Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

12 paź 2011 - 14:03:48

Cytat
madziutex
Cytat
misiaszek
Staralam sie z mezem o dziecko prawie 3 lata, udalo mi sie dzieki prowadzeniu kalendarzykai mierzenia tempki:) zaszlam w pierwszy miesiac po tym jak zastosowalam ta metode. Dziaj jestem mama 1,5 miesiecznej Maji:) Polecam Ci jeszcze zrobic badania hormonalne np:prolaktyne.życze Wam powodzenia
ps. Nie spinaj sie za mocno, im bardziej chcesz tym trudniej zajść:) wrzućcie na luz.
Cytat
madziutex
jak Ci mogę pomóc? Mam za Ciebie urodzić? Mam za Ciebie próbować? Czy może mam usiąść obok Was i zagrzewać do roboty? A może mam za Was udać się do lekarza? Co byś wolała?
Nie bądz zlosliwa, skoro nie masz nic do powiedzenia to sie nie odzywaj. Strasznie nie lubie chamstwa

no proszę Cię! Ja zapytałam, jak my na Szafie mamy im pomóc. U lekarza byli, bezpłodni nie są, więc czego od nas oczekuje? 3 miesiące to długo? 3 lata to rozumiem, ale 3 miesiące? Mam do powiedzenia to, że zamiast biadolić to trzeba się uzbroić w cierpliwość i próbować. A to co piszą dziewczyno o dniach płodnych, to chyba każda kobieta wie na czym to polega? Czy nie?

ładniej by bylo jakbys wlasnie w ten sposób sie wypowiedziała. troche kultury nikomu nie zaszkodzi:)

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

12 paź 2011 - 14:04:51

Cytat
sssysia
staram się z moim narzeczonym od 3 miesięcy o dzidziusia i nic nie wychodzi. ;(
doradźcie co można zrobić aby było łatwiej ... będę wdzięczna.
napisze ktoś?? ;[

<moderacja - korekta tytułu>


To jeszcze żadna tragedia :)
Moja koleżanka też stara się o dziecko już pół roku i zaczyna się martwić.
była u ginekologa, zbadała hormony i na tej podstawie lekarz przepisał jej środki na pobudzenie jajników. Była też na jakimś zabiegu co jakiś kontrast jej wstrzykiwali.. czy pomogło ?i.. dalej się starają...

ale nie ma się co martwić - przynajmniej jej lekarz tak mówi, że jak przez 2 lata nic nie zmajstrujecie to dopiero wtedy są powody do obaw :) także do dzieła :D

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

12 paź 2011 - 14:05:20

odpuść ;)) dajcie sobie na wstrzymanie a i dzidzia bedzie ;) znam dziewczyne co starała sie ok. 3lat aż w końcu dała sobie spokój, znalazła fajną pracę a tu wpadka ;D i teraz jest mamą ;] za bardzo wywierasz na sobie presję, że chcesz być matką ;]

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

12 paź 2011 - 14:06:01

Przestań się starać i z każdym razem jak idziesz do łóżka myśleć" musi się udać" wszystko w twojej psychice jest zablokowane bo chcesz na chama i uwierz wiem z doświadczenia;)
Niech będzie spontan i zobaczysz ze sie uda.;D nic na siłe

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

12 paź 2011 - 14:06:36

Wyślij faceta na badania - od tego trzeba zacząć - może u niego jest coś nie tak....

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

12 paź 2011 - 14:07:27

Przede wszystkim, kiedy kochacie się, nie myślcie o tym, czy dojdzie do zapłodnienia czy nie. Bawcie się seksem. Ja też starałam się przez rok z mężem o dziecko. I non stop myśleliśmy czy się uda czy nie, aż w końcu koleżanka mi doradziła, by wziąść na luz i nie myśleć o tym :). Nam się udało :)

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

12 paź 2011 - 14:07:34

zbadajcie się oboje pod kątem niepłodności
3 miesiące to nie jest jakoś strasznie długo, ale zawsze lepiej wiedzieć od początku jak sprawa wygląda :)

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

12 paź 2011 - 14:09:19

poza tym jak kochacie się non stop czy często to też plemniki twojego faceta są słabsze ;) - tak ginekolog mi mówił
do tego liczy się też te dni płodne kiedy się ma ;)
ale żeby o bezpłodności mówić to DUŻO DUŻO za wcześnie.

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

12 paź 2011 - 14:10:08

ja też się staram już 3 miesiąc i nic z córką zaszłam w ciążę w 3 cyklu jak sobie odpuściliśmy i wyjechaliśmy na długi weekend.
Głowa ma też znaczenie. Po roku współżycia przynajmniej 2 razy w tygodniu można mówić o jakimś problemie i wtedy trzeba iśc do lekarza. Generalnie czytałam żeby kobieta najlepiej była na plecach, potem trochę poleżała i nawet może sobie poduszkę pod pupę włożyć ( wiem, że to śmieszne). Ale najważniejszy to luz. Rozumiem że się martwisz a niektóre dziewczyny nie bądźcie chamskie.
daj znać jak się uda. Pozdrawiam

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

12 paź 2011 - 14:10:21

Cytat
edytka86
Cytat
sssysia
Cytat
madziutex
autorko ile masz lat? ile ma lat Twój facet? Macie już dzieci?

ja mam 20 lat.
mój facet ma 22.
i mamy już córeczkę.
20 lat i drugie dziecko? Ja rozumiem miec parcie na dzieci, ale bez przesady......:/
z calym szacunkiem ,ale co Ci do tego? Dziewczyna jest pelnoletnia i nie Tobie to oceniac! Dziewczyny skad tyle jadu??

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

12 paź 2011 - 14:10:30

A ja proponuję kupić testy owulacyjne...mojej przyjaciółce pomogły

niezweryfikowana
Posty: 75
Ostrzeżenia: 1/5

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

12 paź 2011 - 14:11:52

dam znać jak się uda, i dziękuję bardzo za dobre słowa :)

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

12 paź 2011 - 14:13:34

Cytat
sylka1232
Szczerze moja znajoma starała sie o dziecko 4 lata i ktos jej doradzil zeby kochali sie od tyłu jest łatwiej i wieksze prawdopodobienstwo:)
Powodzenia
lol

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

12 paź 2011 - 14:16:06

jeny dziecko nie tak łatwo sobie "zrobić" po co panikujesz, stres nie pomaga raczej wiec sie uspokuj i jak wyzej kolezanka napisała nie zakładaj głupich wątków heh

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

12 paź 2011 - 14:16:10

Stres spowodowany brakiem ciąży to Twój najgorszy wróg. Musicie z partnerem się zrelaksować i nie myśleć o tym czy tym razem się uda bo nie osiągniecie zamierzonego celu a nie o to Wam przecież chodzi, prawda?? Możesz jeszcze obliczyć kidy masz dni płodne i wtedy próbować. Na pewno Wam się uda tylko spokojnie i bez stresu.
POWODZENIA :)

następna dyskusja:

figura- proszę o oceny