Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 15:51:50

ciesz się, musiałaś się z tym liczyć decydując się na współżycie

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 15:52:16

Jest tyle kobiet, które za możliwość bycia w ciąży dałby by tak dużo, a Ty być może masz ten zaszczyt. Dziecko to najcudowniejszy dar,nic nie można z tym porównać, to nowe życie, które trwa od początku nawet jeśli jest małe jak ziarenko piasku.

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 15:52:38

No właśnie ona nie rozumie, co to znaczy... Gdybym ja pracowała w takim miejscu, to robiłabym wszystko żeby czasem nie zajść w ciąże - tabsy, gumki i co tylko się da na raz i nie dlatego, że bałabym się ciąży, której nie chcę, ale tego co stałoby się gdybym jednak wpadła. Ludzie nie mają wyobraźni...

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 15:52:39

Ty naprawdę istniejesz czy jesteś bohaterką porąbanej książki którą czytam?
Rodziców się boisz a nie stosowałaś żadnej antykoncepcji <ściana>

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 15:52:58

Ty się teraz powinnaś martwić czy praca w takich warunkach nie spowodowała uszkodzenia zarodka...Kij z rodzicami i innymi.

zweryfikowana
Posty: 866
Ostrzeżenia: 1/5

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 15:53:31

Cytat
misscleopatra
21. Gdybym miała inną styuację, cieszyłabym się. Z rodzicami chłopaka jakoś pójdzie, mają inne podejście. Gorzej z moimi. To wszystko może spotkać innych. Nie mnie. Ich zdaniem... I to nic, że jestem pełnoletnia, że pracuję i zarabiam na siebie. Co innego, gdybym mieszkała sama. A tak zostaje tylko przeprowadzka do faceta, na szczęście ma swoje piętro do dyspozycji. Jak lekarz potwierdzi, jakoś się oswoję z tą myślą, że będzie... Najgorsze jest właśnie to starcie w domu.

gratuluje zabijac wlasne dziecko by zadowolic rodziców -CHORE, jestes zwyklym tchórzem, w dodatku z facetem byc 3 lata i mordowac wasze dziecko,przyklasnijmy wszyscy z w dlonie

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 15:53:33

a bierz sobie środki wczesnoporonne,za pare lat płacz ze zajsc w ciaze nie mozesz;/

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 15:53:49

na Twoim miejscu jeszcze dzisiaj udałabym się do ginekologa prywatnie,żeby potwierdzić czy to ciąża!!!to promieniowanie mogło już zaszkodzić dziecku oile jesteś w ciąży i koniecznie powiedz dla gina w jakich warunkach pracujesz

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 15:53:59

Cytat
matylda_jasmin
madziutex i alicja70 - mają rację, popieram ich zdanie
a ja sądzę,że ten wątek niewiele ma wspólnego z prawdą
a jeśli ma, to mnie ręce opadły i inne członki też
Najgorsze jest to, że chyba właśnie ma...Ja nie wiem w jakim świecie żyje ta dziewczyna, ale wydaje mi się, że chyba pomyślała sobie, że w ten sposób pozbędzie się dziecka...Napromieniuje i ot będzie po kłopocie.

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 15:54:57

Powinnaś się cieszyć a nie żałować że jesteś w ciąży ... nawet nie zdajesz sobie sprawy ile osób chciało by być na twoim miejscu ! jak już jesteś w tej ciąży powinnaś zadbać o siebie i o dziecko a nie gdybać co będzie bo teraz to akurat jest chyba najmniej ważne .. życie zawsze jakoś się układa .

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 15:55:56

Po prostu brak mi słów. Nie jedna oddałaby wszystko by być na twoim miejscu!. Po za tym w życiu bym nie wzięła żadnych tabletek na poronienie ani nic z tych rzeczy. Widocznie tak musiało się stać.
A skoro się nie zabezpieczacie to ja nie wiem czemu Ty się dziwisz,że jesteś w ciąży. Ciekawa jestem co na to twój partner.

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 15:56:10

Pozytywny to pozytywny. Ale ile masz lat skoro nie wiesz, że stosunek przerywany to NIE antykoncepcja?

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 15:56:21

Cytat
chuda327
na Twoim miejscu jeszcze dzisiaj udałabym się do ginekologa prywatnie,żeby potwierdzić czy to ciąża!!!to promieniowanie mogło już zaszkodzić dziecku oile jesteś w ciąży i koniecznie powiedz dla gina w jakich warunkach pracujesz




Dokładnie.
Jesteś strasznie nieodpowiedzialna. Pracując w takich warunkach powinnaś się zabezpieczać na wypadek ewentualnej wpadki. Chyba dobrze sobie zdawałas sprawe z tego,że promieniowanie może zaszkodzić ciąży jak już w nią zajdziesz. Naprawde gratuluje bezmyslnosci.

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 15:56:26

Cytat
hanixx
Ty naprawdę istniejesz czy jesteś bohaterką porąbanej książki którą czytam?
Rodziców się boisz a nie stosowałaś żadnej antykoncepcji <ściana>

dokładnie...
Jesteś mega niepoważna i nieodpowiedzialna :/ Chyba wiesz skąd się biorą dzieci :/ Tym bardziej jeśli się tego obawiasz.... Masakra. Piszesz, że jesteś pełnoletnia i zarabiasz na siebie a to co piszesz brzmi jak wypowiedź 13latki...

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 15:56:57

a tatus juz wie?

następna dyskusja:

kulka w pochwie!