Obecnie rozmawiamy o:

Wakacje w Hiszpanii.

gorący temat

Dobry barber w Rzeszowie

14 minut temu

Drukarnia

45 minut temu

Samochód.

godzinę temu

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tabletki anty a ciaza

12 paź 2011 - 16:43:01

Cytat
karola17
Skoro się nie spuścił to nie ma szans.Ja się nie zabezpieczam od ponad roku i jakoś nie jestem w ciąży.I nie staram się o dzidzie nie kończy we mnie więc nie jestem


Tylko czekać, aż założysz wątek "Jak to możliwie, że zaszałam w ciążę?!"

Dziewczyny jak możecie uprawiać seks mając o tym ZEROWE pojęcie?? Do tej pory miałaś duże szczęście, że nie zaszłaś w ciąże skoro się nie zabezpieczaliście! To, że się nie "spuścił" jak to nazwałaś nie znaczy, że Cię nie zapłodnił!! Plemniki nie są tylko w spermie!

tabletki anty a ciaza

12 paź 2011 - 16:52:53

Cytat
kasia_susu
Cytat
karola17
Skoro się nie spuścił to nie ma szans.Ja się nie zabezpieczam od ponad roku i jakoś nie jestem w ciąży.I nie staram się o dzidzie nie kończy we mnie więc nie jestem


Tylko czekać, aż założysz wątek "Jak to możliwie, że zaszałam w ciążę?!"

Dziewczyny jak możecie uprawiać seks mając o tym ZEROWE pojęcie?? Do tej pory miałaś duże szczęście, że nie zaszłaś w ciąże skoro się nie zabezpieczaliście! To, że się nie "spuścił" jak to nazwałaś nie znaczy, że Cię nie zapłodnił!! Plemniki nie są tylko w spermie!

podpisuje się pod tym. Ile wy macie lat? Chyba powinnyscie cos wiedziec na temat seksu i ciązy, skoro zdecydowałyście się na wspolzycie.
a najlepsze sa teksty typu " ja od zawsze kocham sie bez zabezpieczenia, ale nie konczy we mne i jakos nie zaszlam w ciaze"
i jeszcze przekonuje ze to jest metoda antykoncepcji... Boze widzisz, a nie grzmisz

tabletki anty a ciaza

12 paź 2011 - 16:54:45

Cytat
Nasti1111
Cytat
marzena1122
nawet jesli wtedy byl stosunek przerywany??

Stosunek pzrerywany, to nie antykoncepjca! To mit. W ogóle nie zabezpiecza.
Dokladnie.Tak powstała moja córka

tabletki anty a ciaza

12 paź 2011 - 16:54:58

Ciemnogród tralalalaa

tabletki anty a ciaza

12 paź 2011 - 16:57:17

Jest to możliwe, ze jestes w ciazy.

tabletki anty a ciaza

12 paź 2011 - 16:59:41

Cytat
Nasti1111
Cytat
marzena1122
nawet jesli wtedy byl stosunek przerywany??

Stosunek pzrerywany, to nie antykoncepjca! To mit. W ogóle nie zabezpiecza.

dokładnie, nie moge czytać tych wątków 'kochalismy sie ale nie skończył we mnie, nie moge byc w ciąży'
Jak pisze koleżanka stosunek przerwany to żaden sposób, poczytaj w necie na te tematy a się dowiesz wielu rzeczy.

tabletki anty a ciaza

12 paź 2011 - 17:00:52

tak mogłaś zajść, ponieważ odstawiłaś tabletki, więc nie byłaś zabezpieczona, a stosunek przerywany to żadna metoda. I wszystko w temacie. Czekaj na okres a jak się nie pojawi zrób test, najlepiej z porannego moczu. Wszystko w temacie.

następna dyskusja:

figura- proszę o oceny