli masz ciężką sytuację materialną, to przecież na pewno masz bliskie osoby, które Ci pomogą.

Błagam Cię, zastanów się nad tym 1000000 razy zanim podejmiesz najgłupszą w życiu decycję.

Może to nie moja sprawa, ale zawsze stanę w obronie życia nienarodzonego.

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

Czy to na 100% ciąża:((??

27 paź 2011 - 16:20:22

Cytat
elizkawwo
Wiesz co...

PORYCZAŁAM SIĘ jak napisałaś że to na pewno ciąża.
Wiedz że Cię nienawidzę. Fak, dlaczego to wsystko jest takie nisprawdiedliwe?? Normalni ludzie pragną dziecka,a nie mogą,a ta sobie tu rozważała zatrzymać czy nie zatrzymać hmm ?

Żal.pl ;]


Powodzenia MAMUSIU

chyba troche cie ponioslo......

zweryfikowana
Posty: 1.443
Ostrzeżenia: 1/5

Czy to na 100% ciąża:((??

27 paź 2011 - 16:22:19

Nie mogę czytać ,gdy dziewczyna tak lekko pisze ,ze mysli o środkach wczesnoporonnych tzn o zabiciu maleńkiej istoty.Dla mnie to okrutne.

Czy to na 100% ciąża:((??

27 paź 2011 - 16:24:48

Cytat
rybka
Nie mogę czytać ,gdy dziewczyna tak lekko pisze ,ze mysli o środkach wczesnoporonnych tzn o zabiciu maleńkiej istoty.Dla mnie to okrutne.
Boi się upośledzenia płodu.

Czy to na 100% ciąża:((??

27 paź 2011 - 16:32:54

żal mi Cie ,na zwolnienie mozesz isc i nikt Cie nie zwolni.po drugie napewno twoja dotychczasowa praca nie zaszkodzila ciazy ja mialam operacje pod narkoza w ciazy na samym poczatku i wszystko bylo oki syn ma 2lata i jest boski :D
jesli usuniesz bedziesz zwyklym tchorzem i niczym innym zabojca

Czy to na 100% ciąża:((??

27 paź 2011 - 16:33:30

Cytat
modliszka80
Cytat
elizkawwo
Wiesz co...

PORYCZAŁAM SIĘ jak napisałaś że to na pewno ciąża.
Wiedz że Cię nienawidzę. Fak, dlaczego to wsystko jest takie nisprawdiedliwe?? Normalni ludzie pragną dziecka,a nie mogą,a ta sobie tu rozważała zatrzymać czy nie zatrzymać hmm ?

Żal.pl ;]


Powodzenia MAMUSIU

Heheh. Buziak;* I nie stresuj się. Na każdego przyjdzie pora. Mój kolega z żoną starali się 5 lat, kupa kasy i czasu poszła na lekarzy. W końcu dzidziuś jest i czekają na szczęśliwe rozwiązanie. Z pretensjami do Boga, nie na szafę i nie do mnie.

Czy to na 100% ciąża:((??

27 paź 2011 - 16:42:06

Cóż kiedy tak czytam te wszystkie odpowiedzi co do tego wątku nie wiem co mam myśleć. Z jednej strony żal mi Cię, ponieważ jest mnóstwo kobiet, które wiele by oddały, żeby być wciąży. Niestety Ty tej ciąży nie chcesz, ale skoro pracujesz w takim, a nie innym miejscu to mogłaś bardziej myśleć o różnego rodzaju zabezpieczeniach. Nie możesz pisać, że środki antykoncepcyjne nie są dla Ciebie.. skoro zdecydowałaś się na uprawianie seksu to myślę, że każdy powinien liczyć się z wpadką. Nawet same prezerwatywy nie dają 100% gwarancji.

Czy to na 100% ciąża:((??

