Obecnie rozmawiamy o:

Dom czy mieszkanie

gorący temat

Meble

45 minut temu

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 75
Ostrzeżenia: 1/5

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

12 paź 2011 - 13:46:19

Cytat
kacper_blokers
ile jeszcze wątków założysz??????


[embed_image 2152924da4d267bffd501a5393ab07ee]

tzn?? : /

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

12 paź 2011 - 13:46:37

jak Ci mogę pomóc? Mam za Ciebie urodzić? Mam za Ciebie próbować? Czy może mam usiąść obok Was i zagrzewać do roboty? A może mam za Was udać się do lekarza? Co byś wolała?

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

12 paź 2011 - 13:46:50

Jak przez ok 1 rok nie uda ci się zajsc to odiwedz ponownie lekarza, a tak to proboj, nie od razu krakow zbudowano :)

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

12 paź 2011 - 13:46:57

Za bardzo chcesz nie skupiasz się na przyjemności tylko myślisz czy zajdziesz.
Postaraj się wyluzować , urozmaićcie swoje życie seksualne i starajcie się dalej.
Dopiero po roku, dwóch nieudanych starań powinnaś się zwracać do lekarza.

zweryfikowana
Posty: 1.298
Ostrzeżenia: 1/5

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

12 paź 2011 - 13:47:42

moja znajoma starała się dłużej i w końcu poszła do znajomego lekarza który zlecił jej dokładne badania hormonów (bo mąż miał wszystko ok). Okazało się że jakiegoś hormonu ma za dużo, miesiąc po rozpoczętej kuracji zaszła w ciążę i właśnie dziś ma mieć wywoływany poród:) Czasami warto poradzić się lekarza...
a moi rodzice starali się o moją siostrę dwa lata i sami się wystarali:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-12 13:48 przez prezesu.

zweryfikowana
Posty: 468
Ostrzeżenia: 1/5

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

12 paź 2011 - 13:48:11

Cytat
sssysia
u lekarza byłam i dał tylko kwas foliowy ..
SPRÓBUJ WYLICZYC DNI PŁODNE :) U MNIE ZADZIAŁAŁO I ZA PIERSZYM RAZEM TERAZ MAM 6 MIESIECZNEGO CUKIERKA :)

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

12 paź 2011 - 13:48:21

autorko ile masz lat? ile ma lat Twój facet? Macie już dzieci?

niezweryfikowana
Posty: 75
Ostrzeżenia: 1/5

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

12 paź 2011 - 13:50:53

Cytat
madziutex
autorko ile masz lat? ile ma lat Twój facet? Macie już dzieci?

ja mam 20 lat.
mój facet ma 22.
i mamy już córeczkę.

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

12 paź 2011 - 13:51:09

Staralam sie z mezem o dziecko prawie 3 lata, udalo mi sie dzieki prowadzeniu kalendarzykai mierzenia tempki:) zaszlam w pierwszy miesiac po tym jak zastosowalam ta metode. Dziaj jestem mama 1,5 miesiecznej Maji:) Polecam Ci jeszcze zrobic badania hormonalne np:prolaktyne.życze Wam powodzenia
ps. Nie spinaj sie za mocno, im bardziej chcesz tym trudniej zajść:) wrzućcie na luz.

Cytat
madziutex
jak Ci mogę pomóc? Mam za Ciebie urodzić? Mam za Ciebie próbować? Czy może mam usiąść obok Was i zagrzewać do roboty? A może mam za Was udać się do lekarza? Co byś wolała?
Nie bądz zlosliwa, skoro nie masz nic do powiedzenia to sie nie odzywaj. Strasznie nie lubie chamstwa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-12 13:53 przez misiaszek.

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

12 paź 2011 - 13:54:46

Cytat
sssysia
Cytat
madziutex
autorko ile masz lat? ile ma lat Twój facet? Macie już dzieci?

ja mam 20 lat.
mój facet ma 22.
i mamy już córeczkę.

Aha. No to ja nie wiem czego od nas oczekujesz - bezpłodni nie jesteście, więc ja nie rozumiem problemu?

niezweryfikowana
Posty: 75
Ostrzeżenia: 1/5

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

12 paź 2011 - 13:54:53

właśnie, koleżanka u góry dobrze napisała.
także nie lubię chamstwa.

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

12 paź 2011 - 13:55:53

Cytat
sssysia
Cytat
madziutex
autorko ile masz lat? ile ma lat Twój facet? Macie już dzieci?

ja mam 20 lat.
mój facet ma 22.
i mamy już córeczkę.
20 lat i drugie dziecko? Ja rozumiem miec parcie na dzieci, ale bez przesady......:/

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

12 paź 2011 - 13:57:56

Cytat
misiaszek
Staralam sie z mezem o dziecko prawie 3 lata, udalo mi sie dzieki prowadzeniu kalendarzykai mierzenia tempki:) zaszlam w pierwszy miesiac po tym jak zastosowalam ta metode. Dziaj jestem mama 1,5 miesiecznej Maji:) Polecam Ci jeszcze zrobic badania hormonalne np:prolaktyne.życze Wam powodzenia
ps. Nie spinaj sie za mocno, im bardziej chcesz tym trudniej zajść:) wrzućcie na luz.
Cytat
madziutex
jak Ci mogę pomóc? Mam za Ciebie urodzić? Mam za Ciebie próbować? Czy może mam usiąść obok Was i zagrzewać do roboty? A może mam za Was udać się do lekarza? Co byś wolała?
Nie bądz zlosliwa, skoro nie masz nic do powiedzenia to sie nie odzywaj. Strasznie nie lubie chamstwa

no proszę Cię! Ja zapytałam, jak my na Szafie mamy im pomóc. U lekarza byli, bezpłodni nie są, więc czego od nas oczekuje? 3 miesiące to długo? 3 lata to rozumiem, ale 3 miesiące? Mam do powiedzenia to, że zamiast biadolić to trzeba się uzbroić w cierpliwość i próbować. A to co piszą dziewczyno o dniach płodnych, to chyba każda kobieta wie na czym to polega? Czy nie?

niezweryfikowana
Posty: 380
Ostrzeżenia: 1/5

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

12 paź 2011 - 14:00:31

Cytat
Atmosphere86
hehe kobieto 3 miesiace nie oznaczaja ze juz musisz byc bezplodna, ludzie staraja sie po 2-3 lata, nie panikuj, wejdz w google wpisz kalendarz dni plodnych on Ci obliczy kiedy.
Przede wszystkim nie mysl o tym tak intensywnie bo czasami wlacza sie blokada psychiczna.

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

12 paź 2011 - 14:01:19

Nie martw się :) Trzy miesiące to nie tak długo... Trzymam kciuki

następna dyskusja:

figura- proszę o oceny