Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

skoro przy pierwszym razie mieliście taki problem to może zmień antykoncepcję, na np tabletki lub plastry, może on boi się że znowu wam sie to przydarzy :/
a jeżeli chodzi o częstość to zrozum go może on ma mniejszy temperament niż ty, i dla niego nie jest to tak ważne, musicie oboje dojść do kompromisu :)

Ja jestem trochę podobna do twojego chłopaka, mogłabym żyć w czystości przez całe życie. On może po prostu taki jest. Nie naciskaj go, jeśli ciąży Ci to, musicie się rozstać, bo jeśli ty zamęczasz go jest jeszcze gorzej. Przecież nie może się zmuszać i robić tego z litości z wyrzutami sumienia.
Jestem ze swoim chłopakiem ponad dwa lata, nigdy seks nie był u mnie na pierwszym miejscu. Dla mnie ważniejsze są inne sprawy. Ktoś albo to zaakceptuje, albo nie.

Ach uwielbiam takie tematy. :D
Mysle, ze ma uraz, pogadaj z nim szczerze. A jesli nie chcesz gadac, to po prostu inicjuj seks tak czesto jak sie da. No, albo nie rob nic.

My sie kochamy zawsze, kiedy jest okazja. Obydwoje jestesmy seksoholikami. ;-)))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-29 20:31 przez czeekoladowa.

wiem co czujesz mam identyczny problem 1-2 na 2 tygodnie...a kiedyś... kiedy tylko była okazja:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-30 14:35 przez fantazjaaa.

kiedyś około 3 razy w tygodniu.

Teraz od półtora miesiąca nic.. jesteśmy dorośli, jednak nie mamy warunków do tego. Mój chłopak pracuje, kiedy jest ze mną, i pracuje od 6 rano..wieczorem nie ma juz na nic sily i odwaraca sie i spi.
U niego w domu nie ma warunkow do spedzenia samych kilku chwil.. a ja u siebie po prostu sie boje, i glupio mi robic to kiedy wiem ze w pokoju obok spia moi rodzice..

ojej :D ja to mogłabym ciągle i wszędzie :D
Ale niestety nie mieszkam ze swoim facetem, więc tylko weekendy..

Cytat
puchuskubatek
a rozmawiałaś z nim o tym? może to najleppsze wyjście - po prostu porozmawiac z partnerem

Otóż to :) Ja rozmawiam z Nim o wszystkim , nie ma tematow tabu , zwlaszcza jezeli chodzi o zblizenie !!:) Kiedy moj kochany mowi , ze jest zmeczony , to musze go specjalnie zachecic tyle :) I to we mnie uwielbia:) Zycze powodzenia:)
Cytat
czeekoladowa
Ach uwielbiam takie tematy. :D
Mysle, ze ma uraz, pogadaj z nim szczerze. A jesli nie chcesz gadac, to po prostu inicjuj seks tak czesto jak sie da. No, albo nie rob nic.

My sie kochamy zawsze, kiedy jest okazja. Obydwoje jestesmy seksoholikami. ;-)))

:) Fanie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-15 19:23 przez agattha.

następna dyskusja:

moja teściowa to zouza