Obecnie rozmawiamy o:

FARBA A UTLENIACZ

gorący temat

hurtownia elektryczna

58 minut temu

szkoła nauki jazdy

59 minut temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.167
Ostrzeżenia: 1/5

escapelle tabletka po

03 wrz 2011 - 14:00:07

hey, dziewczyny czy miała któraś z Was do czynienia z tabletką po Escapelle? ja musiałam ją zażyć po niebezpiecznym stosunku 3 dni temu i teraz się nie za dobrze czuje:/ czy to normalne? jakie sa wasze doświadczenia z tym lekiem?

escapelle tabletka po

09 wrz 2011 - 13:30:05

koleżanka to brała ale czuła się okej tylko po 2 dniach dostała okresu (cie zgodnego z cyklem) i tyle

escapelle tabletka po

09 wrz 2011 - 13:32:51

Nie mam pojecia, nigdy nie brałam i chyba nawet po najniebezpieczniejszym seksie bym sie nie zdecydowała.... poczytaj moze na ulotce skutki uboczne, pewnie jak po kazdym leku kazdy organizm moze zareagowac inaczej.

escapelle tabletka po

09 wrz 2011 - 13:33:23

A może przeczytaj ulotkę i punkt "skutki uboczne" ?
Ja nigdy takich nie miałam, ale przecież każdy inaczej reaguje.

zweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 2/5

escapelle tabletka po

09 wrz 2011 - 13:33:23

Ja wzięłam 60 godzin po stosunku i okresu dostałam planowo- cykl trwał 27 dni. Ze skutków ubocznych to tylko osłabienie, bo wiadomo- to bomba hormonalna.

escapelle tabletka po

09 wrz 2011 - 13:36:09

normalne... trzeba było przeczytać ulotkę, kochana ;) nie stresuj się, wszystko będzie ok :)

escapelle tabletka po

09 wrz 2011 - 13:36:27

z reguły sie czuje po "niej" okej. ale tak jak wczesniej kazdy organizm jest inny

escapelle tabletka po

09 wrz 2011 - 13:38:27

Cytat
19karoo91
z reguły sie czuje po "niej" okej. ale tak jak wczesniej kazdy organizm jest inny

trochę mnie przeraża to "z reguły"...

escapelle tabletka po

09 wrz 2011 - 13:42:48

Cytat
miruker
Cytat
19karoo91
z reguły sie czuje po "niej" okej. ale tak jak wczesniej kazdy organizm jest inny

trochę mnie przeraża to "z reguły"...
Mnie też... Tym bardziej, że widzę, że to nie jedyna osoba, która pisze w ten sposób...

escapelle tabletka po

09 wrz 2011 - 13:48:26

ja dostałam okres tydzień wcześniej ale było spoko do czasu, rozregulował mi się cykl, a zawsze miałam regularny. raz miesiączka spóźniła mi się 10 dni myślałam, że jestem w ciąży w dodatku miałam dziwną wydzielinę z sutka...więc dziękuję za tego typu tabletki. ogólnie zaraz po czułam się słabo ale to już dziewczyny pisały

escapelle tabletka po

09 wrz 2011 - 13:53:57

czuć się będziesz źle bo to mega bomba hormonalna

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 1/5

escapelle tabletka po

09 wrz 2011 - 13:56:14

Cytat
truskawkaa16
hey, dziewczyny czy miała któraś z Was do czynienia z tabletką po Escapelle? ja musiałam ją zażyć po niebezpiecznym stosunku 3 dni temu i teraz się nie za dobrze czuje:/ czy to normalne? jakie sa wasze doświadczenia z tym lekiem?

Jak to po niebezpiecznym stosunku jeśli moge spytać??
Ja nie miałam żadnych skutków ubocznych

escapelle tabletka po

09 wrz 2011 - 13:56:25

Cytat
TezSzukamSzczescia
Cytat
miruker
Cytat
19karoo91
z reguły sie czuje po "niej" okej. ale tak jak wczesniej kazdy organizm jest inny

trochę mnie przeraża to "z reguły"...
Mnie też... Tym bardziej, że widzę, że to nie jedyna osoba, która pisze w ten sposób...
Mnie bardziej przerażają nieuświadomione dziewczynki, które tydzień po stosunku bez zabezpieczenia zaczynają się zastanawiać, że chyba może jednak mogą być w ciąży i co by tu teraz z problemem zrobić.

escapelle tabletka po

09 wrz 2011 - 13:58:16

mnie było trochę niedobrze i czułam się taka osłabiona, potem wczesniej dostałam okresu. nie martw się, to normalne przy takiej dawce hormonów :)

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

escapelle tabletka po

09 wrz 2011 - 13:58:50

Cytat
bow1990
Cytat
truskawkaa16
hey, dziewczyny czy miała któraś z Was do czynienia z tabletką po Escapelle? ja musiałam ją zażyć po niebezpiecznym stosunku 3 dni temu i teraz się nie za dobrze czuje:/ czy to normalne? jakie sa wasze doświadczenia z tym lekiem?

Jak to po niebezpiecznym stosunku jeśli moge spytać??
Ja nie miałam żadnych skutków ubocznych

Może chodziło o nie-bezpieczny jako zaprzeczenie bezpiecznego seksu,albo niebezpieczny, bo może skończyć się ciążą? :D :D

Brałam 2-3 razy wżyciu i nic mi nie było - zero skutków ubocznych, zero zaburzeń menstruacji. Indywidualna rzecz.

następna dyskusja:

Migrena - kto ma?