Obecnie rozmawiamy o:

Biznes

1 minutę temu

tabernakula sklep

21 minut temu

zakupy internetowe

45 minut temu

Budowa domu

50 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:23:45

Dziewczyny,dzisiaj od rana podczas oddawania moczu boli mnie cewka moczowa,bol jest tylko pod koniec oddawania moczu i jest dosc silny, takze czesciej musze korzystac z toalety,dzis biegalam non stop;/ czy ktoras wie co to moze byc lub miala cos takiego?do gin najwczesniej moge pojsc w srode;/

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:25:49

zapalenie pęcherza moczowego:D mam dokladnie to samo teraz, ide jutro do lekarza:) dostaniesz leki doustne do stosowania przezok tydzien lub dwa i przejdzie, pij soki z zurawiny- to pomaga na chory pecherz:)

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:27:17

zAPALENIE PĘCHERZA LUB CEWKI MOCZOWEJ. Potrzebne tabletki FURAGIN



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-09 21:30 przez kika7.

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:27:27

Zapalenie cewki moczowej...

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:27:47

Dokładnie, możesz iść nawet do rodzinnego, on Ci przepisze leki, nie są drogie, niedawno sama to przechodziłam, ból jakbyś siusiała wrzątkiem... Idź do rodzinnego :) Już jutro!

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:28:46

Ah i dodam, ze te leki na pecherz sab. tanie, ja chyba z 3-5 złotych płaciłam za wsio:)

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:28:58

Oj nieprzyjemne, miałam i w sumie sama wyleczyłam i do tej pory się nie powtórzyło (oczywiście gdy jest nawrót albo dostępne leki nie pomogą do lekarza) ale ja polecam ze swojej strony urosept i tabletki z żurawiną

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:28:59

Cytat
edytka86
zapalenie pęcherza moczowego:D mam dokladnie to samo teraz, ide jutro do lekarza:) dostaniesz leki doustne do stosowania przezok tydzien lub dwa i przejdzie, pij soki z zurawiny- to pomaga na chory pecherz:)
Albo cewki moczowej. bakterie i przeziebienie ;) leć do apteki po tabletki, a jak nie przejdzie, to do lekarza po skierowanie na badanie moczu. Będziesz żyć ;))))

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:29:02

Żurawinka jest dobra i duuzo witaminy C

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:29:06

zdecydowanie zapalenie pęcherza - polecam wybrać się do apteki opisać co i jak i na pewno otrzymasz poradę jaki lek mogłabys stosować by ciut załagodzić do czasu wizyty u ginekologa:)

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:29:33

zapalenie pecherza. Idz do lekarza, dostaniesz leki. Pij duzo. Picie duzych ilosci plynow wyplukuje drobnoustroje z pecherza moczowego. Zurawina ma dzialanie odkazajace drogi moczowe. Mozesz tez kupic ziola, ktore sa stosowane w chorobach nerek i pecherza.

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:29:42

ok to pojde do rodzinnego ale mam te tabletki furagin bo stosowalam je w ciazy, moglabym je wziac na wlasna reke?tylko ze jeden minus ze biore tabletki anty i nie wiem czy moge mieszac...jednak pojde do tego lekarza



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-09 21:30 przez Funny_Sunny.

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:30:06

Po prostu zapalenie dróg moczowych, pęcherza. Nie musi to być ginekolog, wystarczy lek. rodzinny. Jeżeli masz w domu sok z żurawin to pij.

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:30:06

Zapewne zapalenie pęcherza. Bardzo upierdliwe choróbsko. Konieczny lekarz- furagina, cipronex ani żaden inny lek nie jest bez recepty;) szybko poczujesz ulgę po lekach;) jestem ekspertem w tej chorobie, mam ją średnio raz ma m-c w okresie jesienno zimowym. Nie chodzi o cienkie ubieranie się itp. Mam niestety taką skłonność, czasem złapię nawet w upalne lato;P

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:30:22

Aaaa i dużo pij szczególnie kwaśne rzeczy (np wode z cytryną) będziesz dużo latać do łazienki ale za to szybciej wypłukasz bakterie

następna dyskusja:

penisy są.. smieszne :P