Obecnie rozmawiamy o:

tabernakula sklep

gorący temat

Sklep internetowy

40 minut temu

Biznes

44 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 15:33:30

Cytat
modliszka80
ojej przeczytalam srodki wczesnoporonne i lepiej dla tego dziecka zebys jednak nie była w ciązy

Zgadzam się w 100%

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 15:35:28

zachowujesz sie jak kretynka, tyle mam do powiedzenia.
Wielce zdziwiona, ze w ciazy. Trzeba bylo sie zabezpieczac.
Mowisz, ze niby wiesz, ze stosunek przerywany to zadna antykoncepcja, to nie rozumiem Twojego zdziwienia.
Srodki wczesnoporonne? Ciekawe gdzie Ty je kupisz, bo lekarz na pewno nic takiego Ci nie przepisze.
A jak zamowisz gdzies w necie z za granicy to życzę powodzenia... truj sie jak żeś głupia.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-26 15:37 przez madziap.

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 15:37:03

Cytat
misscleopatra
No właśnie cholera ja nie chce żadnego zwolnienia, nie mogę sobie na to pozwolić, bo mam narazie umowę na czas próbny do grudnia. A stracić jej nie mogę po prostu... Wiem, że nie jest. Prezerwatywy też mogą czasem zawieść, a środki anty... nie dla mnie:( Uczepiłam się jeszcze myśli, że może coś test źle pokazał bo wieczorem robiłam a opóźnienie miesiączki poprzez zmianę trybu życia i otoczenia, tj promieniowanie każdego dnia... I będę nią żyć do poniedziałku, aż lekarz wyda swój werdykt:] Nie wiem co będzie dalej. Myślę o środkach wczesnoporonnych.

Przy takiej "odpowiedzialności" praca z promieniowaniem jest skrajną głupotą ;]
Za długo to Ty nie pociągniesz ;p

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 15:37:45

Cytat
modliszka80
ojej przeczytalam srodki wczesnoporonne i lepiej dla tego dziecka zebys jednak nie była w ciązy

Póki mnie to nie dotyczyło, zawsze byłam przeciw. Inaczej jest, jak odczułam na własnej skórze, jak to jest nie mieć żadnych perspektyw na normalne, dalsze życie.

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 15:38:34

Cytat
modliszka80
no skoro test wyszedl pozytywny to pewnie ciaza
a stosunek przerywany nie jest zadna forma zabezpieczenia
my stosujemy od blisko 1,5 roku stosunek przerywany i w ciąży nie jestem jeszcze :)

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 15:38:46

Nie chciałabym być Twoim dzieckiem... :|

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 15:38:51

Cytat
misscleopatra
Cytat
modliszka80
ojej przeczytalam srodki wczesnoporonne i lepiej dla tego dziecka zebys jednak nie była w ciązy

Póki mnie to nie dotyczyło, zawsze byłam przeciw. Inaczej jest, jak odczułam na własnej skórze, jak to jest nie mieć żadnych perspektyw na normalne, dalsze życie.

a ile masz lat jesli mozna wiedziec?

zweryfikowana
Posty: 1.190
Ostrzeżenia: 2/5

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 15:39:01

gratuluje ci.. wiesz ile dziewczyn by chciało być na twoim miejscu.zamiast załamywać się to się ciesz.

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 15:39:05

Cytat
paskudak
Nie ma się co smucić trzeba się cieszyć :)

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 15:39:41

Kochaliście się w dni płodne bez zabezpieczenia i do tego Ty w pracy jesteś poddana promieniowaniu? OMG jestem w szoku...

Cytat
lawenda89
Cytat
modliszka80
no skoro test wyszedl pozytywny to pewnie ciaza
a stosunek przerywany nie jest zadna forma zabezpieczenia
my stosujemy od blisko 1,5 roku stosunek przerywany i w ciąży nie jestem jeszcze :)
A kochacie się regularnie i w dni płodne? Bo jeśli tak, to może coś nie halo z Twoją płodnością...lub jego:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-26 15:40 przez dzwooneczek.

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 15:40:19

Cytat
lawenda89
Cytat
modliszka80
no skoro test wyszedl pozytywny to pewnie ciaza
a stosunek przerywany nie jest zadna forma zabezpieczenia
my stosujemy od blisko 1,5 roku stosunek przerywany i w ciąży nie jestem jeszcze :)

i nazywasz to antykoncepcja ?? czy zabawa na granicy ryzyka?? lubicie jak sie facet na was spu***a, ok to wasza sprawa, ale potem powstaja takie watki i laska teraz mysli o aborcji nie no super!

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 15:40:22

Cytat
lawenda89
Cytat
modliszka80
no skoro test wyszedl pozytywny to pewnie ciaza
a stosunek przerywany nie jest zadna forma zabezpieczenia
my stosujemy od blisko 1,5 roku stosunek przerywany i w ciąży nie jestem jeszcze :)

właśnie jeszcze to dobre słowo

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 15:40:43

Ile Ty masz lat kobieto?! 12?! Coś taka zdzwiona, że jesteś w ciąży? Chyba wiesz jak się dzieci robi? Skoro nie zabezpieczasz się, to chyba logiczne, że masz 50% szans, że nie zajdziesz. I jeszcze do roboty chodzisz, a wiesz, że test wyszedł pozytywny. Ja pierdzielę, jak można być tak nieodpowiedzialnym!!! Weź pod uwagę to, że test prawdę powiedział i nie przepisze Ci nikt "środka wczesnoporonnego" i co, chcesz urodzić ciężko chore dziecko?! Na Twoim miejscu wolałabym mieć dziecko nieplanowane, ale zdrowe, a nie ciężko chore. Ale rób jak uważasz, choć jak dla mnie to kretynizm. Nie wierzę, że są tacy ludzie...

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 15:40:57

zgadzam sie z modliszką - lepiej żebys nie była w ciąży.

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 15:41:43

Jesteś skrajnie nieodpowiedzialna.

następna dyskusja:

kulka w pochwie!