Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 84
Ostrzeżenia: 2/5

nasze samopoczucie te dni :)

09 wrz 2011 - 18:42:40

Potrzebuje pomocy
jak sobie radzić ze złym samopoczuciem?
kiedy mam te dni wpadam w depresję.. nie ukazuję tego nikomu lecz tak jest
nie lubie okresu chyba jak każda kobieta...
tak go boleśnie przechodzę gorączka .. bóle głowy..obfite i mocne krwawienie.. ;/
nie wychodze z domu przez 4 dni leżę w łóżku na nic nie mam ochoty..
okres mam od 4,5 lat.. nie byłam u ginekologa.. wybieram się..
zażywam podczas okresu tabletki hemorigen które jakoś tam zmniejszają obfitość krwawienia..
lecz jak sobie poradzic z tym wszystkim? poprawić samopoczucie i nastawienie do tego??
- wiem że okres to nie Choroba.. ale czuję się jakaś inna wobec niego..
rezygnuję z otaczającej mnie rzeczywistości i przebywam w czterech ścianach.. :(
na szczęście mieszkam z Chłopakiem który mnie wspiera..

a tak nawiasem mówiąc idzie przystopować okres :D:D
chce rok pauzy . ;D tylko nie chce ciąży :P



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-09 18:46 przez agussiiiaa.

zweryfikowana
Posty: 1.309
Ostrzeżenia: 1/5

nasze samopoczucie te dni :)

09 wrz 2011 - 18:46:26

skad ja to znam;/

niezweryfikowana
Posty: 84
Ostrzeżenia: 2/5

nasze samopoczucie te dni :)

09 wrz 2011 - 18:47:51

Cytat
sweetie-kittie
skad ja to znam;/

no ja też .. masakra.. jeszcze dzis dostałam eh :(

zweryfikowana
Posty: 448
Ostrzeżenia: 1/5

nasze samopoczucie te dni :)

09 wrz 2011 - 18:49:37

Mam to samo ! Chłopak zawsze parzy mi ziółka wtedy albo termofor na brzuszek, pomaga :) na ból oczywiście...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-09 18:51 przez lolla1993.

niezweryfikowana
Posty: 84
Ostrzeżenia: 2/5

nasze samopoczucie te dni :)

09 wrz 2011 - 18:50:53

Cytat
lolla1993
Mam to samo ! Chłopak zawsze przy mi ziółka wtedy albo termofor na brzuszek, pomaga :)


mi pomaga na chwile.. musze się odprężyć i nie myślę o bólu.. ale mam tak że co chwile lece do łazienki.. to jest okropne..

nasze samopoczucie te dni :)

09 wrz 2011 - 18:51:51

dla mnie to tylklo miętowe lody albo sen



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-09 18:52 przez lenulka.

zweryfikowana
Posty: 448
Ostrzeżenia: 1/5

nasze samopoczucie te dni :)

09 wrz 2011 - 18:52:07

Mam dokładnie to samo... Słyszałam też, że tabletki anty łagodzą bolesne miesiączki :)

nasze samopoczucie te dni :)

09 wrz 2011 - 18:52:31

dla mnie to jak kazdy dzien . ;) nic mnie nie boli czuje sie normalnie . Nie narzekam ;)

niezweryfikowana
Posty: 84
Ostrzeżenia: 2/5

nasze samopoczucie te dni :)

09 wrz 2011 - 18:53:01

noo tak tabletki anty ale na dzień dzisiejszy ich nie mam..

nasze samopoczucie te dni :)

09 wrz 2011 - 18:53:50

Ja w okres mam wyśmienity humor, mogę nawet rzec, że czekam na okres, bo przed okresem mam 7-dniowy PMS, bóle piersi,krzyża i mogłabym wszystkich zabić,wszystko mnie denerwuje!! dlatego na okres czekam z utęsknieniem, bo "schodzi" ze mnie cały ból i obrzmienie.
a ty kochana przez 4 dni nie chodzisz do szkoly/na uczelnie/do pracy? (nie wiem w jakim jesteś wieku, więc podałam 3 opcje)

niezweryfikowana
Posty: 84
Ostrzeżenia: 2/5

nasze samopoczucie te dni :)

09 wrz 2011 - 18:55:27

Cytat
ewela91
Ja w okres mam wyśmienity humor, mogę nawet rzec, że czekam na okres, bo przed okresem mam 7-dniowy PMS, bóle piersi,krzyża i mogłabym wszystkich zabić,wszystko mnie denerwuje!! dlatego na okres czekam z utęsknieniem, bo "schodzi" ze mnie cały ból i obrzmienie.
a ty kochana przez 4 dni nie chodzisz do szkoly/na uczelnie/do pracy? (nie wiem w jakim jesteś wieku, więc podałam 3 opcje)

heh ja 3-4 dni przed okresem mam straszne bóle w podbrzuszu tez mnie wszystko denerwuje przed okresem i w trakcie. nie nie pracuję i nie uczę się. aktualnie jestem w poszukiwaniach pracy...

nasze samopoczucie te dni :)

09 wrz 2011 - 18:56:31

Heh ja tez mam to samo. No może bez gorączki, ale brzuch mnie tak boli, że czasami robi mi się słabo i wszyscy w domu przerażeni, że zemdleję. To jest jakaś masakra, zwłaszcza, że trzeba to przeżywać miesiąc w miesiąc. Ja tez mam ochotę zamknąć się wtedy w pokoju, ale nie zawsze można sobie na to pozwolić :( Eh trzeba jakoś żyć... Teraz przynajmniej wiem, że nie jestem sama :)

nasze samopoczucie te dni :)

09 wrz 2011 - 18:57:10

Chyba każda tak ma :( ja nie panuję nad sobą jak mam okres i potrafię wyć bez powodu w poduszkę, leci ze mnie jak z kranu a termofor przywiązuję na sznurek do szyi i chodzę jak głupia ale pomaga :)

niezweryfikowana
Posty: 84
Ostrzeżenia: 2/5

nasze samopoczucie te dni :)

09 wrz 2011 - 18:57:58

Cytat
ullla55
Heh ja tez mam to samo. No może bez gorączki, ale brzuch mnie tak boli, że czasami robi mi się słabo i wszyscy w domu przerażeni, że zemdleję. To jest jakaś masakra, zwłaszcza, że trzeba to przeżywać miesiąc w miesiąc. Ja tez mam ochotę zamknąć się wtedy w pokoju, ale nie zawsze można sobie na to pozwolić :( Eh trzeba jakoś żyć... Teraz przynajmniej wiem, że nie jestem sama :)

dzięki za odp ! . wiele mi to daje z tym że nie jestem sama , i że ktoś wie jaki to ból i wogóle. no tak trzeba jakoś żyć tylko przeraża mnie to że co miesiąc to samo i tak w kółko.. dopóki nie będzie 9-miesięcznej ciążowej pauzy hehehe

nasze samopoczucie te dni :)

09 wrz 2011 - 18:58:19

Ja mam to szczęście, że w czasie miesiączki czuję się tak samo jak w każdy inny dzień.

następna dyskusja:

badanie dziewicy