Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:23:45

Dziewczyny,dzisiaj od rana podczas oddawania moczu boli mnie cewka moczowa,bol jest tylko pod koniec oddawania moczu i jest dosc silny, takze czesciej musze korzystac z toalety,dzis biegalam non stop;/ czy ktoras wie co to moze byc lub miala cos takiego?do gin najwczesniej moge pojsc w srode;/

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:25:49

zapalenie pęcherza moczowego:D mam dokladnie to samo teraz, ide jutro do lekarza:) dostaniesz leki doustne do stosowania przezok tydzien lub dwa i przejdzie, pij soki z zurawiny- to pomaga na chory pecherz:)

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:27:17

zAPALENIE PĘCHERZA LUB CEWKI MOCZOWEJ. Potrzebne tabletki FURAGIN



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-09 21:30 przez kika7.

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:27:27

Zapalenie cewki moczowej...

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:27:47

Dokładnie, możesz iść nawet do rodzinnego, on Ci przepisze leki, nie są drogie, niedawno sama to przechodziłam, ból jakbyś siusiała wrzątkiem... Idź do rodzinnego :) Już jutro!

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:28:46

Ah i dodam, ze te leki na pecherz sab. tanie, ja chyba z 3-5 złotych płaciłam za wsio:)

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:28:58

Oj nieprzyjemne, miałam i w sumie sama wyleczyłam i do tej pory się nie powtórzyło (oczywiście gdy jest nawrót albo dostępne leki nie pomogą do lekarza) ale ja polecam ze swojej strony urosept i tabletki z żurawiną

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:28:59

Cytat
edytka86
zapalenie pęcherza moczowego:D mam dokladnie to samo teraz, ide jutro do lekarza:) dostaniesz leki doustne do stosowania przezok tydzien lub dwa i przejdzie, pij soki z zurawiny- to pomaga na chory pecherz:)
Albo cewki moczowej. bakterie i przeziebienie ;) leć do apteki po tabletki, a jak nie przejdzie, to do lekarza po skierowanie na badanie moczu. Będziesz żyć ;))))

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:29:02

Żurawinka jest dobra i duuzo witaminy C

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:29:06

zdecydowanie zapalenie pęcherza - polecam wybrać się do apteki opisać co i jak i na pewno otrzymasz poradę jaki lek mogłabys stosować by ciut załagodzić do czasu wizyty u ginekologa:)

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:29:33

zapalenie pecherza. Idz do lekarza, dostaniesz leki. Pij duzo. Picie duzych ilosci plynow wyplukuje drobnoustroje z pecherza moczowego. Zurawina ma dzialanie odkazajace drogi moczowe. Mozesz tez kupic ziola, ktore sa stosowane w chorobach nerek i pecherza.

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:29:42

ok to pojde do rodzinnego ale mam te tabletki furagin bo stosowalam je w ciazy, moglabym je wziac na wlasna reke?tylko ze jeden minus ze biore tabletki anty i nie wiem czy moge mieszac...jednak pojde do tego lekarza



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-09 21:30 przez Funny_Sunny.

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:30:06

Po prostu zapalenie dróg moczowych, pęcherza. Nie musi to być ginekolog, wystarczy lek. rodzinny. Jeżeli masz w domu sok z żurawin to pij.

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:30:06

Zapewne zapalenie pęcherza. Bardzo upierdliwe choróbsko. Konieczny lekarz- furagina, cipronex ani żaden inny lek nie jest bez recepty;) szybko poczujesz ulgę po lekach;) jestem ekspertem w tej chorobie, mam ją średnio raz ma m-c w okresie jesienno zimowym. Nie chodzi o cienkie ubieranie się itp. Mam niestety taką skłonność, czasem złapię nawet w upalne lato;P

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:30:22

Aaaa i dużo pij szczególnie kwaśne rzeczy (np wode z cytryną) będziesz dużo latać do łazienki ale za to szybciej wypłukasz bakterie

następna dyskusja:

penisy są.. smieszne :P