Obecnie rozmawiamy o:

MODA PLUS SIZE

gorący temat

wydruk z zdjęciem

51 minut temu

obraz na płótnie

dzisiaj o 10:05

Dom czy mieszkanie

dzisiaj o 9:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

21 mar 2010 - 22:59:18

W ogóle to Was Laski podziwiam, ja po prostu nie jestem w stanie przejść na żadną dietę nie potrafię jeść regularnie, nie potrafię odmówić sobie czegoś, albo jeść kiedy nie jestem głodna, a ćwiczyć też mi się nie chce:P masakra, niby mam prawidłową wagę, ale chciałabym zrzucić troche z łydek ud i dupki :P

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

21 mar 2010 - 23:09:32

czy ktos mi moze wyslac na priv ta diete odchudzanie na zawolanie??jestem ciekawa na czym polega.
up



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-22 09:18 przez kasiaczekrc.

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

23 mar 2010 - 11:04:23

"odchudzanie za zawołanie" ja już to przeszłam.. przytyłam 3 kg..i tak się zdenerwowałam, że wróciłam ostro do ćwiczeń (bo tam niby nie trzeba) czuję się świetnie i schudłam 13 kg:) a ciałko piękne jest:D:D jeśli ktoś jest lub był aktywny fizycznie to nie polecam tej diety

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

28 mar 2010 - 15:51:24

MAM TA DIETE MOGE WYSLAC,PISZCIE NA PW:p

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

29 mar 2010 - 07:41:50

Hej kobitki
Wiele z Was pisze do mnie z pytaniami o dietę i pyta czemu się nie odzywam na forum:)))
powód prozaiczny : zapomniałam nawet o temacie:DDD

dietę stosowała już bardzo dawno ale zbliża się lato więc na pewno do niej wrócę (każda z nas chce coś zgubić przed wakacjami:))
Dieta dla mnie była bardzo przyjemna, nie chodziłam głodna, jadłam same smaczne rzeczy i co najważniejsze faktycznie gubiłam kilogramy:) dlatego ja polecam:)

jeśli którąś chce spróbować piszcie do mnie na email ja Wam ją wyślę za darmo:)))taka ze mnie dobra duszyczka:)

Cytat
lazglaz
"odchudzanie za zawołanie" ja już to przeszłam.. przytyłam 3 kg..i tak się zdenerwowałam, że wróciłam ostro do ćwiczeń (bo tam niby nie trzeba) czuję się świetnie i schudłam 13 kg:) a ciałko piękne jest:D:D jeśli ktoś jest lub był aktywny fizycznie to nie polecam tej diety

Każdej z dziewczyn która pyta mnie o to czy może ćwiczyć przy tej diecie powiem tak:
JASNE!!!!a nawet na pewno!:)
nie bądźmy aż tak naiwne:))) ćwiczenie zawsze przynosi efekty a myślę sobie, że autorzy diety chcieli zwrócić uwagę na dietę stąd ten pomysł zero ćwiczeń:)
"chłyt metedingowy":D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-29 07:44 przez lalalajka.

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

31 mar 2010 - 17:58:12

Witaj możesz przesłać mi tą dietę
****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)
Sama jestem ciekawa jak działa

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

05 kwi 2010 - 23:03:32

Jak dla mnie, to ta dieta wymaga sporego nakladu samokontroli ;) I mam watpliwosci czy jest dobrze zbilansowana...

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

05 kwi 2010 - 23:14:43

kiedyś miałam zaczynać tę dietę , ale jakoś zrezygnowałam. z tego co pamiętam nie można jeść ziemniaków, chleba i słodyczy, unikać soków i napojów gazowanych. za to pić duuużo wody. były mieszane potrawy np węglowodany + białka , białka + białka , węglowodany + węglowodany i tak na zmianę. to to ? :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-05 23:15 przez xnynciaa.

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

12 kwi 2010 - 12:55:53

http://www.fitnessonline.pl/dieta-proteinowa-dr-dukana/

chodzi o zmianę nawyków żywienia, tak myślę. Jestem 3 dzień i czuję się super, łączę składniki, robię sałatki, piję dużo wody i mleka i nawet polubiłam gotowane mięso, brzuszek zrobił mi się "mięciutki" i mam zamiar po zakończeniu diety nie wracać do smażonych na tłuszczu potraw. polecam, moja mama w 4 dni schudła 2kg, tylko trzeba się solidnie starać i nie rzucać nagle na chipsy i ociekające tłuszczem kotlety ;p

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

15 kwi 2010 - 19:58:04

Hej:) Chciałam napisać o diecie "Odchudzanie na zawołanie". Gdy zaczęłam ją stosować nie pomogłam mi tak bardzo jak było obiecane. Dopiero po poświęceniu większej ilości czasu i ułożeniu sensownego planu posiłków na każdy dzień oraz zmodyfikowaniu kilku podpunktów przyniosła zaskakująco dobre rezultaty:) Schudłam już ponad 9 kg po trzech turach (po każdych 10 dniach robiłam 2-3 dni przerwy) i w końcu wyglądam i czuję się o niebo lepiej:) Ułożyłam także indywidualne plany mojej siostrze i kilku znajomym - wszystkie które trzymały się mojej rozpiski są zachwycone i stosują dalej tą dietę z moimi poprawkami. Jeśli któraś z Was chciałaby taki indywidualny plan to piszcie na adres martuska1319(@)wp.pl :D małpa bez nawiasów:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-15 19:59 przez martina1311.

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

05 maj 2010 - 14:46:50

Cześć jestem na tym portalu nowa. Chciałabym się od Ciebie dowiedzieć na czym polega " odchudzanie na zawołanie" bardzo proszę Cię o pomoc. Pozdrawiam!

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

05 maj 2010 - 14:52:24

A ja wczoraj odmówiłam sobie ciasteczek :) To dopiero drugi dzień, nie jem chleba ani ziemniaków, słodyczy, biegam, brzuszki i mam nadzieje, że bd sie trzymać. niestety jedzenie w tych samych godzinach nie jest możliwe, ale 5 posiłków jem, lub 4. :)

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

07 maj 2010 - 21:00:18

ja jestem na diecie podstawowej , nie turbo , wiec jem 4 posilki dziennie . Tak jak pisali , jesli ktos wczesniej nie jadl regularnie to przez kilka dni moze czuc glod , ja go szczerze powiem lekko czuje w tych przerwach miedzy posilkami ale jak narazie mi on nie przeszkadza ;) Koncze 1 dzien , jeszcze tylko 8 i zobaczymy rezultaty. Po 4 dniu sie zwaze i powiem ile mi ubylo ;) Tylko kurcze , czy nawet do filmu nie moge sobie przegryzc orzeszkow ziemnych bez soli i tluszczu albo musli ? Mam ogromne nadzieje ze cos mi to da , bo lato sie zbliza a poza tym same wystepy z tancow ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-07 21:02 przez npkuu.

niezweryfikowana
Posty: 368
Ostrzeżenia: 2/5

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

07 maj 2010 - 21:03:21

Jeśli ktoś chce link do tej książki to piszcie na priv

następna dyskusja:

test na obecnosc wirusa HIV