Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zależnie od nastroju mojego i jego. Czasem codziennie,czasem parę razy w tygodniu,czasem raz a czasem wcale,to chyba normalne.

jak najczęściej się da, czasami codziennie po 3 razy czasami codziennie po razie a czasami co dwa trzy dni. Reasumujac jak tylko sie widzimy.

Myslalam, ze jak tu napisze, to moze uzyskam jakies rady, a tu tylko sie przygnebiłam czując, ze mam dziwnego chlopaka, choc bardzo przystojnego i to jest najgorsze, ze jest taki fajny, a nie jest zbyt chetny na te sprawy, juz postanawialam sobie nawet, ze to ja go przetrzymam i to ja bede odmawiac az sam poprosi w koncu,ale nie potrafie...

ja mam podobnie... jeszcze rok temu kochalismy sie nawet pare razy dziennie a teraz... teraz to moze raz na tydzien nawet raz na 2 tygodnie... ;/ Nie wiem czym to jest spowodowane ..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-09 16:59 przez kochamciex33.

moj maz gdyby mogl robilby to codziennie,ale ja jakos nie mam ochoty ostatnio.dokladnie tak jak twoj chlopak:)

Tak to już jest - jak kobieta nie ma ochoty to normalne a jak facet to juz problem i na pewno chodzi o zdrade:/ kazdy jest innny i ma inne potrzeby widocznie nie dobraliscie się w kwestii potrzeb seksualnych. Na dłuższa metę może to byc męczące dla Ciebie. Ale nie wiem co ci poradzić:(

Jego nie namowie na badania hormonalne, bo juz raz kiedy mi odmowil, bylam zla i powiedzialam, ze idziemy do specjalisty, a on na to,ze on nie potrzebuje specjalisty i jak ja sie zle z czyms czuje to ja mam isc. Ehh, chyba nie pozostaje mi nic innego jak umowic sie na wizyte u seksuologa, bo to dziwne ze chlopak niespelna 22 lata ma tak malo testosteronu.. :(

tyle ile razy mamy na to ochote srdnio 3-4 razy w tygodniu

wiadomo że zależy przeciętnie 2-3razy w tygodniu

U nas w zwiazku oboje mamy troche roboty wiec wtedy tylko gdy jestesmy wypoczęcie bo tak to praca i praca.

Mam dokładnie ten sam problem:]

zweryfikowana
Posty: 140
Ostrzeżenia: 1/5

daj mu czas az sam nabierze ochoty

zweryfikowana
Posty: 858
Ostrzeżenia: 4/5

Tyle razy ile sie widzimy i bardzo długo, bo na moje szczescie nie ma "klapy" po orgazmie :) Tylko dalej jest wzód, a po każdym ma wieksza ochote wiec moj facet to perełka :)

Cytat
blackkitty929
Do ewela91: nie nie moj pierwszy raz, kochalam sie wczesniej, on jest moim drugim partnerem seksualnym, nio zdarzyl nam sie mal wypadek, ale widzisz nie zniechecilo mnie to w ogole, czerpię z tego radosc, byc moze mam duzy temperament.
pewnie ,ze rozmawialam, mowi, ze mnie kocha, ale ze to ja go nie rozumiem, ze jego moze cos bolec, moze nie miec ochoty. Nie uważam by się mna znudzil jestem zadbana i atrakcyjna kobieta, on podobno widzi to u mnie, on tez jest bardzo zadbany, ale jemu wystarcza raz w tygodniu i to zazwyczaj ja naciskam, a jest naprawde dobry w lozku, szkoda, ze tak rzadko chce to wykorzystywac
baaardzo dziwne!!!

ja jestem ze swoim chłopakiem 3 lata i kochamy sie 2-3 razy dziennie:)

następna dyskusja:

nasze samopoczucie te dni :)