Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

07 maj 2010 - 21:07:05

akurat dzisiaj czytałam o tym na ich stronie.. Wydaje mi się, że to pic na wodę. Ja też mogę sobie założyć strone, poprzerabiać zdjęcia ludzi w Corelu czy innym Photoshopie i napisać, że pani Krysia z Białegostoku schudła 20 kg a pan Józef z Migdajewa schudł 35. Jeszcze tylko podać swój numer konta... i gotowy biznes ;p
A tak szczerze, jeśli juz dostaniesz to na maila i zaczniesz stosować, proszę daj mi znać po tych 9 dniach :))

A co do kopenhaskiej - ja właśnie słyszałam że działa, ale bardzo szybko wraca jojo... możecie mnie wtajemniczyć?

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

07 maj 2010 - 21:08:00

a czo to?:D

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

08 maj 2010 - 13:51:21

niech ten ktos sobie przerabia zdjecia jak chce , wazne ze jest tyle dziewczyn ktore wypowiadaja sie na ten temat pozytywnie stosujac ta diete , wszystkie sa zadowolone. wiec cos w tym musi byc ;) to jak w koncu , zle wplywa na ten caly proces pomiedzy jakims posilkiem garstka orzechow ? ;p

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

10 maj 2010 - 16:31:30

Dziewczyny czy mogłaby któraś wysłać mi tą dietę turbo na maila ? ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja) z góry dzięki.

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

10 maj 2010 - 16:35:49

Dziewczyny czy mogłaby któraś wysłać mi tą dietę turbo na maila ? ;)

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

14 lip 2010 - 13:29:02

Hey dziewczyny mam pytanie właśnie zabieram się do diety Turbo :) ale jeśli któraś też ma taki zamiar to możemy wspierać się razem :) we 2 zawsze raźniej :)
Jeśli któraś z was ma zamiar się odchudzać i nie chce sama tego robić to niech pisze do mnie na gg 18235677 :) albo na kom 798712531 :P pozdro :)
Jeśli któraś z was ma zamiar się odchudzać i nie chce sama tego robić to niech pisze do mnie na gg 18235677 :) albo na kom 798712531 :P pozdro :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-14 13:42 przez Danet.

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

09 gru 2010 - 20:53:49

jak dieta ?

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

09 gru 2010 - 21:03:17

dieta to SCIEMA!!
JEZELI BARDZO CI ZALEZY NA TRZYMANIU LADNEJ ,JEDRNEJ SYLWETKI TO KUP SOBIE MASAZER ( TAKA PLATFORMA NA KTOREJ STOISZ) A PAS MYRDA TWOJE CIAŁO;) JA JUZ MAM TO 4 LATA ALE OD ROKU UZYWAM DZIEN W DZIEN PO POL GODZINY I MIOD MALINA;) SCHUDLAM 10KG I OD POL ROKU TRZYMAM WYMARZONĄ FIGURE;))) a co najlepsze??!! jestem uzalezniona od czekolady i jem ja codziennie i tego nie widac;)
Jestel leniuchem...a gdybym masazer polaczyla z silownia to bylby ze mnie szczypior;) POLECAM DZIEWCZYNY!!!!!!!!!!!!!!KOSZT TO OK 500ZL...TROCHE DUZO ALE NA SILKACH ZA 15MINUT PLACISZ 10ZL!! WIEC OPLACA SIE KUPIC!!!!!

zweryfikowana
Posty: 732
Ostrzeżenia: 3/5

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

09 gru 2010 - 21:09:55

Ja stosowałam i pomogło, szczerze to w ogóle nie byłam głodna bo jadłam to co nakazuje dieta tyle że można jeść ile się chce tylko bez przesady no bo przy tak częstych posiłkach nie byłam głodna w ogóle a i nie trzymałam się idealnie jej bo np jadłam chleb ale znajomi zauważyli różnicę i sami mówili że schudłam mimo że nie wiedzieli że się odchudzam :) Zaczynam jeszcze raz :) Aaa i tutaj na forum tą dietę mogłaś mieć za free ( jak np ja ) tylko trzeba było poszukać :) powodzenia życze :)

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

09 gru 2010 - 21:17:03

działa,ale jeszcze szybciej efekt jo-jo :)

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

09 gru 2010 - 21:39:49

heej czy ta dieta' odchudzanie na zawolanie' jest dla osob w kazdym wieku ?

i pytaniee moze nie o sposob odzywianiaa a;ee jak pozbyc sie tluszczu z okolicy ud zeby nie narobic sobie miesni ?
POMOCY ; )

zweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 1/5

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

06 mar 2011 - 14:36:55

bezsenna22 jaką diet stosowałaś? Czy dieta odchudzanie na zawołanie na prawdę pomaga? Jakie produkty wspomagają odchudzanie? Wiem, że z owoców jabłko, mango i grapefruit co jeszcze? Bardzo lubię słodycze, czym mogę je zastąpić?

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

10 mar 2011 - 10:37:02

Czytałam o tej diecie mam zamiar sprónować matrwi mnie male tabelki dostepnych produktów.. ciekawe czy 3kg w 9 dni

następna dyskusja:

Tabletki antykoncepcyjne