27 paź 2011 - 16:42:16

Cytat
kaazia
Cytat
misscleopatra
No właśnie cholera ja nie chce żadnego zwolnienia, nie mogę sobie na to pozwolić, bo mam narazie umowę na czas próbny do grudnia. A stracić jej nie mogę po prostu... Wiem, że nie jest. Prezerwatywy też mogą czasem zawieść, a środki anty... nie dla mnie:( Uczepiłam się jeszcze myśli, że może coś test źle pokazał bo wieczorem robiłam a opóźnienie miesiączki poprzez zmianę trybu życia i otoczenia, tj promieniowanie każdego dnia... I będę nią żyć do poniedziałku, aż lekarz wyda swój werdykt:] Nie wiem co będzie dalej. Myślę o środkach wczesnoporonnych.

...
Dla Ciebie praca jest ważniejsza od zycia poczętego?? Chyba jesteś chorą karierowiczką, skoro wolisz pracę i to dla Ciebie ważniejsze.
Wiesz ile osób ma problem z zajściem w ciążę i jaka to tragedia dla nich i jak modlą się o te dwie kreski na teście? A Ty po prostu sobie chcesz poronić.
Dla mnie to zabijanie jest i niech mi nikt nie chrzni o tym, że to jeszcze nie człowiek. Gówno prawda :/

Trzeba brać odpowiedzialność za to, co się w życiu robi. Ale po co, tak jest łatwiej :/

Praca to w życiu nie wszystko. Jak poczujesz się, jak już się dorobisz, będziesz miała wszystko, będziesz chciała mieć dzidziusia, a okaże się, że jednak nie możesz juz mieć dzieci?? Myślałaś o tym?

Jeśli masz ciężką sytuację materialną, to przecież na pewno masz bliskie osoby, które Ci pomogą.

Błagam Cię, zastanów się nad tym 1000000 razy zanim podejmiesz najgłupszą w życiu decycję.

Może to nie moja sprawa, ale zawsze stanę w obronie życia nienarodzonego.

zgadzam się po części...
nie życzę Ci tego oczywiście, ale chyba nie wiesz, jak to jest poronić, chyba nie wiesz co kobieta wtedy czuje, nie wiesz jak to jest leżeć w szpitalu ze szczęśliwymi mamusiami, wtedy kiedy Ty czekasz na zabieg łyżeczkowania bo właśnie poroniłaś...i potem ten czas po powrocie do domu...te wszystkie myśli...

życzę Ci szczęśliwego donoszenia ciąży i zdrowego , ślicznego dzidziusia.
i szczerze Ci zazdroszczę!

Czy to na 100% ciąża:((??

27 paź 2011 - 16:43:41

Ja akurat jestem za aborcją i tym by kobieta miala wybór, ale tylko jezeli się zabezpieczala i nie uwaza aborcji z aantykoncepcje a za ostatecznosc... a nie tak jak Ty, sorki ale jestes totalnie głupia i nieodpowiedzialna i ani troche nie jest mi Ciebie zal :/ wiedzialas, że nie mozesz i nie chcesz zajsc i stosowalas jedynie stosunek przerywany? i Ty masz 21 lat? nie wiesz, ze facet wcale nie musi się w Ciebie spuścic zebys zaszła? nie wiesz ze przed wytryskiem z penisa wydziela się płyn w którym mogą się znalezc jakies plemniki? no litosci... Trzeba się było zabezpieczac, a nie teraz wycie i "co ja mam robic" :/ Teraz to przyjmij na klate i zapłać za swoją głupote.

Czy to na 100% ciąża:((??

28 paź 2011 - 22:19:36

Rozmowę z kierownikiem mam już za sobą... Na szczęście trafiłam na faceta o naprawdę dobrym sercu. Kazał cieszyć się i nie martwić, bo miejsce pracy dla mnie będzie miał. I od dziś zajmuję się tylko rejestracją pacjentów. A rozmowę z szefową wziął na siebie i powiedział, że zrobi tak, aby to przełknęła. Spadł wielki ciężar ze mnie, że nie muszę się martwić o pracę. W styczniu prawdopodobnie ślub, aby jeszcze brzuszka nie było bardzo widać:)

następna dyskusja:

ciaza...