Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

plamienie zamiast okresu

16 lis 2011 - 17:31:18

Hej
opiszę swój przypadek, mam nadzieję, że któraś miała podobnie i pomoże
Otóż ostatni raz okres miałam 17.10, i kolejny powinnam dostać 17.11
5i6 listopada współżyłam bez gum, niczego, ale on nie kończył we mnie...
Jednakże, na tydzień przed spodziewaną miesiączką(tj. 10.11) zaczęły boleć mnie piersi, nie byłoby w tym nic dziwnego, bo zawsze mnie bolą przed okresem,ale nie tak wcześnie..Potem zaczęło boleć mnie podbrzusze... tak dziwnie...
W poniedziałek tj. 14.11 zaczął się okres... i tu pytanie.. bo ewentualne zagnieżdzenie ma jedynie formę plamienia... a ja mam dość obfite krwawienie... Czy to po prostu wcześniejszy okres? czy może okres w czasie ciązy juz.... W sobotę robię test, ale do tego czasu chciałabym poznać Wasze doświadczenia...
Aha - cykl mam regularny co 30 dni.

plamienie zamiast okresu

16 lis 2011 - 17:46:25

zrob test i bedziesz pewna.. moze byc ciaza

plamienie zamiast okresu

16 lis 2011 - 21:28:54

:/:/:/

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

plamienie zamiast okresu

16 lis 2011 - 21:38:11

ciąża jest możliwa niektóre kobiety właśnie tak mają, ale też może być to jakaś infekcja, albo efekt stresu czy innych czynników...różnie to bywa, najlepiej zrób test wtedy będziesz pewna.

plamienie zamiast okresu

16 lis 2011 - 21:48:13

Ja miałam ostatnio infekcję, biore tabletki anty, i też tak miałam. Ale brałam gynalgin i mi przeszło ;)

Cytat
mzap88
Hej
opiszę swój przypadek, mam nadzieję, że któraś miała podobnie i pomoże
Otóż ostatni raz okres miałam 17.10, i kolejny powinnam dostać 17.11
5i6 listopada współżyłam bez gum, niczego, ale on nie kończył we mnie...
Jednakże, na tydzień przed spodziewaną miesiączką(tj. 10.11) zaczęły boleć mnie piersi, nie byłoby w tym nic dziwnego, bo zawsze mnie bolą przed okresem,ale nie tak wcześnie..Potem zaczęło boleć mnie podbrzusze... tak dziwnie...
W poniedziałek tj. 14.11 zaczął się okres... i tu pytanie.. bo ewentualne zagnieżdzenie ma jedynie formę plamienia... a ja mam dość obfite krwawienie... Czy to po prostu wcześniejszy okres? czy może okres w czasie ciązy juz.... W sobotę robię test, ale do tego czasu chciałabym poznać Wasze doświadczenia...
Aha - cykl mam regularny co 30 dni.

Jakbyś używała jakiejkolwiek antykoncepcji to nie miałabyś takich problemów ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-16 21:51 przez miss_teen.

plamienie zamiast okresu

16 lis 2011 - 21:52:16

idz do lekarza

plamienie zamiast okresu

16 lis 2011 - 21:52:51

miałam też tak z 2 razy, nie była to ciąża ani infekcja, bo pani ginekolog nic nie zauważyła, także bez stresu :)

plamienie zamiast okresu

17 lis 2011 - 10:39:23

Cytat
miss_teen
Ja miałam ostatnio infekcję, biore tabletki anty, i też tak miałam. Ale brałam gynalgin i mi przeszło ;)
Cytat
mzap88
Hej
opiszę swój przypadek, mam nadzieję, że któraś miała podobnie i pomoże
Otóż ostatni raz okres miałam 17.10, i kolejny powinnam dostać 17.11
5i6 listopada współżyłam bez gum, niczego, ale on nie kończył we mnie...
Jednakże, na tydzień przed spodziewaną miesiączką(tj. 10.11) zaczęły boleć mnie piersi, nie byłoby w tym nic dziwnego, bo zawsze mnie bolą przed okresem,ale nie tak wcześnie..Potem zaczęło boleć mnie podbrzusze... tak dziwnie...
W poniedziałek tj. 14.11 zaczął się okres... i tu pytanie.. bo ewentualne zagnieżdzenie ma jedynie formę plamienia... a ja mam dość obfite krwawienie... Czy to po prostu wcześniejszy okres? czy może okres w czasie ciązy juz.... W sobotę robię test, ale do tego czasu chciałabym poznać Wasze doświadczenia...
Aha - cykl mam regularny co 30 dni.

Jakbyś używała jakiejkolwiek antykoncepcji to nie miałabyś takich problemów ;)

wiem..........

plamienie zamiast okresu

17 lis 2011 - 10:42:56

ja miałam kilka razy plamienia i łudziłam sie ze to ciąza a zadnej ciązy nie było ,zdarzaja sie takie przypadki albo bardzo zadko

plamienie zamiast okresu

17 lis 2011 - 10:46:20

Cytat
jonasz71
ja miałam kilka razy plamienia i łudziłam sie ze to ciąza a zadnej ciązy nie było ,zdarzaja sie takie przypadki albo bardzo zadko

kurczę, ile szafowiczek tyle opinii, RÓŻNYCH :(
Ale jestem ciekawa co wyniknie z mojego a'la okresu w sobote....

plamienie zamiast okresu

17 lis 2011 - 10:53:12

wiesz co zalezy czy jestes zdrowa kobieta:) to znaczy nie masz stwierdzonego pco czy endrio. ja Ci nie pomoge mimo juz konkretnegho wielku u mnie naturalnie zdazaja sie okresy co 2-3 m-ce albo konkretnie zalewa albo plamka i to jeszcze nie czerwonego;/ ale ja tak mam podobno po pierwszym dziecku mam szanse ze to sie zmieni. Ale u w pełni zdrowych kobiet, u których okres chodzi jak w zegarku nie wiem jak jest:(

plamienie zamiast okresu

17 lis 2011 - 10:55:04

Jakbyś używała jakiejkolwiek antykoncepcji to nie miałabyś takich problemów ;)[/quote]

Dla niektorych ciąża nie oznacza problemu...wręcz przeciwnie

plamienie zamiast okresu

17 lis 2011 - 10:57:30

no żebyś wiedziała a n a

nieważne jaki będzie wynik, jakoś to przełknę;]

plamienie zamiast okresu

17 lis 2011 - 10:58:25

ja miałam dokładnie tak jak byłam w ciąży

plamienie zamiast okresu

17 lis 2011 - 11:02:03

a ja np miala ostatnio okres 17.10 i powinnam dostac no teraz. brzuch mnie bolal jak na okres juz pare dni wczesniej ale jak go nie bylo tak nie ma. mam ostatnio nieregularne miesiaczki a z chlopakiem zawsze sie zabezpieczamy prezerwatywami ale nie zdarzylo sie zeby pekla,bo wtedy przeciez rozdarlaby sie tak ze byloby wiadomo. jakies 2 msce temu wyleczylam sie z nadzerki mam troche stresu wiec myslicie ze to przez to? mam jeszcze problemy z pecherzem ale lekarka powiedziala ze raczej nie ma to zwiazku z zaniknieciem okresu...nie mam objawow ciazowych....jak myslicie?

następna dyskusja:

pomoc psychologiczna dla wszystkich