Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

4 minuty temu

Budowa domu

8 minut temu

Projekt wnętrza

42 minut temu

usługi stomatologiczne

45 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

DWA TYGODNIE ABY SCHUDNĄC...........

02 cze 2009 - 16:50:45

nie chce schudnac wcale duzo tylko 2 kg i bedzie juz lepiej , pozatym cwicze codziennie................tylko co zrobic aby zrzucic cokolwiek. Waze aktualnie 60 kg i mam 167 cm.

DWA TYGODNIE ABY SCHUDNĄC...........

02 cze 2009 - 16:53:20

moze jakas przyspieszona dietka................

DWA TYGODNIE ABY SCHUDNĄC...........

02 cze 2009 - 16:55:48

hej ja polecam ocet jabłkowy-przyśpiesza przemiane materii ponadtosuper działa na cere, druga rzecz to błonnik który "zapycha" żołądek i masz uczucie sytości :) pozatym basen ;)

DWA TYGODNIE ABY SCHUDNĄC...........

02 cze 2009 - 16:56:03

takie diety sa bardzo nie bezpieczne i pozniej mamy doczynienia z tzw.efektem jojo ;/

DWA TYGODNIE ABY SCHUDNĄC...........

02 cze 2009 - 16:59:59

hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm....................

DWA TYGODNIE ABY SCHUDNĄC...........

02 cze 2009 - 17:00:29

szybko to się dobrze nie chudnie. Ja chudłam w swoim życiu dwa razy po 17kg i bez efektu jojo, ale pierwszym razem zajęło mi to pół roku, drugim czyli po ciąży 4 miesiące. Zero słodyczy, nie jeść po 18-tej a najlepiej po 16-tej i ruch!

DWA TYGODNIE ABY SCHUDNĄC...........

02 cze 2009 - 17:02:40

Cytat
magdalena1
szybko to się dobrze nie chudnie. Ja chudłam w swoim życiu dwa razy po 17kg i bez efektu jojo, ale pierwszym razem zajęło mi to pół roku, drugim czyli po ciąży 4 miesiące. Zero słodyczy, nie jeść po 18-tej a najlepiej po 16-tej i ruch!

ale ona nie chce chudnąć szybko ..... 2 kg w 2 tygodnie to super mało i super długo.... hmm aczkolwiek sprawa nie łatwa.... może ogranicz jedzonko i wystarczy...?

DWA TYGODNIE ABY SCHUDNĄC...........

02 cze 2009 - 17:05:26

Cytat
AGA70
takie diety sa bardzo nie bezpieczne i pozniej mamy doczynienia z tzw.efektem jojo ;/

hihihihi aha .... no to jak widać mało osób przeczytało to co napisałaś POD tytułem... zdecydowana większość przeczytała JEDYNIE TYTUŁ.... masakra! efekt jojo to może się pojawić przy straceniu 20 kg w 1 tydzien... a nie 2 kg w 2 tygodnie.... ;ppp

DWA TYGODNIE ABY SCHUDNĄC...........

02 cze 2009 - 17:07:59

ale tak jak pisze chodzi mi o kg dwa.............jak jakas laska pisała ze w miesiac schudła 2 kg to wszystkie zgodnie orzekły ze to bardzo mało.

DWA TYGODNIE ABY SCHUDNĄC...........

02 cze 2009 - 17:10:22

mi własnie potrzeba mało czasu bo jak wiem ze mam go wiecej to odkładam sobie na póżniej a tak to wiem ze musze sie wziac za siebie!!!!!!!!!!!!!

DWA TYGODNIE ABY SCHUDNĄC...........

02 cze 2009 - 17:10:38

2 kg w 2 tygodnie to bardzo racjonalne liczby... czyli 1 kg tygodniowo... to racjonalnie zrzucone kilogramy i najprawdopodobniej bezpowrotnie, tak więc gratuluję zdrowego rozsądku i brawa bo tak się powinno zrzucać jak się chce to zrobić z głową :)

DWA TYGODNIE ABY SCHUDNĄC...........

02 cze 2009 - 17:10:41

Cytat
littlemiss
Cytat
magdalena1
szybko to się dobrze nie chudnie. Ja chudłam w swoim życiu dwa razy po 17kg i bez efektu jojo, ale pierwszym razem zajęło mi to pół roku, drugim czyli po ciąży 4 miesiące. Zero słodyczy, nie jeść po 18-tej a najlepiej po 16-tej i ruch!

ale ona nie chce chudnąć szybko ..... 2 kg w 2 tygodnie to super mało i super długo.... hmm aczkolwiek sprawa nie łatwa.... może ogranicz jedzonko i wystarczy...?

PRZECZYTAŁAM TO. i wiem że to nie dużo i podałam również swoje metody,ale na każdego działa co innego, ale ruch chyba na każdego :):):)

DWA TYGODNIE ABY SCHUDNĄC...........

02 cze 2009 - 17:11:23

mój grzech kawa czarna z cukrem...................

DWA TYGODNIE ABY SCHUDNĄC...........

02 cze 2009 - 17:13:11

fakt-grzech :) ja właśnie zaczynałam odchudzanie od niesłodzenia kawy i herbaty, dziś nie wypiłabym słodkiej-fuuuuuuuuuuj!!! :)

DWA TYGODNIE ABY SCHUDNĄC...........

02 cze 2009 - 17:13:11

tez tak sadze ze to nie skonczy sie jo jo ;) dobra nie jesc po 18, troche ruchu i zero słoyczy...........

następna dyskusja:

Problem z okresem